Predstavljanje

Za što koristite računalo?

Alen ned 2.3.2008 19:15

Sam naziv kaze za sta koristite racunar...za igranje, surfanje, dopisivanje, kucanje, crtanje, posao ili sta vec...

Sto se mene tice najvise ga korstim za surfanje, IM i tu i tamo odigram koju igricu da li na prelazenje ili neku manju online bilijar npr.. sad vi


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
Alen ned 2.3.2008 19:29
jastreb kaže...

Igranje, surfanje, obrada fotki, dizajn, gledanje TV-a i filmova, slušanje muzike (u kući nemam ni TV ni radio), čitanje časopisa...

Nemas ni TV ni radio a imas racunar.... extra :D..onda racunar ti je sve :D..za sve ti sluzi :D...BTW i ja ga volim...i ja cesto citam vijesti pogotovo bugove :D 

Sve što možeš sad ostavi za kasnije
Lumen_Štrumpf ned 2.3.2008 20:38

                  Glazba, surfanje, gledanje štrumpfova, nabave štrumpfova i svega vezano uz njih, neki honorarni poslići, materijali za razno razne zanimacije, igranje, i tako, sve u svemu : "Štrumpfastično!"

 

Skupljam Kinder-jaja!
hondo ned 2.3.2008 21:09

u glavnom za posao.. grafički i web dizajn... ali naravno uredske stvari se tu podrazumjevaju kao i slušanje glazbe.
filmove više volim gledati na tv-u.. ovako na monitoru.. iako je 22" nije mi neki gušt.. bolje se zavaliti u fotelju i uživati uz stari dobri ekran.

jastreb pon 3.3.2008 12:07

hondo kaže...
filmove više volim gledati na tv-u.. ovako na monitoru.. iako je 22" nije mi neki gušt.. bolje se zavaliti u fotelju i uživati uz stari dobri ekran.
 Ako imaš klasični TV dijagonale 51 cm, onda ti je bolje gledati na kompu. Skoro svaki monitor je bolji kvalitetom od TV-a a ovisno o TV kartici, imaš i mogućnost snimanja i pauziranja programa. A fotelju si dovučeš pred komp, kao što sam ja napravio Osmijeh

Nix pon 3.3.2008 12:41

za provesti 12h na dan ispred monitora :) 

 

od toga 80% vremena izrada web stranica, programiranje, edukacija, 20% surfanje, pogledati nekada DVD film  (tv nemam, niti gledam tv programe na pc), poslusati di.fm i to je to :)

 

l337_m4n pon 3.3.2008 14:11

više ga ne koristim za igranje od prije par mjeseci. komp mi prvenstveno služi za 3d modeliranje, obradu slika, dizajn, slušanje glazbe, msn, surfanje, gledanje filmova etc.


Nisam se potpisao!
HCSC pon 3.3.2008 17:40

naravno za surfanje te za download glazbe, slušanje muzike, nešto sitno igranje, Word, a prije je bila i produkcija glazbe. Možda u buduče ubacim nešto i trećeg...

 

hcsc
Sint1 pon 3.3.2008 17:48

Za igre! Skoro da je bilo sto korisno zabranjeno raditi na mom kompjuteru pogotovo rad u word-u ili ne daj boze obrade videa. Koristenje kompjutera za bilo sto korisno radim samo u slucaju ljute potrebe, kada u najvecem slucaju dolazi do ogromnih izljeva bijesa pa i do fizickih obracuna sa kompjuterom i okolnim namjestajem tijekom rada na office-u ili bilo kakvim programima za obradu bilo cega.

Horagio pon 3.3.2008 18:54

za igranje , školu , surfanje(najljepše je na vašem forumu), čitanje vijesti,viceva,kak kad mi zatreba koji program nebrem se ve točno zmislit za kaj al zatreba


H-MAN RULES!!!11
FriX uto 4.3.2008 01:00

web dizajn, photoshop, C++, AutoCAD, download, download, download, filmovi, posao, sudoku, ponekad igre....zanemarite redoslijed...i još dosta toga radim na računalu...

Vicko uto 4.3.2008 11:43

tesko je to napisati dobrim redosljedom ali evo: za komunikaciju (e-mail), za internet, za slusanje mjuze, za pohranu i pregled fotografija, za nabavku filmova koje na racunalu samo snimim a gledam na TV-u, za crtanje u cad-u (jos studiram), za igre... vjerojatno sam nesto i zaboravio...

Dado_ZG78 čet 6.3.2008 22:14

Računalo (komp) koristim za gledanje filmova, slušanje glazbe, igranje igara, posao, surfanje internetom, kupovanje preko interneta, internet bankarstvo, distribuirano računarstvo. Mislim da sam naveo sve Smijeh


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2