Prodaja - Komponente

[Prodaja] Toshiba(Kioxia) 256GB PCIe NVMe

aladdin pon 29.4.2024 17:14

Javio se dotičnom "gospodinu" (namjerno ga neću nazvati kolegom) i dogovorio kupovinu dva ssd-a. U četvrtak naveče (25.04.) uplatio novce na tekući račun. Novci odmah sjeli pošto smo u istoj banci. U petak ujutro javlja da šalje poslije posla. Nakon toga se dotični više ne javlja i ne dolazi na forum. Iz priloženog preporučujem kolegama da izbjegavaju ikakvu daljnju kupoprodaju sa dotičnim "gospodinom"!

 

 

EDIT:

 

Poslano jučer popodne. Javim razvoj situacije.

Lp

joca_sk uto 30.4.2024 09:44

Javio sam se, živ sam, nisam stigao poslati u petak, jučer poslao, da, nisam bio ni online 3 dana, pametnom dosta... onom drugom ne treba objašnjavat zašto i zbog čega.

 

Još jednom isprika.

 

Da imam još koji oglas, možda bi mi kolega aladin i tamo komentirao i podigao oglas.

 

LP

 

 

aladdin uto 30.4.2024 12:57

Dogovoreno slanje tiskom koji radi i u subotu. Međutim nije u tome stvar. Kao da se meni nikada nije desilo da mi nešto iskrsne i oduži slanje, ali onda se javi. Postoji forum a isto tako ima i moj broj mobitela.

 

aladdin uto 30.4.2024 13:07
joca_sk kaže...

Javio sam se, živ sam, nisam stigao poslati u petak, jučer poslao, da, nisam bio ni online 3 dana, pametnom dosta... onom drugom ne treba objašnjavat zašto i zbog čega.

 

Još jednom isprika.

 

Da imam još koji oglas, možda bi mi kolega aladin i tamo komentirao i podigao oglas.

 

LP

 

 

 

Re: [Prodaja] Toshiba(Kioxia) 256GB PCIe NVMe

Svaka čast što si poslao! U privatnoj koju si poslao ne postoji nikakva isprika, samo zahvala za reklamu. Ovaj post ću shvatiti kao ispriku i prihvaćena je. I u pravu si da postoji još koji oglas i tamo bi iskomentirao. To se zove forum.