Predstavljanje

Vama najbolji likovi iz igara

Dodinho pet 5.6.2009 13:12
gta_4 kaže...

John "Soap" MacTavish iz CoD-a 4 i Niko Bellic  Osmijeh

 Moje mišljenje je da Soap u Modern Warfareu nije toliko razrađen kao u drugom dijelu i prvom su mi  osobno najdraži Gaz i Price
fjuzn pet 5.6.2009 14:42

po mom stilu junaštva Nero,Dante i Vergil su najmrak likovi,niko ne govori takve stvari kao ove troje,imaju bijelu kosu (kak coool nzm za druge) i duge mačeve + devil trigger :)

F1-IVO pet 5.6.2009 15:57

U moru hrpe ˝haj definisn˝ likova na cijem licu mozes doslovno vidjet prist meni je Willy sa ZX Spectruma ostao u sjecanju.Simpaticni mali covjeculjak u igrama Jet set Willy i Manic miner.

D_Inuit uto 23.6.2009 11:30

Hmm konkurencija je napeta jer ih ima puno, ali volio bih izdvojiti ove:

Altair (Assassin's Creed): Savršeno razrađen lik s povijesnom pozadinom, dubok (psihološki), ima osobnost, zanimljive vještine, a i zanimljiv je razvoj od početka do kraja igre.

 

Frank Jaeger a.k.a. Gray Fox (Metal Gear Solid): Isto odlično razrađen lik, brutalan, hladan, kirurški precizan i zeznut protivnik, s time da se kroz sagu razvija iz dječaka bez skrbnika u hladnokrvni stroj za ubijanje. Još kad dobije onaj exosuit, pa rastura...Divota

 

Max Payne: self-explanatory

 

Sam Fisher: Zanimljiv smisao za humor, inteligencija i promjene kroz koje prolazi kao lik.

 

Ima ih još, ali mi se neda nabrajati :p

SOS čet 1.3.2012 20:50

Tim iz Braida, Jozef iz Machinariuma, The Kid iz Bastiona, I wanna be the guy, Glados i Wheatley iz Portala, Gordon Freeman i G-man iz Half Life-a, Andrew Ryan - Bioshock, Geralt Of Rivia iz Witchera, Super Meat Boy, uff ima ih tako puno. :)

RamboKitty ned 4.3.2012 16:25

Edison Trent (Freelancer)

Ezio Auditore (Assassin's Creed)

JC Denton (Deus Ex)

Agent 47 (Hitman)

CJ (GTA San Andreas)

Gordon Freeman (Half-Life)

Foley (Desert Storm)

Captain Claw (Claw)

bancic123 sub 10.3.2012 17:25

Ezio Auditore - AC2,Brotherhood i Revelations

Niko Belic - GTA 4

Carl Johnson (CJ) - GTA SA

Crash Badicoot - Kreš Bendikut :D

Max Payne - Maks Pejn :P

Leon S. Kennedy - RE 4

 

 

Master Infirmiy uto 13.3.2012 20:27

hmmmmmmm najbolji i najgori likovi pa najbolji likovi definitifno u Final Fantasy XIII na PS3, grafika tu definitivno barem meni daje odlične rezultate jer je i sama igra rađena na Blu Ray tehnologiji. Loši likovi hmmmm a sve su igre odlične  jedino mi pada Penumbra na pamet onaj mrak to dosta kvari igru a i same detalje no ipak igra je isto OK.

Dalibor

{#}

Roćka uto 13.3.2012 20:35
Master Infirmiy kaže...

hmmmmmmm najbolji i najgori likovi pa najbolji likovi definitifno u Final Fantasy XIII na PS3, grafika tu definitivno barem meni daje odlične rezultate jer je i sama igra rađena na Blu Ray tehnologiji. Loši likovi hmmmm a sve su igre odlične  jedino mi pada Penumbra na pamet onaj mrak to dosta kvari igru a i same detalje no ipak igra je isto OK.

Dalibor

{#}

Kakve poveznice ima mrak u igri s likovima? Penumbra serijal se ipak više temelji na atmosferi,nego na priči .Nisma primjetio skoro nijednog lika u igri.

Master Infirmiy uto 13.3.2012 20:50

Ma ono to sam rekao samo tako jbg ustvari sve su igre dobre no ipak postoje igre koje imaju bolju kvalitetu grafike pa i one isto tako lošije eto ja sam izbarao Final Fantasy kao igru s odličnom grafikom a penumbru sam isto odigrao i unatoč horor odličnj atnosferi detalji me nisu bog zna što oduševili. eto

 

{#}

Roćka uto 13.3.2012 20:52
Master Infirmiy kaže...

Ma ono to sam rekao samo tako jbg ustvari sve su igre dobre no ipak postoje igre koje imaju bolju kvalitetu grafike pa i one isto tako lošije eto ja sam izbarao Final Fantasy kao igru s odličnom grafikom a penumbru sam isto odigrao i unatoč horor odličnj atnosferi detalji me nisu bog zna što oduševili. eto

 

{#}

Bez uvrede,ali sad si još dalje otišao od teme.Ovdje se treže po forumašima najbolji likovi iz igara,a ne kvaliteta grafike i atmosfera. 

Haf932 uto 13.3.2012 21:12

Tommy Vercetti ( GTA Vice City )

Tomm Angelo , Don Salieri , Paulie , Vincenzo , Sam ... ( Mafia )

Claire Redfield ( Resident Evil 2 )

Jill Valentine ( Resident Evil 3 Nemesis )

Dylan Morton ( Dino Crisis 2 )

CJ ( GTA San Andreas )

Max Payne ( Max Payne )

Jack Carver ( Far Cry )

Gordon Freeman ( Half - Life )

 

Roćka uto 13.3.2012 21:14
Haf932 kaže...

 

Tomm Angelo ,  Paulie  , Sam ... ( Mafia )

 

 

Max Payne ( Max Payne )

 

Gordon Freeman ( Half - Life )

 

S ovime se slažem,Freeman jest šutljiv ,ali je ta  šutljivost  nekako simpatična.