Prodaja - Komponente

[Prodaja] XfX RX 5700 XT DD THICC II 8GB

shecky pet 4.10.2019 10:03

Prodajem navedenu karticu, novu, kupljenu 21.09.2019, u Linksu u Varazdinu, placena preko 4000kn, racun i garanciju od 3 godine naravno imam... Graficka je raspakirana samo zbog slikanja, sve originlne folije na njoj, full bundle.. Slike prilozene.
Cijena 3000kn, samo Varazdin i okolica, a ako bas moram slati tad saljem jedino uz predhodnu uplatu i nikako drugacije...
Edit, dodane slike racuna, molim Vas bez ponuda nizih od 3000kn za sad...
Katica je za sad dostupna jedino u konfiguraciji iz drugog oglasa te ju vise ne prodajem zasebno i stoga zakljucavam temu za sad.

shecky sub 12.10.2019 07:36

Bump.

 

 

Molim Vas da mi vise ne nudite kojekakve zamjene, nista me ne zanima, zamjena moze eventualno za PS4 Pro koji mora biti na 5.05 ili nizem softveru, u ocuvanom stanju sa kutijom i garancijom te svom pripadajucom opremom. Znaci ama bas nista drugo me ne zanima...

 

A za one koje zanima zbog cega prodajem novu karticu, pa eto kupio sam ju za 4200 a sad ju prodajem za 3000 jer mi je dosadno, mislim svasta, imam HR racun i garanciju, kartica je nova, pa ne vidim zasto je bitno odakle mi karta i zasto ju prodajem...

 

Ali eto da takvima srce bude na mjestu, decko koji je kupio karticu morao je nenadano otputovati van drzave, te je uz karticu prodavao jos neke komponente i dao mi ih za dobru cijenu ali pod uvjetom da uzmem sve u kompletu, pa eto, ono sto trebam sam ostavio sebi a karticu prodajem jer mi ne treba...

 

Za vise slika ili bilo kakav upit slobodno se javite...

shecky čet 17.10.2019 10:34

Zaboravil napisati, kartica je prodana u kompletu sa kompom iz drugog oglasa, hvala svima na interesu, kolega mommmistake se prvi javio i sve je otislo njemu.... Vidim da ju vec prodaje dalje na njuski pa ako ju neko bas zeli moze ju kupiti od njega :)

IvanBrekalo čet 17.10.2019 10:49
shecky kaže...

Zaboravil napisati, kartica je prodana u kompletu sa kompom iz drugog oglasa, hvala svima na interesu, kolega mommmistake se prvi javio i sve je otislo njemu.... Vidim da ju vec prodaje dalje na njuski pa ako ju neko bas zeli moze ju kupiti od njega :)

 Kupi jeftino Amd-a da bi uzeo skuplju Nvidiju

hahhaajaads čet 17.10.2019 11:42
IvanBrekalo kaže...
shecky kaže...

Zaboravil napisati, kartica je prodana u kompletu sa kompom iz drugog oglasa, hvala svima na interesu, kolega mommmistake se prvi javio i sve je otislo njemu.... Vidim da ju vec prodaje dalje na njuski pa ako ju neko bas zeli moze ju kupiti od njega :)

 Kupi jeftino Amd-a da bi uzeo skuplju Nvidiju

 hahah da, vidim da je na njusci napisao "zamjena iskljucivo za 1080ti ili 2070".

 Bas ce se usrecit, dobit ce 1080ti bez garancije koja je trunku jaca ili ce opet dobit novu 2070 koja je slabija 

shecky čet 17.10.2019 12:23

Decko mozda treba bas Nvidiu, bio je fer, nije se ciganio kao ostali za par kuna te mi je dao upravo onoliko koliko sam trazil za komp..., bez puno filozofiranja... A on dalje sa karticom nek radi sto mu volja...

hahhaajaads čet 17.10.2019 15:15
shecky kaže...

Mozes objasnit zbog cega tocno?

 Pa opcenito zato sto ce mu vjerovatno neko ponudit GTX 1080Ti bez garancije ili ce mu isto ponudit polovnu rtx 2070 koja je slabija od ove... 

shecky čet 17.10.2019 17:46

Kako ti znas da ovaj model RX 5700 XT o kojem se ovdje prica nevalja? Jesi ga imao ti licno ili pricas napamet prema onom sto si vidio okolo? Da je najbolji model nije,  ali pa sigurno nije losiji od 1080ti blowera..., ja sam karticu licno koristio i govorim iz prve ruke, te kad bi mi neko ponudio ovakvu novu karticu sa tri godine HR garancije za staru i razdrljenu 1080ti sa garom pred istekom ili bez nje dao bi mu ju iste sekunde bez razmisljanja i jos bi mu doplatio... Prijatelju moj imao sam barem deset modela 1080ti kartica kod sebe i ne pricam napamet, nemas pojma kavog se sve drloga i medju njima moze naci i kod nereferentnih kartica a o blowerima necu ni pricati... Razlika u preformansama je ovdje zanemariva dakle novo sa tri godine gare za staro i izmuceno samo lud nebi uzeo... A za par stupnjeva vecu temperaturu uz tri godine garancije me iskreno boli kurac , sto se mene tice nek i na 100 stupnjeva radi, gara je zato tu ako dodje do necega...

Tomo53nja pet 18.10.2019 01:48

Ta xfx-ica 6 vlasnika do sad promijenila, gora nego neki drlog 1080ti ili rtx 2070 zapravo...

Cuj njega zna kako kartica radi, imao ju 2 dana i odmah dao na oglas, samo ne pretjeruj pls...

shecky pet 18.10.2019 06:57
Tomo53nja kaže...

Ta xfx-ica 6 vlasnika do sad promijenila, gora nego neki drlog 1080ti ili rtx 2070 zapravo...

Cuj njega zna kako kartica radi, imao ju 2 dana i odmah dao na oglas, samo ne pretjeruj pls...

Promjenila je dva vlasnika, jedan ju nije ni otvorio a ja sam ju tjedan dana koristio. Pa ti si prvi koji ju je htio kupit od mene bajo moj, i to si se ciganio za par kuna a ja ti ju nisam htio dati pa te sad boli sto je se nisi docepao? Da si bio posten poput mommmisteka i nisi puno srao sad bi imao karticu.... Tjedan dana bilo mi je i vise nego dovoljno da vidim da je kartica ok a mozes bit siguran da toliko high end hardvera koliko je proslo kroz moje ruke ti u zivotu nisi ni vidio, dakle poklopi se usima jer si za dvjesto kuna manje koliko si mi nudio prvi dan ostao bez karte pa sad ovdje seres.... Sto si onda htio kupit kartu od mene i ciganio se za par kuna ako je tkav drlog?  Sad ti on ovaj kako kazes drlog prodaje za 3500kn pa idi nagovaraj njega da ti spusti cijenu pa da ti za dvije kifle ostane a z to vrijeme ce karta otici nekom sad vec ko zna kojem zadovoljnom vlasniku. Laku noc...

Tomo53nja pet 18.10.2019 12:33
shecky kaže...

Promjenila je dva vlasnika, jedan ju nije ni otvorio a ja sam ju tjedan dana koristio. Pa ti si prvi koji ju je htio kupit od mene bajo moj, i to si se ciganio za par kuna a ja ti ju nisam htio dati pa te sad boli sto je se nisi docepao? Da si bio posten poput mommmisteka i nisi puno srao sad bi imao karticu.... Tjedan dana bilo mi je i vise nego dovoljno da vidim da je kartica ok a mozes bit siguran da toliko high end hardvera koliko je proslo kroz moje ruke ti u zivotu nisi ni vidio, dakle poklopi se usima jer si za dvjesto kuna manje koliko si mi nudio prvi dan ostao bez karte pa sad ovdje seres.... Sto si onda htio kupit kartu od mene i ciganio se za par kuna ako je tkav drlog?  Sad ti on ovaj kako kazes drlog prodaje za 3500kn pa idi nagovaraj njega da ti spusti cijenu pa da ti za dvije kifle ostane a z to vrijeme ce karta otici nekom sad vec ko zna kojem zadovoljnom vlasniku. Laku noc...

 Pa koristio si je 2 dana ukupno, tako da ne znam kako znas kakva je tocno kartica...Ja sam ponudio cifru tocno koja je bila na prvom oglasu, a tko se isciganio znamo dobro, reci koja je bila pocetna cifra kada ju je prvi vlasnik postavio u oglas?

Bio sam i vise nego posten, opet ponavljam reci za koliko je TOCNO decko prodavao komplet sa prcoesorom i memorijom uz grafu, a koliko si ti dao decku koji je sve prodavao?

 

I reci slobodno cifru koju sam ti ja ponudio, odnosno dal je cifra bila identicna onoj na prvom oglasu? I nisam ispao fer po tome?

 

Jao, ajde ne hvalisaj se sa robom za koju si se max isciganio, imao je 2 dana i onda stavio na oglas za vise love i "prijetis" drugima da nedas nesto za 100, 200 ili 50 kn manje, postedi me te price kad se ti prvi ciganis i onda te iste stvari prodajes za vecu lovu...

shecky pet 18.10.2019 13:19

Decko odrasti, kome se ja to prijetim i gdje? Nisi dobio karticu i tocka... Trazio sam 3000kn sto je i vise nego posteno a ti si nudio 2800kn... Sta tebe briga koliko sam ja platio karticu, jesam ju davao za fer cijenu, jesam... I kakve to veze ima s tim sto uljeces u temu i seres po kartici koju si prije dva dana htio kupiti? Seres sam sebi u usta prijatelju moj....

Slobodno kontaktiras decka od kojeg sam uzeo karticu i pitas ga za koliko sam sve kupio... Dao mi je sve za smjesnu lovu jer se htio rijesit svega cim prije jer je kretao za njemacku a tebi se vidim srce cepa sto nisi bio brzi od mene... Da ne bi bilo nismo znali, preprodajem IT stvari cesto, ali zato jer volim mijenjati i isprobavati, a ako usput nesto mogu i zaradit sto da ne... Nemoj bit toliko frustriran i bit ce ti lakse, jebala te graficka kartica,  zivot je lep :)

 

Uostalom sta sad radi decko kojem sam ju ja prodao ovdje na forumu? Preprodaje ju za 500kn vise, i sta sad? Pa nista, svaka mu cast, ima apsolutno pravo na to...

Tomo53nja pet 18.10.2019 13:35
shecky kaže...

Procitaj sa razumijevanjem kako sam napisao "prijetis", jer sam mislio na to da nedas nize 50, 100 kn a ti si se isciganio za 500 ili vise kn iako je cijena vec u startu bila fer i postena za taj bundle kao i za samu graficku karticu (prakticki omalovazavas necije stvari i nudis onda 600 ili 700 kn manje u kompletu jer je eto kao nekome hitno)...

 

Dal me briga ili nije, nije bitno, stvar je u tome da se pravis nevin, a dobro znamo da si se za r5 3600, ovu grafu i rame"isciganio" za 800 kn, iako je cijena od 4000 kn koju je decko stavio u oglas takoder bila fer i postena...I tko se tu cigani? Eto reci istinu pa da tocno znamo tko je sto rekao, a ne se krijes iza tog nekog postenja i fer cijene...

 

Nisam se nigdje posrao po kartici nego sam napisao da je promjenila 6 vlasnika pa je mozda gora nego neki drlog od 1080 ti koja je imala mozda samo "jednog" vlasnika, citaj sa razumijevanjem...

 

Srce mi se ne cepa, mozda cijepa, i sam imam hrpu stvari ali ne pricam o stvarima kao da sam ih koristio 2 godine i da sve znam, a zapravo koristio nesto 2 dana i cilj mi je bilo to isto prodat i zaradit 200, 300 ili 500 kn...Ti znaci koristis stvar 2 dana i preprodajes, uzmes 200, 300 kn u dzep i dobro, samim tim nisi koristio nesto godinu ili 2 pa da znas sve do zadnjeg detalja kako se nesto ponasa ili radi jer 2 ili 3 dana sigurno nisu mjerilo...

 

Isciganio si se, ciganim se ja, cigane se drugi i dobro, samo nemoj govoriti da ti ne kad isto i ti radis...

shecky pet 18.10.2019 14:06

I onaj koji testira karticu dovoljno mu je par dana da to napravi, a smatram da je par dana dovoljno i svakome drugome ko se barem malo kuzi u te stvari... U svakom slucaju onaj koji je karticu imao par dana kompententniji je da prica o njoj od onog ko ju je samo na slici vidio... Slobodno kontaktiras tog decka koji mi je to prodao i pitas ga tocno kako je bilo... Sam se ponudio da ce mi sve dati za tu lovu ali samo ako po to dodjem iste sekunde jer mora krenut za Njemacku itreba pare...

 

A forum i njuska nisu za usporedbu, na njusci su vecinom lopine i rodjene su da ih se valja..... The End...

shecky pet 18.10.2019 16:05

I ajd mi pokazi samo jedan moj post u bilo cijem oglasu ovdje? Nema ga jer me boli ona stvar za koliko netko nesto prodaje, ako mi ne odgovara idem dalje... Ovaj Valentin isto bez ikakvih argumenata samo td lupa jer ne zna sta bi od objesti i nema ni jedne pametne od njega, nije kartu ni vidio al eto on zna..., ,nisam dugo ovdje, a zbog takvih tipova mislim da dugo ni necu biti, vidim da ovdje par dezurnih jebivetara samo sere te se imaju potrebu ubacivat u svaki jebeni oglas, pa ili kupujes ili ne brate, oglas samo tome sluzi, a ne da takvi kao vi iznose svoje frustracije, znaci ako ti cijena nevalja produzi, sta te briga ako neko preprodaje i kako i gdje je nabavio nesto, i nemoj mi samo o tome kako ste tu da pomognete neupucenima, 99% ljudi na IT forumu zna dovoljno da i bez vasih usluga moze odredit okvirnu cijenu hardvera.... Dakle ako ti mislis da je nesto skupo idi brate i kupi slobodno jeftinije, niko te ne tjera da kupujes precjenjene drloge ovdje na forumu... Ova rasprava je za mene zavrsena, kartica je prodana te je svako daljnje prepucavanje uzaludno... 

shecky pet 18.10.2019 18:08
aladdin kaže...

#shecky nemoj se sa trolovima uopće raspravljati.

Zaključaj post i đenja ...

 Ma prijatelju nemas pojma koliko me boli ona stvar za sve to, ni jedan nije napisao neki normalan razlog za ono sto je naveo, ja sam svoje obrazlozio posteno, ni td nisam udario nikome, svatko ima pravo na svoje misljenje... S nekima je jednostavno besmisleno raspravljati,  postalo mi je jasno jasno o kakvom nadprosjecno inteligentnom tipu se radi kad je rekao u postu iznad da je prijetnja to sto nisam htio pustit cijenu njegovom visocanstvu... Sve otislo u offtop, lock.