Hrvat Online sri 2.3.2011 12:23
CroVandal kaže...

o cemu je tocno rijec u aplikaciji inace mislim da moras kupiti developers kit...

Znam da se mora kupovat...al ja nisam programer.

Ja tražim programera i dizajnera tako da napravimo ekipu (3 osobe, malena ekipica {#})

 

Programer - treba isprogramirat app

Dizajner - treba napravit dizajn app

Ja - smišljam ideje, nadogradnje, reklamiram...i sl. (naravno poslje djelim zaradu na 3 djela...)

 

Eto ako je ko za...neka mi se javi na p.p.

dado2202 čet 3.3.2011 10:01
Hrvat Online kaže...

Znam da se mora kupovat...al ja nisam programer.

Ja tražim programera i dizajnera tako da napravimo ekipu (3 osobe, malena ekipica {#})

 

Programer - treba isprogramirat app

Dizajner - treba napravit dizajn app

Ja - smišljam ideje, nadogradnje, reklamiram...i sl. (naravno poslje djelim zaradu na 3 djela...)

 

Eto ako je ko za...neka mi se javi na p.p.

Haha, znači ti imaš funkciju šefa ??

 

Netko tko zna ovo prvo i netko ko zna ovo drugo sigurno zna i ovo treće.

 

Mislim da si ti tu višak, rađe neka se ova dvojica dogovore{#}

Hrvat Online čet 3.3.2011 12:46

A ko kaže da ekipa od 3 ljudi nebi imala zaradu ako jedan od njih radi marketing i smišlja nove ideje/inovacije..?

To je šef..da ali ovo nije firma pa zato ovdje ne postoji šef.

 

btw. da, zarada bi se dijelila na 3 dijela (sve pošteno)...!

woodgamesfx čet 3.3.2011 13:49

Svaka čast ljudi, udružujte se radite i učite , rezultati će doć !
Danas je segment distribucije , pa čak i razvoja, nikada nije bio jednostavniji i lakši , a publike i potencionalnih korisnika vjerujte mi ima ( samo u ovom segnetu imate 1/2 milijarde uređaja dva- tri proizvođaća, što je trenutno jako dobro ).
Bilo koja ideja i posao vam neće štetit i na pogreškama čete naučit neke jako bitne stvari, svako iskustvo je drugačije .

catrgna pon 14.3.2011 11:37

ovakvih wanna be managera je svaki dan sve više :)

na ovako nešto će ti programer / dizajner jedino pristat ako im pošteno platiš njihov rad

a sad da li ćeš ti zaradit s tom aplikacijom ili ne, tvoj problem (ipak si šef :P )

KILLER55 sri 23.3.2011 12:04

Imam ovaj program appla developer kit koji kosta 100$,veoma je tesko nauciti njihov jezik a zaradu kad bi djelio na 3 dijela ne bi imao da jedes,30% ide applu a 70% ide tebi,znaci ako ti je aplikacija 0.99$ imao bi zaradu od 0.70$ i kad podjelis na 3 dijela...Ne isplati se osim ako bi bila bas aplikacija koja kida a sad se skidaju samo igre sa app stora.I opet bi morali platiti 100$ jer ne mozes stavit na store aplikaciju ako nisi developer.

Durnk Porduction sri 6.4.2011 16:54

Ja se bavim razvojem appova za iphone vec neko vrijeme, (inace imam i placen developers account kod njih koji ne koristim pa se javite ako ste za kombinacije).

Moze se tu itekako zaraditi, ali treba znati kako.

Da citiram kolegicu, krenuti sada u mobilne aplikacije je kao da ste '89 krenuli prodavati kompjutere. ;)