Prijenosna računala

Čudno paljenje ekrana nakon što se ugasi??

Comfort uto 10.2.2009 21:32

U zadnje vrijeme sam primjetio da se ekran nekako cudno pali nako sto se ugasi (ono kad nista ne radis) prvo se pokaze kao lagano zatamljena slika tj desktop  i onda se upali do kraja ... da li je to normalno ? hvalaaaaaaaaa

Hyperion uto 10.2.2009 21:37
Comfort kaže...

U zadnje vrijeme sam primjetio da se ekran nekako cudno pali nako sto se ugasi (ono kad nista ne radis) prvo se pokaze kao lagano zatamljena slika tj desktop  i onda se upali do kraja ... da li je to normalno ? hvalaaaaaaaaa

 Katodni ili LCD monitor?
Comfort sri 11.2.2009 10:35
toma kaže...

Neznam da li se je autor zabunil ili vi ostali,ali ova tema je u rubrici za prijenosna računala tak da nek autor veli da li misli na laptop ili monitor?

 

To sam cekao ali nitko nije pogledao ali nema veze ... lcd je u pitanju i MARKA je  Acer ....
Hyperion sri 11.2.2009 11:01
nadimak888 kaže...

ja kad tek upalim monitor onda je slika malo tamnija, za 2-3min je slika svjetlija. (LCD , ACER).

to sam primjetio i na lcd televizoru. a valjda je normalno.

 Ja imam acerov laptop, 5630g i nemam tog, a nemam ni na samsung monitoru T220, ni na starom lcdu 710N ni na starom katodnom nisam imao to.

Nebi to smjelo biti, naravno mozda je ekran jako loš pa je to valjda normalno.
BugSU sri 11.2.2009 11:59
Hyperion kaže...
nadimak888 kaže...

ja kad tek upalim monitor onda je slika malo tamnija, za 2-3min je slika svjetlija. (LCD , ACER).

to sam primjetio i na lcd televizoru. a valjda je normalno.

  a nemam ni na samsung monitoru T220,
  e vidis ja na takvom monitoru imam istu situaciju ...
Isto tako ugasi se i odma upali sam .... i radilo je ok od pocetka i pre koju nedelju mi pocelo pravit probleme...
nije tu hadverski problem vec softwerski ;)
neki softver to zeza e sad ne mogu skontati koji.....
poslednje sto sam instalirao su drajveri i program za bluetooth ,nadimak888 imas li ti mozda instaliran program za blutut?
drugo mi nista ne pada na pamet....
Hyperion sri 11.2.2009 12:02
BugSU kaže...
Hyperion kaže...
nadimak888 kaže...

ja kad tek upalim monitor onda je slika malo tamnija, za 2-3min je slika svjetlija. (LCD , ACER).

to sam primjetio i na lcd televizoru. a valjda je normalno.

  a nemam ni na samsung monitoru T220,
  e vidis ja na takvom monitoru imam istu situaciju ...
Isto tako ugasi se i odma upali sam .... i radilo je ok od pocetka i pre koju nedelju mi pocelo pravit probleme...
nije tu hadverski problem vec softwerski ;)
neki softver to zeza e sad ne mogu skontati koji.....
poslednje sto sam instalirao su drajveri i program za bluetooth ,nadimak888 imas li ti mozda instaliran program za blutut?
drugo mi nista ne pada na pamet....
 I ti imas samsung T220?
Nije nista krivo nego ti je dosao sa nekim kineskim panelom, dok ja imam samsungov panel.

Provjeri koji panel imas.
BugSU sri 11.2.2009 17:07

sad si lupio glupost , SVAKI monitor iz T serije dolazi sa ORIGINALNIM samsungovim panelom(jedino ako nisu poceli ove godine da stavljaju i druge panel)...i proverio sam samsung je..

da si malo trazio po forumu video bi da je bilo vec reci o panelima....npr ovaj post

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/samsung-t220-original-panel/10172.aspx?page=0&jumpto=128811&sort=asc&view=flat

.. i da nisam bio precizan , namesteno mi je bilo da se monitor nakon 10min ne koriscenja racunara sam ugasi ...i radilo neko vreme sad nece... i 100% sam uveren da je softverski problem ali ne mogu da otkrijem koji program zeza....neki program radi u pozadini i daje signal dase koristi racunar...samo nzm koji ...sumljam na IVT BlueSoleil...

Luka sri 11.2.2009 21:05
Comfort kaže...

Ljudi radi se o laptopu, i to mi se dogadalo kad je otisao u screen saver ... neznam mozda mi je monitor bio nagnut u krivi kut pa mi se to cinilo nemam pojma ...

 To ti se samo jednom dogodilo i na forum? :D
Comfort čet 12.2.2009 21:27
Luka kaže...
Comfort kaže...

Ljudi radi se o laptopu, i to mi se dogadalo kad je otisao u screen saver ... neznam mozda mi je monitor bio nagnut u krivi kut pa mi se to cinilo nemam pojma ...

 To ti se samo jednom dogodilo i na forum? :D
 
Je da pa bas takvav BAKSUS  nisam ... bilo mi je tako tjedan dana znaci svaki dan 24 sata ....