Predstavljanje

Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Čitatelj čet 13.6.2019 07:29

Nemrem -  to mi struja od laptopa, a kad mi treba laptop, onda moram sve odozdola razvezivat.

Vecinu i jesam stavio iza, gore je ostao samo distributor sa dvije linije,

tako da mobitele mogu puniti i kad iskljucim dio gdje je laptop,

monitor, konzola, zvucnici, HDMI Switch itd.

Ovo je 10-port distributor sa dvije linije:

https://www.amazon.de/gp/product/B001NKYR5U

I HDMI Switch:

https://www.amazon.de/gp/product/B07FVJ7VF7?th=1

Sad ima i 5 drugih, prije pol godine je ovo bio jedini sa 3.5mm izlazom.

Valentin17 pet 14.6.2019 15:26
Jack Sparrow kaže...
 eto stigao ostatak 

Nije mi baš jasno zašto nisi čekao izlazak novih procesora i ploča, ali dobro, svatko zna svoje.

Pohvala za odabir napajanja iako ti taj Zalman nije nešto što se tiče usisa friškoga zraka izvana, a kartica referentna.

ps. javi temp. kartice nakon BFV cca. 2 sata igranja.

Jack Sparrow pet 14.6.2019 16:48

A gle 3600 će vjerojatno kod nas koštati negdje kao 2700 sad. Sama po sebi je cijena već sad nešto više od 2600 po izlasku.

Tako da nije mi se dalo čekati za tih 5-10% bolje performanse. I ovako sam lupio 9 soma od jednom(previše btw). Igrati ću se na ovome, a za par mjeseci kad i ako cijena padne i ako bude potrebno napravim neki upgrade na 3600. Sve je spremno pa nebi trebalo biti problema.

Za sad igrao po pola sata Apex I BF5. BF 100 frejmova ultra, a Apex 140. Temperature nisu prešle 50, a komp je radio cijelo popodne,dakle 8 sati radi skidanje igri.

Ova referentna ima drugačiji hlađenje. Pa je ok u single slotu, za sli je loša.

Inače imam dva ventilatora naprijed za usis, jedan puše prema grafi, drugi procu. Te po jedan gore i iza kao ispuh.

Ako sad budu dobre temperature po toj vrućini, onda će i u zimi. Ako ništa barem ću imati besplatnu grijalicu. :D

Jack Sparrow sub 15.6.2019 11:32
Valentin17 kaže...
Jack Sparrow kaže...
 eto stigao ostatak 

Nije mi baš jasno zašto nisi čekao izlazak novih procesora i ploča, ali dobro, svatko zna svoje.

Pohvala za odabir napajanja iako ti taj Zalman nije nešto što se tiče usisa friškoga zraka izvana, a kartica referentna.

ps. javi temp. kartice nakon BFV cca. 2 sata igranja.

Eto jučer šibao BF5 nekih sat i pol, s tim da je isto PC radio cijelo popodne. Grafička najviša temperatura 72, a proc 69 :D

Jack Sparrow ned 16.6.2019 08:17
Winnfield kaže...

Founders Edition na 72°c u zatvorenom kucistu? ili je Bn, Temp target na 72°c, ili ti je u sobi 15°c.

Eto 3 sata u komadu i 73 najviše, a pocesor 76.

Kolko vidim po drugim reviewerima njima je isto oko 75-80 bilo u zatvorenom kučistu. Samo što izgleda oni nisu imali nikakvu ventilaciju nego ovako isprobali.

Mateo77 uto 9.7.2019 21:29
sudy_freak kaže...

Mateo77 (link na post) odlične slušalice.

Upari ih s Olympus Fiio E10K.

Vjeruj mi nećeš pogriješiti.
Pročitaj recenzije, pročitaj Amazon recenzije i topla preporuka.

ATH-M50X mi je gurao s pola snage, a otkako sam prešao na Beyerdynamic DT990 Pro koje su budi rečeno, 250Ω i njih gura bez problema.

Hvala, te hvala na preporuci imati cu u vidu taj AMP/DAC nije preskup što mi se isto sviđa.  Ali pričekati cu još neko vrijeme s njegovom nabavkom, nije lako biti srednjoškolac bez love. 

Promster sub 13.7.2019 15:52
Almin94 kaže...

Umetnut novi kit ram memorije - GSkill Ripjaws V 16GB 2x8 3200MHz (mjesec i god proizvodnje May, 2019). Zapao me Hynix CJR, a to je ujedno i posljednja revizija Hynix IC-a. Uredno radi na fast preset timinzima Samsung B-Die ekvivalent memorije, a iste sam dobio koristeci Rzyen DRAM calculator. :)

Pazi da ti PC ne odleti sa stola od tolko Noctue. 

Almin94 sub 13.7.2019 16:24
Promster kaže...
Almin94 kaže...

Umetnut novi kit ram memorije - GSkill Ripjaws V 16GB 2x8 3200MHz (mjesec i god proizvodnje May, 2019). Zapao me Hynix CJR, a to je ujedno i posljednja revizija Hynix IC-a. Uredno radi na fast preset timinzima Samsung B-Die ekvivalent memorije, a iste sam dobio koristeci Rzyen DRAM calculator. :)

Pazi da ti PC ne odleti sa stola od tolko Noctue. 

Leti, a ne cujes da leti. 

vrinho uto 16.7.2019 12:06

Znam sve ali samo tako je moguće okrenuti, da puše prema vrhu kučišta ili prema grafi. Rami nisu problem nego retardirani Fortron koji je napravio takve nosače za amd  Uskoro će biti riješeno s drugim coolerom.