Predstavljanje

Top 5 vaših najboljih igri!!

skool28 čet 11.9.2008 20:43

Fallout 1,2 naravno legende

Arx fatalis namučio sam se kod igre

Divine divinity ,malo casual rpg,a

Gothic 1,2 mozda najbolje jer su unikat,great gameplay

and so on...

Sint1 čet 11.9.2008 21:00

1. Dungeon Keeper- nikad vise nigdje tako zao

2. Fallout 1 - atmosfera, prica, borba na poteze, divota

3. Kotor - cista ugodnost igranja, opusteno i pravi star wars ugodaj

4. Blitzkrieg - samo radi mogucnosti pauziranja borbe i samo radi upotrebe artiljerije

5. Commandos Behind Enemy Lines - nevjerojatna igrivost, napetost i igra koja u biti ne pripada nekom zanru cisti i neponovljivi unikat

l)oolvl čet 11.9.2008 21:43

  Kao old school gejmeru, teško je napraviti baš pravi top 5, no recimo da izgleda ovako nekako... :

 

 

  1. Grim Fandango       (moja prva prava PC igra   :D   )

  2. Warcraft 3: ROC     (kad sam je prvi put vidio, odmah sam se zaljubio)

  3. Silent Hill 1             (jednostavno najstrašnija igra svih vremena)

  4. Persona 3                 (najbolji anime RPG na PS2, mislim da na ovoj igri imam najduži gameplay time, no još uvijek bih je mogao igrati, iako sam vrlo blizu kraja    )

  5. Disciples 2               (vjerojatno najbolja turn based strategija, daleko bolja od heroesa)

 

 

 

  Treba napomenuti da je po mom mišljenju prije vremena raskošne 3d grafike igrivost bila daleko veća (vrijeme Playstationa 1) nego danas.  

Lightning čet 18.9.2008 08:50

Evo, po redu, od najbolje pa do onih malo manje boljih :)

 

 

1. Starcraft (Daleko najbolja igra svih vremena... jos i danas nakon 10 godina ju igram online)

 

2. Half Life 1 (Skupa sa obje expanzije. I HL2 je dobar, ali HL1 je klasik)

 

3. Heroes Of Might & Magic III (Cetvorka je smece, a petica tako tako. Igram ju jos i danas, grafika je sr***e, ali je igrivost zakon)

 

4. Deus Ex 1 & Unreal Tournament 1 (Ne mogu se odlucit. Obje su bile fenomenalne)

 

5. COD 1,2 & 4

 

 

 

Evo, i mozda nisu u top 5. ali su to negdje jaaaako blizu:

 

Cijeli C&C serijal (Osim Generalsa, to je totalno sr***e)

Civilization

Crysis

F.E.A.R.

Hitman

Far Cry

NFS 3 & Most Wanted

Splinter Cell

Fallout 2

Diablo II

Wing Commander

Descent Freespace 1 & 2

Empire Earth 1

 

 

Vjerojatno ima jos koja, ali sad se ne mogu sjetit. Ovo sto sam napisao su mi sve fenomenalne igre.

gi4ouR čet 18.9.2008 09:32

1. Full Throttle
2. Diablo 1 i 2

3. Conflict: Freespace - The Great War

4. Freespace 2
5. Elite (jos sa Amige)

 

da je recimo bilo top 15 onda bi bilo jos:

 

6. Fallout 1 i 2

7. Planescape Torment

8. Unreal Tournamet

9. Halo 1, 2 i 3

10. Homeworld

11. Shogo M.A.D

12. Baldur's Gate 1 i 2

13. Warcraft 1, 2, 3

14. Starcraft

15. Crusader No Regret, No Remorse

jabuka555 čet 18.9.2008 10:30

// 1. Z (Bitmap Brothers)
2. Elisabeth I. (Ascon)
3. FIFA 07 (EA Sports)
4. Warcraft II: Tides of Darkness (Blizzard)
5. Quake III Arena ( iD Software)

p.s. još i danas imam te igrice i rado ih igram iako sve zajedno su stare preko 60 godina, za nevjerovat.

JackIsBack čet 18.9.2008 14:04

Hm, teško mi je reći koje su bile top 5 ali evo popis igara koje sam imao WOW efekt kada sam zaigro.

 

 

Duke Nukem, ne forever (jel to uopce ikad i izaslo)  nego onaj prvi  - to mi je bila prva pucačina

 

Diablo 1-2 (jedinica mi je puno bolje sjela od dvojke)- ja i cimer umrežili računala direktnim serijskim/paralelnim kablom i opleti, mislim da je bila 1997-1998 godina. Prvi put osjetio gnjev kad ti neko mazne loot, gotovo se potukli Cool zbog toga. 

 

Command & conquer (onaj prvi iz 95-96 godine)  - moj prvi RTS (legendarni soundtrack "fight with NOD") poslije su izašli RED ALERT nastavci (jako dobri) a onda su zastranili pa ih više nisam igrao

 

Heroes 2-3 - Zbog dvojke sam mislim popušio godinu na faksu, hot seat mod necu ni spominjati Belji se.

 

Deux Ex - zaigro ga godinu gana nakon izlaska i nisam silazio s PC-a dok ga nisam odigrao

 

Half Life - Prebolesno, najveći WTF efect kada sam nakon nekoliko dana igranja, bježanja od kojekakvih aždaja i aliena konačno izašao na površinu u ugledo ljudska bica te potrcao prema vojnicima sav sretan što sam "završio" igru a gamad me pokosila rafalom Iznenađen i zapravo prava igre tek tada poćinje Smijeh.

 

Warcraft 2 - 3.  - moj prvi RTS u sword and magic okruženju, prestrašno

 

PES na playstation1 - tada sam mislio sam da je fifa98 najbolja nogometna simulacija, o kakve zablude Sramim se

 

Resident evil  - jedna od rijetkih igara zbog koje se isplatilo uzeti Playstation1, tada nije bilo konverzije za PC

 

WOW - fantastično, bez obzira što je igra danas postala u prve dvije godine nakon izlaska bila je majka svih igara, ne poznam nijednog igraca (od 15 do 45 godina) da je nije zaigro WOW tada . kolega s posla mi je u to vrijeme pricao da svaku većer ima fajt s kčerkama oko toga tko će igrati wow, njih troje a jedan PC Smijeh.

 

COD svi nastavci - posebno dojmljivo iskrcavanje u normandiji i onaj dio (mini igra) kada se popneš na PAM i skidaš one njemačke lovce u jedinici

 

i još GTA, Moroowind, Unreal tournament, Counter-strike, The Witcher, Commandos/Desperado itd. da ne opisujem svaku jer bi mogao do ujutro kako me je krenulo Smijeh

 

A neke sam vjerovatno i zaboravio