Prijenosna računala

Blade 15 vs Zephyrus vs UX562FD

NeroX sri 10.7.2019 14:30
wyks sri 10.7.2019 14:41

3 racunala razlicite namjene, svaki sa svojim prednostima i manama.

 

Nedovoljni opisi, posebno kod SSD-a (je li PCI) kao i zaslona (svjetlina, refresh) te i RAM (frekvencija i slotovi) kako bi dali neki sud koji bi bolji za posebnu namjenu.

 

Za sto mislis koristiti laptop - jer se Asus Zephyrus i UX562 veoma razlikuju pa oba mogu ispasti jako losa za tvoju namjenu?

Mr.ddevil sri 10.7.2019 16:11

Po ovome što si poslao, imam osjećaj da tražiš nešto lako prijenosno i planiraš odigrati koju igru, čak ti je i Razer favorit za sada, vidi možeš li kako izvani naći Razer sa grafičkom novije generacije xD

NeroX sri 10.7.2019 17:46

 Rajtracing? Djabe kad dvije igrice podržavaju to a grafe skupe. 

wyks kaže...

3 racunala razlicite namjene, svaki sa svojim prednostima i manama.

 

Nedovoljni opisi, posebno kod SSD-a (je li PCI) kao i zaslona (svjetlina, refresh) te i RAM (frekvencija i slotovi) kako bi dali neki sud koji bi bolji za posebnu namjenu.

 

Za sto mislis koristiti laptop - jer se Asus Zephyrus i UX562 veoma razlikuju pa oba mogu ispasti jako losa za tvoju namjenu?

 

Lijep za business, a dobar za gaming, SSD , 15" 13" 17", bezelless, 10-15k kuna, win 10 included. Ostalo koliko mjesta slotova rama i pci mi nije bitno. Ako baš treba mogu trgnuti do max 19-20k. Samo da nije kao one gaming rugobe.

What about:?

https://team-media.hr/prijenosna-racunala/prijenosna-racunala-bez-os-a/msi-gs75-8se-073-stealth-gaming-17-3-full-hd-ips-144hz-core-i7-8750h-rtx-2060-6gb-16gb-ddr4-512gb-ssd.html?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

 

Mr.ddevil kaže...

Po ovome što si poslao, imam osjećaj da tražiš nešto lako prijenosno i planiraš odigrati koju igru, čak ti je i Razer favorit za sada, vidi možeš li kako izvani naći Razer sa grafičkom novije generacije xD

 Ni nemora biti prijenosan, 2, 2.5 kg nije nešto ali bezelless a must