Prodaja - Komponente

[Prodaja] Komponente Ryzen 7 5800x3d, RTX 3070

Perqie sri 2.8.2023 21:19

Sve komponente osim grafe imaju kutiju, račun i garanciju u hrv trgovinama. Svi ssdovi su maltene novi, korišteni par dana. Procesor je star 3-4mj. Ima i grafa to sve samo nema više garancije.

 

Ryzen 7 5800x3d-270e

Be Quiet PURE LOOP 360MM- 100

MSI RTX 3070 GAMING X TRIO- 330E

Samsung 990 PRO 1TB- 100

Samsung 980 1TB- 45E

WD Black SN770 1TB -45E

 

Cijene su pristojne s obzirom da je sve maltene novo i fiksne su. Ako šaljem poštom, preferiram uplatu na račun pa slanje. Viber ili whap: 0995753205

 

Perqie uto 8.8.2023 15:11

Zašto sam kurčevit, zato što omalovažavaš i ne čitaš oglase? 

 

Prodo sam vamo par stvari i kupio, sve je išlo glatko bez problema. Al eto došo ti mudrac i prodaješ muda pod bubrege. 

miki_the_pirat uto 8.8.2023 15:24

Lako se trigeraš... ozbiljno sam bio zainteresiran za kupnju... u PM sam posebno naglasio da ne pljujem po tvojoj kartici (i ponudi) već pregovaramo.
I koja je tvoja prva reakcija: "Da znaš čitat skužio bi."  - to si mi napisao... ok... slažem se... nisam dobro shvatio tvoj oglas... ali jel ovo način... na prvu pa đonom.


Jasno je meni da si morao na posao jutros pa si nervozan... ali ovo nije način na koji se komunicira... opet nhf al brate mili... nije način.


Da si mi napisao da ne ideš ispo 130€+3060 vjerojatno bih prihvatio... pokušao sam se malo cjenkati... to je jedino zlo koje sam učinio (osim što nisam u oglasu shvatio da je i tvoja kartica s kutijom pa sam tu pokušao spustiti 10-ak €)

Perqie uto 8.8.2023 15:58

Pišeš ove poruke jer me želiš ocrniti ali možeš mi realno "popu šimi ukrali bicikl!". Uletio si sa spikom moja kartica vrijedi tvoj škart ne vrijedi toliko bla bla. Tako se ne cjenka i ne započinje razgovor, samo si dobio odgovor kakav si tražio i tjt. A te seljačke spike ostavi za svoje kući.

Ti si tip osobe kad su svi bježali iz škole sa sata, ti bi osto jer si se htio uvlaćiti profesoru u pakšu.