Prodaja - Ostalo

[Prodaja] Logitech G29

Lovac ned 17.2.2019 20:11

Mislim da je problem u tome što je svako malo na akciji (pogotovo Amazon; trenutno je 1523kn novi sa shifterom). Ja bih na njuškalo stavio, otići će kad tad.

Stjepanj uto 26.2.2019 12:19

Na njusci je trenutno najeftiniji 900kn, svaki sljedeci za 100kn vise, cijena je donekle fer i ja sam ti na pm dao svoju ponudu(nisi nista odgovorio), nazalost vrijednost polovnih volana drasticno opadne kao i kod sve periferije, nije to nesto popularna roba zato su takve i cijene i tesko ih je prodati, svoj sam logi volan od 650kn poklanjao nitko se nije javio.lp

vrinho sri 27.2.2019 09:26
Stjepanj kaže...
Na njusci je trenutno najeftiniji 900kn, svaki sljedeci za 100kn vise, cijena je donekle fer i ja sam ti na pm dao svoju ponudu(nisi nista odgovorio), nazalost vrijednost polovnih volana drasticno opadne kao i kod sve periferije, nije to nesto popularna roba zato su takve i cijene i tesko ih je prodati, svoj sam logi volan od 650kn poklanjao nitko se nije javio.lp

 Je, sve je to lijepo i krasno samo kakvi su to ''prodavači''. Kontaktirao sam dvojicu ovih koji prodaju za 1000, jedan se ne javlja ni na mail ni na sms pa i na telefon makar piše da se javlja u bilo koje doba dana. S drugim se praktički dogovorim, da se nađemo sutra u toliko i toliko. Reče on super nema problema. Dođe taj drugi dan, napišem mu dolazim kako je dogovoreno tu i tu i lik mi izblokira pozive prema njemu i na Viberu komplet  Kakvih debila ima na toj Njuški katastrofa... Ajde bar da javi odustao sam, prodao nekom drugom, bilo kaj, ali ovako... Kontaktirao sam kolegu d1sturb3d i uzeo bih od njega sigurno ali nema želje slati poštom a nemam baš vremena da idem do Zg tako da je to otpalo. Srećom pa sam naišao na normalnog na Njuški odmah jučer, došao do njega, isprobao i uzeo na kraju za 1300 s još godinom garancije makar on mi je bio među zadnjim opcijama s obzirom na cijenu ali ne žalim na kraju jer sam kupio kaj sam tražio, makar i s malo višom cijenom od trenutno realne.