Silent horror1992 pet 29.6.2018 17:37
Zelja kaže...

što se ne isplati?Navedi mi razlog koliko ti misliš da maksimalno vredi ovaj laptop u odličnom stanju i zašto ne vredi?

 

Em je staro, em slabe specifikacije, ne isplati se to a ti kako hoćeš.

 

Flying Dutchman pet 29.6.2018 19:54

Koristim UX31e samo riječi pohvale za njega, ganja već šestu godinu, lagan, odličan, prvi 13.3 inčni laptop sa rezom 1600x900, njegov nasljednik UX31a sa IPS FHD, inače tada TOP entry Asusovih Zenbook serije.

Zelja pet 29.6.2018 20:21
Mr.ddevil kaže...

Moj thinkpad t60 sa ebay-a 15$, ssd oko 50$, imam laptop koji će gurati još desetak godina, za moj posao, više nego dovoljan

 Šta 15 $?

Zelja pet 29.6.2018 20:22
Flying Dutchman kaže...

Koristim UX31e samo riječi pohvale za njega, ganja već šestu godinu, lagan, odličan, prvi 13.3 inčni laptop sa rezom 1600x900, njegov nasljednik UX31a sa IPS FHD, inače tada TOP entry Asusovih Zenbook serije.

 Znači vredi 250 eur?Laptop je u odličnom stanju mrzi me kačiti slike a mogu vam postaviti nije problem.

Baterija traje 3 sata.I dobijem i futrolu uz njega jos.

Nego mene je strah ovde ako sta rikne nema zamjene.

Mr.ddevil pet 29.6.2018 20:58
Zelja kaže...
Mr.ddevil kaže...

Moj thinkpad t60 sa ebay-a 15$, ssd oko 50$, imam laptop koji će gurati još desetak godina, za moj posao, više nego dovoljan

 Šta 15 $?

 15$ sam platio laptop 

Flying Dutchman pet 29.6.2018 21:27
Zelja kaže...

 Znači vredi 250 eur?Laptop je u odličnom stanju mrzi me kačiti slike a mogu vam postaviti nije problem.

Baterija traje 3 sata.I dobijem i futrolu uz njega jos.

Nego mene je strah ovde ako sta rikne nema zamjene.

 Mogu ti samo potvrditi da je odličan laptop, dalje i ostalo ovisi samo o tebi i čemu će ti služiti. Gore mi je Windows 10 boot je cca 6 sec. Jedina zamjerka im je onboard memorija. Ali sa 4 GB rama meni čist dosta. 

Zelja pet 29.6.2018 21:49

Nisu mu nešto performanse SSD-a mjerio sam i upola su čini mi se manje nego recimo jednog Samsung 850 Pro s kojim se naravno ne može porediti jer je ovaj izašao dosta kasnije.

Nisam ni ugodno iznenađen zvukom,kao Bang & Olufsen, ali meni je zvuk prosječan bez basova.Ništa sad da ostavi woow efekat.

1.9Ghz je jako niska frekvencija,tako da sam iznenađen kako je ovaj laptop tad mogao toliko koštati (oko 1200 $).Sada njegove performanse izgledaju smiješne.

Ostalo, oblik,tanak je i to mi se sviđa na kraju gde mozes naci ultrabook za 250 eur?

 

Flying Dutchman pet 29.6.2018 21:58
Zelja kaže...

Nisu mu nešto performanse SSD-a mjerio sam i upola su čini mi se manje nego recimo jednog Samsung 850 Pro s kojim se naravno ne može porediti jer je ovaj izašao dosta kasnije.

Nisam ni ugodno iznenađen zvukom,kao Bang & Olufsen, ali meni je zvuk prosječan bez basova.Ništa sad da ostavi woow efekat.

1.9Ghz je jako niska frekvencija,tako da sam iznenađen kako je ovaj laptop tad mogao toliko koštati (oko 1200 $).Sada njegove performanse izgledaju smiješne.

Ostalo, oblik,tanak je i to mi se sviđa na kraju gde mozes naci ultrabook za 250 eur?

 

 Ako već radiš i tražiš usporedbe onda ga usporedi sa Mac Airom MID 2012, to je Asusov odgovor na Air izbacivanjem UX serija, kvalitetom, performansama i cijenom, Asus UX31A je bio 12K tu u Hrvatskoj.

Zelja sub 30.6.2018 08:13

Ma nema svrhe niti želim da ga kupujem ako ne napravimo da CPU radi iznad 1.9Ghz.

Eh sad prodavač je rastavljao laptop mjenjao pastu da nije šta pokvario time.

Ali danas kad dođem kući poslat ću upit asus-u jer ovako na 1.9GHz ne vredi da ga kupujem.

Mada tamo pise za taj CPU da jedna jezgra dostiže 3 Ghz na intelovom sajtu.

Uradio sam test sa nekim intelovim programom za test proesora ne znam sad naziv programa i sve testove je prošao sinoć.