Gamer-gts sub 7.3.2009 23:30
2029.MN4 kaže...
Gamer-gts kaže...
2029.MN4 kaže...

Nisam rješavao to... Strah me spoznati koliko sam zapravo glup.

 možda je si glup
ali to ne mora značiti da nisi inteligentan

Probaj test!
 Ovo me barem pošteno nasmijalo. Evo, riješio sam neke, ali nisam uopće potvrdio za score. Meni su inaće jako dragi zadaci sam prostornom orijentacijom, geometrijskim tijelima itd...

Ali neću, ne želim znati. Ova moja glava me dosada dobro vodila (manje više), a nisam  baš od volje i umoran sam (a je se izvlačim, ha?!) tako da ako bi dobio i 100 (prosjek) - bio bi vrhunski

zadovoljan. Ima tu pametnih - Tesle i Mozarti...
 ako si stvarno umoran tada ćeš stvarno imat manji score

zaboravio si spomenuti STEPHEN HAWKING-a

najpametniji čovjek koji još živi

ima IQ oko 280!!!!!!!!!!!!
samo ima neku bolestMršti se...

Makić sub 7.3.2009 23:39

imam od prije rezultate koji su obavljeni

veoma profesionalni po ovim postovima vidim

ako i krivo napišeš imaš inteligenciju od većine

ljudi s kojima sam radio u vatrogascima

bez uvrede

2029.MN4 sub 7.3.2009 23:51

Koliko vas zna što je to inteligencija? Inteligencija 1

 

                                                           Inteligencija 2 

 

I što je najgore - ljudi nisu svjesni svoje inteligencije. Inteligentnom čovjeku se jednostavno "upali lampica" kad rješava neki zadatak, problem itd. Spada li u svijest ili podsvijest, the question is now?!

                                        Inteligencija je zakon!

2029.MN4 sub 7.3.2009 23:52

jurluk kaže...
ma vidi, vidi. nisam mislio da će vas to toliko zanimati...
 Ma di ne bi?! Haha, znam ja šta ću! Natjerat ću svoj Core2Duo da mi riješi test, hahah!

fromcelltohell ned 8.3.2009 00:01

Ma,debilana od testa....prvo sam upisao nasumične brojeve u kategoriji 1(nema veze s mozgom),

 

zatim sam u ostalim kategorijama stavljao odgovore  a) ili b) ili c) ili d) i to  u nizu nekoliko istih

 

za redom.Belji se

 

 

P.S.prvi screenshot je taj rezultat,sljedeća 3 su dokaz da sam bubao bezveze,

 

a zadnji je rezultat koji dobih kad sam se zbilja potrudio(fakat sam glup) LoLSmijeh

markoal ned 8.3.2009 00:44

Zadnji put mi bio 108, i sad racunam ponovit cu ali cu barem malo bolje promislit, i evo 126, heh, jos da nisam nervozan(nemogu veceri, vidit cu oce li u jutro biti bolje, lol)

Luka ned 8.3.2009 01:06
markoal kaže...

Zadnji put mi bio 108, i sad racunam ponovit cu ali cu barem malo bolje promislit, i evo 126, heh, jos da nisam nervozan(nemogu veceri, vidit cu oce li u jutro biti bolje, lol)

 Test da bi bio valjan smijes rjesiti jednom u 2 godine! Tako ti je na testiranju, koriste iste testove da imaju isti rezultat pa smijes svake druge pristupit!
naxeem ned 8.3.2009 01:43

Ma onaj rezultat je nerealan. Ne mogu nikako imati toliko. To je dobrano iznad razine genijalnosti, a vidim da su mnogi tu genijalci pa malo sumnjam u realnost rezultata jer su šanse da je baš na ovom forumu i u temi 5 genijalaca, nikakve.

 

Za pravi test fino platite 100 kuna, nije puno i rezultat zadržite za sebe.:)

jurluk ned 8.3.2009 01:47
naxeem kaže...

Ma onaj rezultat je nerealan. Ne mogu nikako imati toliko. To je dobrano iznad razine genijalnosti, a vidim da su mnogi tu genijalci pa malo sumnjam u realnost rezultata jer su šanse da je baš na ovom forumu i u temi 5 genijalaca, nikakve.

 

Za pravi test fino platite 100 kuna, nije puno i rezultat zadržite za sebe.:)

 a nemoj mi sad uništavat temu... Neodlučan dobro jekrenula
markoal ned 8.3.2009 01:51
naxeem kaže...

Ma onaj rezultat je nerealan. Ne mogu nikako imati toliko. To je dobrano iznad razine genijalnosti, a vidim da su mnogi tu genijalci pa malo sumnjam u realnost rezultata jer su šanse da je baš na ovom forumu i u temi 5 genijalaca, nikakve.

 

Za pravi test fino platite 100 kuna, nije puno i rezultat zadržite za sebe.:)

 Kojih jos testova ima, vidm da si govorio u prijasnjem postu da ne uzima dob ni godine( i da ti je u proslim bio manji IQ), znaci da si bio na nekom testiranju, aj ako more link pa da i mi provjerimo.
jurluk ned 8.3.2009 01:54
markoal kaže...
naxeem kaže...

Ma onaj rezultat je nerealan. Ne mogu nikako imati toliko. To je dobrano iznad razine genijalnosti, a vidim da su mnogi tu genijalci pa malo sumnjam u realnost rezultata jer su šanse da je baš na ovom forumu i u temi 5 genijalaca, nikakve.

 

Za pravi test fino platite 100 kuna, nije puno i rezultat zadržite za sebe.:)

 Kojih jos testova ima, vidm da si govorio u prijasnjem postu da ne uzima dob ni godine( i da ti je u proslim bio manji IQ), znaci da si bio na nekom testiranju, aj ako more link pa da i mi provjerimo.

ovdje ima više testova
DrNasty ned 8.3.2009 02:07

U 2h ujutro postignem 156 :)

Jos da sam naspavan... :)

 

 

EDIT: Bio je na mensinoj stranici prije link na ostale IQ testove, izmedju njih i neki finski, ako se dobro sjecam. Tu je IQ bio dosta nizi nego na ovom testu. Sad ga ne vidim, mozda sam pospan :)

2029.MN4 ned 8.3.2009 03:33
naxeem kaže...

Ma onaj rezultat je nerealan. Ne mogu nikako imati toliko. To je dobrano iznad razine genijalnosti, a vidim da su mnogi tu genijalci pa malo sumnjam u realnost rezultata jer su šanse da je baš na ovom forumu i u temi 5 genijalaca, nikakve.

 

Za pravi test fino platite 100 kuna, nije puno i rezultat zadržite za sebe.:)

 Ma ajde čovjeće - šta se žališ! Recimo da je greška ok 15 - 20 (možda nije, možda je). Opet si na negdje 150. Das ist sehr gut, sehr, sehr gut!