Programiranje

Tko hoce pomoc oko igre

Mr.Croatian100 sri 22.9.2010 22:07

ako netko zna da sam rekao da cu napraviti igru Battle4Life e pa promjena plana. Ipak cu napraviti igru ali ce se drukcije zvati i biti ce multiplayer. Samo bih trebao nekoga da napravi stranicu nemam bas vremena da napravim stranicu pa ako bi mi netko mogao napraviti stranicu i pomogao bio bih zahvalan.

thuglife sri 22.9.2010 22:10
Mr.Croatian100 kaže...

ako netko zna

Nemoj mi molim te reći da je ovo još jedna od onih tema amo napraviti igru a neznamo ni p od programiranja tema.

Kako ne kužiš da sa svojim trenutnim znanjem ne možeš napraviti igru, umjesto da sanjariš uči ako te to zanima.

mind_challenge sri 22.9.2010 22:12
thuglife kaže...
Mr.Croatian100 kaže...

ako netko zna

Nemoj mi molim te reći da je ovo još jedna od onih tema amo napraviti igru a neznamo ni p od programiranja tema.

Kako ne kužiš da sa svojim trenutnim znanjem ne možeš napraviti igru, umjesto da sanjariš uči ako te to zanima.

nezna ni stranicu najjednostavniju složit, a kamoli igricu isprogramirat

Skizzy sri 22.9.2010 22:13

Ostavite se radenja tih igra ja radim s nekima na prevadanju xfire-a pa vidis koliko traje. (jest da smo malo zapeli zbog t-coma al eto)

Ali ako ocete nastavite vi al sumnjam da ce to uspjet previse je bilo pokusaja

mind_challenge sri 22.9.2010 22:15
damircazin kaže...

ajmo mi napravit avion !

Poljubac ? Cek kako cu slozit ? kako se pravi ? dali je od aluminia ?
Cool Jeb*es avion, idem ja malo igrat.........

Izlanuo se e Daj mi napravite avion a ja cu dati mu ime ! i nek neko napravi pistu

e točno to, savršeno napisan post

MandaTDI sri 22.9.2010 22:16
Mr.Croatian100 kaže...

ako netko zna da sam rekao da cu napraviti igru Battle4Life e pa promjena plana. Ipak cu napraviti igru ali ce se drukcije zvati i biti ce multiplayer. Samo bih trebao nekoga da napravi stranicu nemam bas vremena da napravim stranicu pa ako bi mi netko mogao napraviti stranicu i pomogao bio bih zahvalan.

Moja ti je preporuka da prvo probas napraviti jednu JAR igru(za mobitele),onako jednostavnu,recimo da se jedna tockica odbija od zidove i samo to radi.

Probaj to napraviti i brzo ces odustati od "komplicirane" igre tipa solitare,a kamoli od te tvoje borbe za život!

APazinjan sri 22.9.2010 22:18
Mr.Croatian100 kaže...

ako hocete znati taj program je pomogao da se napravi turok, mass efect itd... Unreal Engine 3

Ako hoćeš znati, to nije program nego game engine, i sa time trebaš znati rukovati ;) A to nije lagano, potrebno je i poznavati programske jezike...

mind_challenge sri 22.9.2010 22:18
Mr.Croatian100 kaže...

ne ovo je druga igra i ne da neznam napraviti stranicu nego pitan ako netko hoce pomoc puno radim na igri

daj onda neki screen iz igre ili nesto ako vec tako puno radis, i reci molim te koji je to tocno program

APazinjan sri 22.9.2010 22:21
Skizzy kaže...

Sumnjam da ce ko jel je vecina to vec pokusala i nista, a sad je i skola i ljudi rade pa niko nema vremena

Ma njemu pomagat je kao radit sam, možda i teže. Mislim, bez uvrede, ali treba se prvo informirati prije objavljivanja postova tipa: Radim multiplayer igru, treba mi stranica itd.

thuglife sri 22.9.2010 22:25
Mr.Croatian100 kaže...

poceo sam na igri engine sam rekao a uskoro ce i slike

Čovječe ti post na najobičnijem forumu neznaš sastavit a radio bi igru...

Sve mi se više i više čini da je ovo neki trol.

damircazin sri 22.9.2010 22:29

Bogataš- Radim na igri, slike uskoro gotove    (Nevinašce- Zasto lazem boze ? )

Smijeh-Bravo, jedva cekam slike igra mora da obara s nogu...... Vidim radis je preko mjesec dana a baziran si jos na omotu od DVD-a

Bogataš- Ma napravit cu igru za 10-15 dana .... Samo dok naucim pravit igre.... Ma to je lako,zamene sitnica !

Smijeh- Otkuda ti server za MP ?

Bogataš- Ma pitat cu nekog da mi napravi server

Smijeh-Preko cega radis igru ?

Bogataš- Neznam al znam da je lako pravit

Smijeh- OK kad napravis igru javi

Bogataš-OK

Smijeh- E da te jos nes pitam dali cu je moci igrat igru?

Bogataš- Kako to mislis ?

Smijeh- Pa dali cu ja biti ziv kad igra izadje ?

Bogataš- e aj moram ici, Radim sad igru..

Smijeh- Vidi se,, cijelo vrijeme si sad na bug forumu. Pozz

xuodin sri 22.9.2010 22:31
Captain.Price kaže...

Molim jedan aplauz za ''NOVOG'' Thomas T. Goldsmith

 

 

 

 


[[[Mani se ćorava posla]]]

 

 

I'm lovin' it' -Tactical Facepalm

 isus te mazo, ovo je najbolja fora što sam vidio, svaka čast care...