Prijenosna računala

Naljepnice za Hrvatska slova

TrutYF pon 26.8.2013 11:22

Nadam se da je ovde pravo misto za psotavit pitanje, ako ne moderatori slobodno mičite di triba ić.

 

Uglavnom zanima me ima li di naručit posebno rađeno ili kupit naljepnice slova za tipkovnicu Hrvatska čćžšđ?

 

 

Aportus sub 30.9.2017 12:09

Istrosila su mi se slova na tipkovnici iako znam gdje se koje nalazi ali ju ne koristim samo ja...

Zanima me gdje imaju kupiti najljepnice za slova za kompletnu tipkovnicu i jel ima tko iskustva sa istima ?

zzz pet 4.1.2019 11:31
Anđeo bez falinge kaže...
Aportus kaže...

Istrosila su mi se slova na tipkovnici iako znam gdje se koje nalazi ali ju ne koristim samo ja...

Zanima me gdje imaju kupiti najljepnice za slova za kompletnu tipkovnicu i jel ima tko iskustva sa istima ?

 imaš gore na linku, imaš ovo SLOVENSKO HRVATSKI ZNAKOVI  sEBay, imaš na njuškalu od švercera...

 Haaaa, lik ne šalje za Hrvatsku..????? 

sbcreation sri 13.2.2019 09:01

Baš čitam o tome na netu...

 

Netko kupio? Kako izgledaju?

 

Piše da je riječ o običnim cut naljepnicama (3m matt folija). A ako je tako... onda ti bilo koja tiskara može to napraviti.

S druge strane... radio sam milijun puta tako mala slovca za izloga, ali iskreno imam dojam da to *urcu ne valja za tipkovnice s obzirom da se stalno dira ta folija.

Mislim da bi puno bolja opcija bila laserska gravura. to košta 50tak kn. Eventualno zapunit bojom nakon gravure.

robisierra92 ned 14.7.2019 16:49

Ako si iz Zg ovi ti mogu utisnuti HR znakove na tipke:

zonatampona.hr
skvorc-info.hr

Možda im se mogu i poslati individualne tipke, najbolje nazovi i provjeri. Inače to je posao od oko pola sata.

60 kuna po tipkovnici, sve tipke zamijene u HR layout, čini mi se 12 tipaka je u pitanju.

S tim da ovi prvi obrišu druge znakove i mogu urezati slova, za druge nisam siguran, s njima nisam radio ali sam dobio preporuku kad sam prije tražio odgovor na ovo pitanje.