jurluk sub 7.3.2009 21:28

evo jedne zanimljive teme. rješite test inteligencije u 20 minuta i ovdje napišite koliko ste dobili. ali i kao dokaz stavite screenshot na kojem se točno vidi rezultat (i nema editiranja u paintu, budite iskreni). prije testiranja morate biti smireni i odmorni

Assassin sub 7.3.2009 21:51

Ja sam to jos prije rjesavo, i za 10 minuta sam rjesio i imo 150 IQ (al nazalost nema sc, usliko jesam, al nemogu ga nac sad, mozda ga najdem poslje pa cu postat). Idem sad ponovno probat rjesit.

fromcelltohell sub 7.3.2009 21:55

Hahahahahaha...nisam znao(ako je ovo uopće mjerilo neko) da sam ovak "jako inteligentan"

 

Btw,niti slučajno nisam odmoran,a test sam riješio za dobrih 15-ak minuta.

 

No,da je zabavno....bogmeč jeCool

stoncin3 sub 7.3.2009 21:56

Meni 'veoma superiorna inteligencija' (preko 120) prema IQ scores s Googlea dok je 140 genijalnost. Nije mi se dalo screenshooting, ali sam dobio nakon 20 min. rješavanja rezu 123...! Nisam cijeli uspio na vrijeme riješiti. Ostalo je par pitanja! Neka su podosta komplicated!

insomniac_cro sub 7.3.2009 21:59

testira san se tu ima jedno godinu dana , ispalo mi 138

Ali mislin da taj test nije bas tocan jer od nas 7-8 s faksa koji smo rjesili taj test   niko nije ima ispod 120 .

Ili je test los ili netko laze :)

FlyBoy sub 7.3.2009 23:09

evo moj score, ja sam više manje zadovoljan, uzevši u obzir da sam cijeli dan za kompom, umoran, i još mi se ekipa dere na TeamSpeaku.

Trebalo mi je 7-10 min.

Luka sub 7.3.2009 23:12
Luka kaže...

Ma ovo je glupost! Ja stavio sve brojeve 1 i sve odgovore pod A i ono 103 ispalo! :D :D

 Kazem vam da test nije vjerodostojan!
Covjek se ponasa inteligentnije ako misli da je inteligentniji od vecine, zato podrzavam ovo!

...Ako vas zanima tocniji IQ, prijavite se za testiranje!
mihax sub 7.3.2009 23:20
2029.MN4 kaže...

Nisam rješavao to... Strah me spoznati koliko sam zapravo glup.

 heheh tako sam i ja pa je na kraju ispalo da sam pametan... :D probaj nije tesko... nemoras na forum stavit... rijesi za sebe ak oces
markoal sub 7.3.2009 23:21

Najmanji IQ koji je moguc je 81, vidite sliku.

(inace meni je ispalo 81)

EDIT:lol, ovo u zagradama" inace meni je ispalo 81", nije nego 108,

a to san sve stavio pogresno, odgovore i sve,

Luka sub 7.3.2009 23:22
markoal kaže...

Najmanji IQ koji je moguc je 81, vidite sliku.

(inace meni je ispalo 81)

 da si sve odgovore stavio 1 i sve A imao bi 102-103! :D
2029.MN4 sub 7.3.2009 23:26
Gamer-gts kaže...
2029.MN4 kaže...

Nisam rješavao to... Strah me spoznati koliko sam zapravo glup.

 možda je si glup
ali to ne mora značiti da nisi inteligentan

Probaj test!
 Ovo me barem pošteno nasmijalo. Evo, riješio sam neke, ali nisam uopće potvrdio za score. Meni su inaće jako dragi zadaci sam prostornom orijentacijom, geometrijskim tijelima itd...

Ali neću, ne želim znati. Ova moja glava me dosada dobro vodila (manje više), a nisam  baš od volje i umoran sam (a je se izvlačim, ha?!) tako da ako bi dobio i 100 (prosjek) - bio bi vrhunski

zadovoljan. Ima tu pametnih - Tesle i Mozarti...