Prodaja - Mobiteli i oprema

[Prodaja] Samsung Galaxy A52s 5G Nov Zapakiran

Rocki ned 30.10.2022 07:29

U tcomu 2060 kn?? /uz tarifu/ Bez obzira što je "kao" nov, cijena treba biti barem 20 % manja u odnosu na cijenu novog. Ista situacija kao i kod auta.
Tolika je cijena na amazoni.

Cryogenic ned 30.10.2022 09:47
Rocki kaže...
U tcomu 2060 kn?? /uz tarifu/ Bez obzira što je "kao" nov, cijena treba biti barem 20 % manja u odnosu na cijenu novog. Ista situacija kao i kod auta.
Tolika je cijena na amazoni.

Ok. Samo šta moraš uzet tarifu, recimo L, 186 kn mjesecno i mobitel 51, ispadne 5688 nakon dvije godine. Tak da se to nemre usporedjivati. Uz fiksne usluge doma nekome je i to previše plačati.

Cryogenic ned 30.10.2022 12:40
Rocki kaže...
Zanima me dali taj mobitel ima wifi 6 standard?
Koji je razlog da prodajete 'novi' mobitel?

 Razlog su novci ko i svim prodavačima, prodao sam jednog kaj sam uzeo sebi na pretplatu, sad je cura uzela jednog na pretplatu i prodat cemo ga. Svake dvije godine pretplatnici mogu uzet mob jeftinije i prodat skuplje, njuškalo je puno takvih mobitela. Javna tajna. Meni se isplati jer sam otkazao fiksne usluge doma i prešao na 4g/5g mobilni internet, sad plačam samo 206 kn flat tarifu i 40 kn mobitel mjesecno, ne plačam više fiksnu uslugu internet/telefon 200 kn kod šupaka u A1.

Cryogenic ned 30.10.2022 14:50
Entropija kaže...
Za razumijevanje autora oglasa dovoljno je pročitati sljedeću prepisku...

https://m.bug.hr/forum/topic/prodaja-mobiteli-oprema/prodaja-samsung-galaxy-a22/290863

Vlastita roba je uvijek najvrjednija ;)

 Buraz, ideš grlom u jagode a ne razmišljaš, usporedjujes kruške i jabuke, nisi informiran, on je stavio prvo cijenu 1400 za A22 za novog pa spustio na 1100, a novi zapakirani se nadje za 1000 kn, a jel mozes nac ovog novog zapakiranog a52s 5g na njusci za cca 2000 kn? Najniža cijena je 2300,  a on stavi 400 kn skuplje od najeftinijeg novog zapakiranog na njusci. A jesam ja stavio 400 kn skuplje od najeftinijeg, nisam. Logika ti ne štima baš.

 

Nova cijena 2200 jer sad vidim da se novi u ducanu nadje za 2550 kn.

Lisac1606 pon 31.10.2022 08:45

Uopće ne kužim ovo komentiranje oglasa. Trebalo bi napraviti na forumu da temu može otvoriti samo prodavač i automatski lock.

Ako ti ne paše cijena/boja/veličina i sl. zaobiđi oglas i bok.

Apachy pon 31.10.2022 08:51

Ovaj cryokenjac isti pokemon ko stjepan nekada... inace imate na temi/oglasu opciju zakljucaj temu, ukljucite je kad treba bumpat i opet zakljucajte.

I cijena je skroz ok. Novi a53, je preko 3000, a a52s - prakticki jos bolji mob jer ima jaci
i stedljiviji soc sad u trgovinama pod krinkom inflacije dižu preko 2500. Ja sam ga isto kupio proljetos za 2100 u mobile.eu - al sad u istoj toj trgovini dođe 2650kn.
I golfa sam platio pred 2 god 11k eura, sad ga za iste pare mogu komotno prodate dalje, ako ne i skuplje, sa tim da sam natukao 35k km. sve i svi idu u nebo sa cijenama, a vi bi tu za sitne pare imali odlican mob...

Zaporožac pon 31.10.2022 08:53
Lisac1606 kaže...

Uopće ne kužim ovo komentiranje oglasa. Trebalo bi napraviti na forumu da temu može otvoriti samo prodavač i automatski lock.

 

Evo, ja sam dao jutros oglas, i odmah sam sam zaključao temu.

Zainteresirani neka se jave na pm

 

Dakle, to može svatko.

Netko pak voli komentare, pa temu ne zaključa.