Predstavljanje

Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Fake_Alert čet 29.7.2010 22:12

Otvaram ovu temu iz razloga sto se modovi (vecinom Luxx i F1 IVO) non stop ljute i daju kartone jer ljudi u temi "Slike vaseg hardwera" vise pitaju nego stavljaju slike,pa sam odlucio otvorit temu da se postavljaju pitanja iz teme sa slikama.Mislio sam da se ova tema i slike vaseg hardwera spoje i ako nes tko ima nesto za nekog pitat iz druge teme onda ga samo citira i pita.

 

Ovo bi rijesilo sigurno muke moderatora i kartona,a i spamma u temi sa slikama!

Fake_Alert čet 29.7.2010 22:16
Mentalist kaže...

Hocemo li ovdje postavljati slike?

 Ne,tu samo citiras autora ako ga imas nesto za pitati u vezi neceg (kuciste,grafa i slicno),a ako se autor odluci odgovorit onda odlicno,jer ova tema bi sigurno rijesila spammanje u "slike vaseg hardwera" i time bi bilo sve cisce.

 

PS:Nemogu tako brzo odgovarati na poruke jer nisam doma nego sam na laptopu preko bezicnog neta pa je sporo

Fake_Alert čet 29.7.2010 22:22
Mentalist kaže...
Fake_Alert kaže...

 

Kako cu citirati nekog ovdje, ako je post u drugoj temi?

 Citiras ga u onoj temi i ne kiknes posalji post nego sam c/p njegovog posta i onda dodes tu,c/p-as njegov post i doci ce ti original ko kad bi normalno citirao.Meni radi to.

XXX-Man čet 29.7.2010 22:22
Mentalist kaže...

Kako cu citirati nekog ovdje, ako je post u drugoj temi?

stisneš tamo citiraj i kopiraš tekst pa onda ovdje stisneš nova poruka i zalijepiš :)

EDIT: malo kasnim :)

šiloman sub 31.7.2010 11:50
AlienWare1 kaže...

LMAO, sjećam se da ga je Mentalist pitao da ga posiluje pa da mu da sve ono. LOL :D

 

Mislim da je post išao: "Možeš da me posiluješ za sve ovo?"

Mentalist kaže...
C.J.B. kaže...

Dosla danas privatna poruka sa zahtjevom za jos slika, pa reko zasto ne :D

Sonic je trenutno u ladici, 1 zalman u mom kompu, drugi u burazovom, a treceg nisam mogao da ne kupim posto je covjek 100kn trazio za njega..

taj je kod prijatelja :D

A kolko me sve to na kraju ispalo, iskreno, ne znam, trebal bi napravit racunicu, al mislim da ispod 10k kn nije..

 

Pustit cu ti da me posilujes za ovo sve. Moze?

na ovo mislis?

imam C.J.B. poruke u arhivi jer sam ocaran kompom :)

ERROR1911 sub 31.7.2010 15:57
slepix kaže...

kucni storage server :)

HDDs : 3 x 2 TB , 3x 1 TB, 1x 320 GB , 1x 512 mb CF Card sa CF to IDE adapter za OS ( Freenas )

 

Sve je spojeno na gigabitnu mrezu te progura oko 850 mbita kroz switch od 500 kn :D

Sa njega se streamaju filmovi za HTPC, sluzi kao backup za moj komp i laptop, te torrent server.

slepix koliko ti diskovnoga prostora imaš ? ? ?

šiloman sub 31.7.2010 16:01
ERROR1911 kaže...
slepix kaže...

kucni storage server :)

HDDs : 3 x 2 TB , 3x 1 TB, 1x 320 GB , 1x 512 mb CF Card sa CF to IDE adapter za OS ( Freenas )

 

Sve je spojeno na gigabitnu mrezu te progura oko 850 mbita kroz switch od 500 kn :D

Sa njega se streamaju filmovi za HTPC, sluzi kao backup za moj komp i laptop, te torrent server.

slepix koliko ti diskovnoga prostora imaš ? ? ?

9TB 320GB :)

rebelsy sub 31.7.2010 23:14
ERROR1911 kaže...

Recimo da ja naručim iz ebay ovo >KLIK< koliko bi mene došla poštarina i ostale gluposti koje idu ?

to nemozes nikako uzet ...

 

Sorry we do not ship outside the U.S. and we can not accept payments from foreign accounts. 

ERROR1911 sub 31.7.2010 23:15
rebelsy kaže...
ERROR1911 kaže...

Recimo da ja naručim iz ebay ovo >KLIK< koliko bi mene došla poštarina i ostale gluposti koje idu ?

to nemozes nikako uzet ...

 

Sorry we do not ship outside the U.S. and we can not accept payments from foreign accounts. 

zašto ? A recimo koliko bi me došle od prilike poštarina i to ostalo ?

Krešo91 ned 1.8.2010 17:30
fromcelltohell kaže...
Eto,kako sam se konačno nakanio počistiti malo prašinu sa stola....
red je da predstavim i svog Samsung Syncmaster P2250 22" 1920X1080

Dobra šalica.......a ni monitor nije lošNamigiva

šiloman sub 7.8.2010 18:26
zoka kaže...

Danas prodao Coolermaster Cosmos koji mi je dosadio i kupio coolermaster 690 II Advanced. Utrošio otprilike 3 sata na cable managment.

aj pls jos slika,predobar je...daj iza slikaj,da vidim kolko je mjesta opce

Weky pon 9.8.2010 16:59
franky kaže...
Nemaš pojma kolko ti CPU bottlenecka grafe. i5 na stocku koji je 20% jaci ih takodjer bottlenecka.

  Glupost dana..... Šta bi mu trebao i7 980X na 5Ghz..

athlon64 sub 14.8.2010 22:04

Zoka stari svaka ti cast na onome cm 690 2 , ja ga kupujem sad s novom konfom , ali ovo tvoje je savrsenstvo , nikad u zivotu nisam vidio onakav menegment , nema puno ledica i kiča , stari baš po mom ukusu , svaka ti dala.