Prodaja - Komponente

[Prodaja] MSI Gaming GTX1060 3GB

D3lBoy sub 18.9.2021 20:54

Inace ne komentiram oglase, neka stavlja ko hoce cijenu koju hoce, jer bit ce neki miner koji ce kupiti i po pre visokoj cijeni ako planira s njom rudariti dugo vremena.

Ali 1060, to nit minea vise, tu jos i 3gb verzija. Em slaba, em je memorijski na izlazu i za neisplative coinove. Tako da se trudim nac nacin za ovu cijenu ali ne ide.

eladioms sub 18.9.2021 20:59

Nema kartica na tržištu za gaming.

Sta mozes kupit za taj novac, ili.manji? Ako ti he budget ogranicen, to je to..

Tesko će dobit puni iznos, ali 1250-1300kn hoce i to brzo

Damir22 ned 19.9.2021 20:56

Kao i vino, 1060 i rx580 su vrijednije sto su starije...... Svake godine su sve skuplje i skuplje, prije dvije godine si bio naivcina ako si dao vise od 700-800kn za rx580 npr, danas..... Danas si super prosao ako nadjes za 1700-1800....

Tako da, ja svoju cuvam, za godinu-dvije, vrijedit ce minimalno svoju tezinu u zlatu....(sala naravno)

Boban41 ned 19.9.2021 22:15

Ja u prvom mjesecu prodao rx 580 4gb za 800kn, prijatelj za 2 mjeseca kasnije za 2200kn majko moja 🤦
Ali mislim da sam ja najbolje prosao opet.
1. Kupim gtx 1070 za 1400kn
2. Prodam nakon nekog vremena za 2400
3 . Narucim preko e-baya 5700xt za 320€, lik ne posalje. Novci njemu, a meni .I. .
4. Sad igram .I. i cekam kad ce opast cijene gpu-a.

Volume uto 26.10.2021 15:28

Zna li tko dotičnog prodavača, odnosno može li garantirati za njega?
Pitam iz razloga jer ne želi poslati karticu pouzećem već samo prethodnom uplatom na račun, a s obzirom da je tek sedam mjeseci na forumu to mi nije najdraža opcija

aladdin uto 26.10.2021 15:51
Volume kaže...
Zna li tko dotičnog prodavača, odnosno može li garantirati za njega?
Pitam iz razloga jer ne želi poslati karticu pouzećem već samo prethodnom uplatom na račun, a s obzirom da je tek sedam mjeseci na forumu to mi nije najdraža opcija

On je pod zadnje bio "ivan_iv", na pc ekspertu trpi i ko zna koliko je nikova još promjenio.

 

Edit:

Pišem za petra...

 

 

 

hummer0 uto 26.10.2021 20:35
Petar hw kaže...

BUMP

 

ne trazite slanje poduzecem, ne cjenkajte se, ne nudite pizdarije u zamjenu

 Ahahahahah pouzećem pa nije to poduzeće/preduzeće.

Koja je zadnja cijena za Zagreb?

zmedic sri 27.10.2021 20:13

Posalji mi PM podatke na koje si uplatio lovu, mislim da ti mogu pomoci. Ako nista mogu kolege poslati na tu adresu da provjere o cemu se radi... Nije bas mogao otvoriti racun bez necije osobne...

Volume sri 27.10.2021 20:14

Nije prvi put da trgujem tako na forumu tako da sam išao na povjerenje.
Nadimak na pc ekspertu mu je trpi i tamo ima samo pozitivne ocjene pa sam zato vjerovao da će sve proći u redu. Izgleda da sam se jebeno prevario...

D3lBoy sri 27.10.2021 20:55

Nevjerojatno, ovo bi ocekivao na njuškalu, ne i na forumu.

Treba uvesti lock na trznicu za profile koji nisu stari barem godinu dana i imaju 100 komentara koji nisu spam. Ovo je jadno

fromcelltohell sri 27.10.2021 20:57

Ako je lik uzeo novac a nije poslao u zamjenu za isti GPU kako je bilo dogovoreno, svarno bi ga trebalo potražiti i udijeliti mu par "roditeljskih", da se dobije.

I koje su to fore, ne igra plaćanje pouzećem. Pa da, bolje da kupac riskira par soma Kuna nego da prodavač bude eventualno na gubitku tih 50-ak Kn poštarine.

Bome se je ovaj forum fino srozao. Je, bilo je lopina i prije, ali ovo sad baš nekako bode u oči kad je forum kao takav pao na šačicu aktivnih forumaša.

 

Edit:

 

A, evo nam i trgovca online, pa da čujemo što on ima za reći na sve ovo.

 

Edit 2:

 

Nešto je kratko bio, bit će da nema ništa za reći.

 

Edit 3: Eto, sad smo čuli i drugu stranu. Pratimo kako će se odigrati do kraja.

Najbrži sri 27.10.2021 21:09

Ukoliko si mu uplatio na IBAN, trebaš imati ime i prezime na potvrdi uplate. Na forumu i na njuškalu sam najviše kupovao plaćanjem unaprijed od kojih je nekoliko bilo po par tisuća kuna. U današnje vrijeme prevaranti su oko grafičkih (prije su bili mobiteli gdje sam se i ja jednom opekao).

Volume sri 27.10.2021 21:24
Najbrži kaže...

Ukoliko si mu uplatio na IBAN, trebaš imati ime i prezime na potvrdi uplate. Na forumu i na njuškalu sam najviše kupovao plaćanjem unaprijed od kojih je nekoliko bilo po par tisuća kuna. U današnje vrijeme prevaranti su oko grafičkih (prije su bili mobiteli gdje sam se i ja jednom opekao).

 Imam ime i prezime tako da imam barem nešto

Petar hw sri 27.10.2021 22:58

izbjegavati volume kupca u sirokom luku. izgleda da sam se jebeno prevario.

 

znaci timeline:

 

16:12 javlja da je uplatio

>ok saljem sutra preks

 

16:43 odjednom trazi slike graficke??

>nemogu nisam doma, radim, bit cu doma tek 23-00

-posalji kad dodes doma, ako ne zelis poslati slike vrati pare i zavrsena prica

>ok shefe

-oces poslati slike ili ne?

>najvj da

-sta znaci najvjerojatnije?

>znaci da najvjerojatnije budem poslao slike (mislim se budem vidio oce mi se dat raskopusavat komp u ponoc i slati slike)

-neozbiljan si aj vrati pare

 

gledam wtf

 

zove pet puta, ne javljam se jer sam u poslu, a pare i da hocu ne mogu uplatiti odmah nazad jer jos nisu niti sjele

 

tu pocinje retorika CUJES STA TI GOVORIM i NE PRIKIDAJ POZIVE

 

17:26 javlja na forumu da je prevaren

 

gledam wtf ovaj je lud, saljem mu pjesmu za opustanje: https://www.youtube.com/watch?v=eY52Zsg-KVI , ne pomaze

 

18:22: javlja da je na policiji. 

gledam, jebeno. JE-BE-NO.

 

 

 

sutra kad/ako sjednu pare uplatim nazad i nosi se da te ne vidim i ne cujem vise