Procesori i MBO

ASrock Z68 Extreme3 gen3 problem

FuZe čet 31.1.2013 18:37

Dakle imam gore navedenu maticnu i kada upalim komp moram odabrat sto da mi boota.Prije je normalno startalo a sada moram odabrat sto da mo boota.Kako da rijesim taj problem??Stavio sam sliku pa pogledajte

zober ned 12.5.2013 20:34

Da ne otvaram novu temu bezveze pa ću tu. Naime imam nevjerojatno glup problem s navedenom matičnom i više nemam pojma što da isprobam da ju vratim u normalu. Kolega mi je dofurao komp na servis jer je pokupio neko đubrivo od virusa kojeg sam se uspio riješiti i vratiti windowse u normalu, međutim ostao je problem sa starta odnosno ne može se ući u bios jer je pod šifrom. Bios je bio otključan od dana kupnje i on mi je potvrdio da nije nikakvu šifru stavljao pa mene zanima jer ima kakvog izlaza iz ovog ili ne? 

 

CMOS je napravljen i nema pomoči od njega.

vrinho ned 12.5.2013 21:29
zober kaže...

Da ne otvaram novu temu bezveze pa ću tu. Naime imam nevjerojatno glup problem s navedenom matičnom i više nemam pojma što da isprobam da ju vratim u normalu. Kolega mi je dofurao komp na servis jer je pokupio neko đubrivo od virusa kojeg sam se uspio riješiti i vratiti windowse u normalu, međutim ostao je problem sa starta odnosno ne može se ući u bios jer je pod šifrom. Bios je bio otključan od dana kupnje i on mi je potvrdio da nije nikakvu šifru stavljao pa mene zanima jer ima kakvog izlaza iz ovog ili ne? 

 

CMOS je napravljen i nema pomoči od njega.

Probaj nešt od ovoga

 

http://www.askvg.com/how-to-reset-remove-bypass-a-bios-or-cmos-password/

DDavorin sri 26.11.2014 11:16

asrock z68 extreme3 gen3 prije dva dana ispustila dušu kod najobičnijeg surfanja. Garancije više nema prošle dvije godine. Ploča nudi mnogo al kvaliteta komponenti jako loša kad nakon dvije godine ode u viječna lovišta. Loša kvaliteta proizvoda