noclue čet 12.6.2008 17:42

zdarvo =D ovako mjenjao sam maticnu u kompjuteru i kada sam prikljucio kompjuter na gratsku mrezu automatski se je upalio bez da sam ja pritisnuo ''power' gumb

a kada ga gasim preko windowsa jednostavno se ugasi i ponovno upali....

ostalo sve radi normalno...mozda sam nesto krivo spojio a nemogu pogledat jer sam izgubio papire od maticne (stara maticna) maticna je matsonic ms9637e

noclue čet 12.6.2008 18:54

to sam pogledao ali ne pomaze... a i kada potpuno iskopcam gumbe na kucistu i sve ledice on i dalje automatski upali i radi normalno kada ga ukopcam u struju ta matcan je radila u kompu u kojem je prije bila i nisam na njoj nista mjenao samo sam promenio graficku ...stvarno neznam...glupo mi ga je stalno gasitin tako da ga iskopcam iz struje totalno 

Kublach čet 12.6.2008 19:06

Imao sam sličan slučaj kod frenda gdje komp kada se upali stalno se restarta. Krivo je spojio gumbiće za paljenje i za reset. Provjeri pinove za paljenje i reset.

 

S onime što si rekao da ti se sam pali i kada gumbići nisu priključeni, dolazim na ideju da si nešto krivo kratkospojio s jumperom.

Doppler ned 15.6.2008 16:04

Problem nije u BIOS-u niti u gradskoj mreži, pogledaj jesi li dobro prikopčao konektore za paljenje, restart, HDD- led, i ostale!! Napravi jedan mali test.... njih skroz isključi, pa u prikopčaj kabel od napajanja u računar, nove matične ploče se nebi trebale upaliti....!! Pogledaj u knjižicu od matične tačan raspored konektora