Prodaja - Ostalo

[Prodaja] Bežične slušalice BEATS by Dr. Dre Solo

darkborg uto 7.1.2020 09:52
mommmistake kaže...

Po čemu odlična cijena?
Slušalice su 1200kn u dućanu, račun i garancija.

u izvornom postu nije napisao koja je cijena i moj komentar je bio zajebancija na taj detalj.

kasnije je uredio post i dodao cijenu. 

mommmistake uto 7.1.2020 10:57
darkborg kaže...
mommmistake kaže...

Po čemu odlična cijena?
Slušalice su 1200kn u dućanu, račun i garancija.

u izvornom postu nije napisao koja je cijena i moj komentar je bio zajebancija na taj detalj.

kasnije je uredio post i dodao cijenu. 

 Aha, ok.
Moja greška.

Jakovp uto 7.1.2020 21:32
martingo kaže...

I ove su nove. Original zapakirane. 2 god garancija. Jedino nema računa jer su dobivene na nagradnoj igri Shake & take.

 

 Znači nema garancije?

Valentin17 čet 9.1.2020 05:43
martingo kaže...

Coca Cola je isporučitelj nagrade. Njima

Malo vjerojatno, ali dobro. 99% da garancije nema.

Pogotovo je neće moći ostvariti treća osoba koja nije osvojila slušalice.

mommmistake čet 9.1.2020 08:38
martingo kaže...

I ove su nove. Original zapakirane. 2 god garancija. Jedino nema računa jer su dobivene na nagradnoj igri Shake & take.

 

 Nema to veze, nemaš račun, dobivene su itd. Sve je to jasno, ali cijena ne odgovara.

Ja ću radije riskirati i dati 200kn više pa imati sve crno na bijelo, nego imati upitnu garanciju.

 

Krepaju, odem u dućan i reklamiram

Ove tvoje, krepaju, pa kontaktiraj tebe/Coca-colu, pa će oni raditi od toga probleme, pa će oni preuzeti (ako uopće hoće), itd.

Uglavnom, više nemaju garancije nego imaju.

 

A vjeruj mi, zadnjih 5 godina sam imao dosta Beats slušalica, sa svima sam imao problema u roku 2 godine.

 

Upravo imam dvoje doma, jedne ne rade uopće desna slušalica jednima se iz nekog razloga lijeva slušalica slabije čuje od desne.

Mažene i pažene, gotovo nekorištene.

Sretno s prodajom za tu lovu.

 

 

lange ned 12.1.2020 19:37
mommmistake kaže...
martingo kaže...

I ove su nove. Original zapakirane. 2 god garancija. Jedino nema računa jer su dobivene na nagradnoj igri Shake & take.

 

 Nema to veze, nemaš račun, dobivene su itd. Sve je to jasno, ali cijena ne odgovara.

Ja ću radije riskirati i dati 200kn više pa imati sve crno na bijelo, nego imati upitnu garanciju.

 

Krepaju, odem u dućan i reklamiram

Ove tvoje, krepaju, pa kontaktiraj tebe/Coca-colu, pa će oni raditi od toga probleme, pa će oni preuzeti (ako uopće hoće), itd.

Uglavnom, više nemaju garancije nego imaju.

 

A vjeruj mi, zadnjih 5 godina sam imao dosta Beats slušalica, sa svima sam imao problema u roku 2 godine.

 

Upravo imam dvoje doma, jedne ne rade uopće desna slušalica jednima se iz nekog razloga lijeva slušalica slabije čuje od desne.

Mažene i pažene, gotovo nekorištene.

Sretno s prodajom za tu lovu.

 

 

 drugim rijecima SRANJE od slusalica!

mommmistake pon 13.1.2020 10:19

A ne bi rekao sranje.

Precjenjene, da, ali nisu sranje.

Ima dosta lošijih slušalica od njih, ali naravno, i puno boljih.

Beats je više prodaja branda nego kvalitete, tako da ne opravdavaju uloženo/dobiveno.

martingo pon 13.1.2020 13:45

Sranje sigurno nisu.Da ima boljih vjerojatno ima. Brend ima svoju cijenu ali ima i kvalitetu. Ja ove koje sam dobio ne trebam zato sam ih oglasio i prodajem ih. Nazivati ih sranje može doći samo od osobe koja ih vjerojatno nije nikada niti vidjela uživo, a kamoli da se služila njima

lange pon 13.1.2020 15:50

nisam ih koristio i hvala bogu na tome kada sam procitao ovo:

 

A vjeruj mi, zadnjih 5 godina sam imao dosta Beats slušalica, sa svima sam imao problema u roku 2 godine.

 

Upravo imam dvoje doma, jedne ne rade uopće desna slušalica jednima se iz nekog razloga lijeva slušalica slabije čuje od desne.

Mažene i pažene, gotovo nekorištene.

Sretno s prodajom za tu lovu.

 

toliko da platim slusalice i onda da crknu i onda je to dobra brend!?

vec 6god koristim turtle beach px3 slusalice i ko nove su.

u meduvremenu uzeo Kingston HyperX Cloud Flight isto odlicne a cijenom su svake bile oho love

mommmistake uto 14.1.2020 10:10

Neću skidati cijenu prodavaču, isprike na tome, ali stvarno bi 100% potvrda garancije ti išla u koristi.

Piši ovima s nagradnjače da ti pošalju nekakvu potvrdu garancije, ili bar da imaš pisani trag na mailu.

FiCoO uto 14.1.2020 10:30

Ako se ne varam, na sve appleove proizvode imaš godinu dana garancije koja se vodi po serijskom broju neovisno o tome imaš li račun ili ne. Provjeri preko Apple supporta imaš pozivni i za Hrvatsku, ali to bi moglo uliti povjerenje nekom budućem kupcu malo više :)