nikonja ned 31.3.2024 11:35

Uglavnom da skratim na postojećoj konfiguraciji sam zamjenio zračni hladnjak na AIO Arctic Liquid freezer iii (trenutno u ludoj akciji). Sve monitorano, sve super, ali sada na gornjoj strani kučišta gdje je hladnjak imam rupu između hladnjaka i ruba kučišta (cca 4cm) i nisam siguran šta da radim sa njom. Ako pustim otvorenom onda ću imat problem sa prašinom, ali opet imam rupu za izlaz bilo kakvog toplog zraka. Uglavnom ne nađem na internetima šta ekipa radi u ovakvim slučajevima.

vrinho ned 31.3.2024 20:25

Gledam reviewe dotičnog kučišta i čini se da u paketu zbilja ne dolazi mrežica ako se skine pokrov. Imao sam MS Black Widow kučište koje je kopija ovog i dolazilo je s dodatnom mrežicom tako da me ovo neugodno iznenadilo, ipak je ovo neki renomiraniji proizvođač u pitanju.

Izmjeri si i pogledaj na aliexpressu, nisu skupe. Evo jedan primjer kaj ti treba.

nikonja pon 1.4.2024 10:44
vrinho kaže...

Gledam reviewe dotičnog kučišta i čini se da u paketu zbilja ne dolazi mrežica ako se skine pokrov. Imao sam MS Black Widow kučište koje je kopija ovog i dolazilo je s dodatnom mrežicom tako da me ovo neugodno iznenadilo, ipak je ovo neki renomiraniji proizvođač u pitanju.

Izmjeri si i pogledaj na aliexpressu, nisu skupe. Evo jedan primjer kaj ti treba.

 Iskreno nije mi niti palo na pamet pogledat to na Aliju a tonu gluposti kupio tamo :)

 

Hvala