Prodaja - Komponente

[Prodaja] AOC Q3279VWFD8 QHD IPS LED monitor

djdamir81 sri 12.2.2020 13:59

Prodajem AOC Q3279VWFD8 QHD IPS LED monitor.  Monitor ima 3god Garanciju, uz njega ide i racun, kupljen je u Extrem Digital. Monitor sam kupio samo zato da imam nesto dok cekam na novi Alienware. Monitor se ispostavio kao odlican, bez Backlight bleeda i mrtvi piksela a uz to ima fenomenalne boje. Ja s monitora nisam skinuo ni folije, znaci monitor je nak kako dode kad ga narucite u ducanu. Nista nije osteceno pa cak ni kutija. Prilika je za svakog tko zeli velik monitor s fenomenalnim bojama i uz to ga gotovo novog dobiti za manje para. Moze se kod mene isprobati. A naravno moze i slanje jer je u orginal ambalazi, tad kupac snosi troskove dostave.

 

Cijena je 1100kn

 

ProizvođačAOCGarancija3 GodišnjiVeličina zaslona31,5 "Tip panelaIPSMaksimalna rezolucija2560 x 1440 PixelOsvjetljenost250 cd/m2Kontrast20 000 000:1, 1200:01:00Kut vidljivosti (H/V)178º / 178ºVrijeme odziva (Gray to Gray)5 msBoje1,07 miljardiStandardiCE, FCC, RoHS, TUV, REACH, GOSTAžuriranje slika75 Hz
Zvučnikpriključak za slušaliceStalakmože se nagnuti
SučeljeHDMI, DisplayPort, D-SUB (VGA), 3,5 mm Jack, DVI-DLBojasrebrna-crnaVeličinaDodaciizlaz za slušalice, Alacsony kék fény kibocsátás, AMD Free Sync, HDMI visokobrzinska multimedijska površina