AngryChainsaw ned 19.8.2018 23:08

Pozzz svima, moje ime je Nenad, živim u Vršcu, radim u zdravstvenom sektoru i obožavam IT, kao i video igre, još od davnog Spectrum-a, preko Amiga-e 500, Amiga-e 2000, ali isto tako i od vremena NES, SNES, PS1, a od skoro i vlasnik BRANDNAME HP OMEN X (zbog koga nisam primao platu godinu dana...) desktopa, kao i PS4Pro konzole, PS VR i svih mogućih gadgeta za igre. Takođe veliki sam filmofil, hedonista, shop-oholičar i 'bloger u pokušaju'... Živim sam, razveden sam, a radim takav posao da imam baš dosta slobodnog vremena i ogroman god.odmor, tako da sam skoro mom sinu, koji ima 9 godina, kupio PS4 1Tb Slim GoW BUNDLE, tako da sada igramo zajedno igre i kada nismo zajedno 

Obožavam igre koje imaju priču, poput Witcher-a, GTA serijala, Detroit Become Human, Final Fantasy serijala, GoW, RDR ali i mojih fave igara The Last of Us i Death Stranding (valjda će izaći početkom sledeće godine....), takođe vidim veliki potencijal u igrama koje više liče na triler film, bez komplikovanog gameplay-a u koje može da se uključi bukvalno svako ko malo bolje poznaje engleski jezik, sa dobrom grafikom i za više ljudi, SONY je odličan posao uradio sa PlayLink igrama koje se igraju preko PS4 konzole ali sa mobilnim telefonima (doduše malo više klase) isključivo u duštvu, poput igre Hidden Agenda!!!

Svi koji imaju PS4 mogu da me dodaju, tamo mi je isti nick kao i ovde samo na našem jeziku (mislim općenito na balkanski jezik i smatram da se svi mi sa prostora bivše YUGE odlično razumemo); dakle PSN nick je besantesteras; dok je mom sinu PSN nick LAZAR_JASON (šta ću kada tako mali obožava horrore iz 80-ih, poput Friday The 13th) io oboje imamo US naloge zbog cena igara koje u $ izađu mnogo jeftinije nego u bilo kojoj dr PS podržanoj valuti...

Na STEAM-u mi je potpuno isti nick kao i na PSN, ali sam u zadnje vreme više na konzoli, jer komp mi služi za neke druge stvari, poput video editinga, montaže, graf. dizajna, i svašta nešto što radim u slobodno vreme...

P.S. Zbog sina sam prinuđen da igram barem dve partije Fortnite-a dnevno, ali moram da priznam da sam užasan u toj igri i da nikako ne mogu da savladam tu *gradnju* 

O_O_O sri 14.11.2018 14:38

Pozdrav ljudi!

Zovem se Pero Peric i ovo mi je 15sti lazni profil. Nekad sam znastvenik, nekad psiholog, nekad menadjer ovisno o profilu. Vise se ne sjecam tko sam zapravo. Inace radim u skladistu u Konzumu i strastveno citam i komentiram na indexu.

Tonxy Xy sri 14.11.2018 16:08
O_O_O kaže...

Pozdrav ljudi!

Zovem se Pero Peric i ovo mi je 15sti lazni profil. Nekad sam znastvenik, nekad psiholog, nekad menadjer ovisno o profilu. Vise se ne sjecam tko sam zapravo. Inace radim u skladistu u Konzumu i strastveno citam i komentiram na indexu.

Hahahahahahahahaha! 

Filox sri 27.3.2019 11:27

Evo da se i službeno predstavim, kad već raspravljamo danima.

Pozdrav ljudi, ja sam Filox, iz Splita, 36 godina, serviser osobnih računala i ekonomist po struci. Nadam se dobrim i konstruktivnim raspravama s vama. Hobi mi je audiofilija i gluposti. Želja mi je uvalit se u 4x4 off-road, ali treba para za Nissan Patrola... 

Skupljam salvete i volim sve što vole mladi.

Ajar čet 28.3.2019 09:57

(iz prateće dokumentacije)

kad biste mi znali imeprezime, mogli biste me izguglati na nešto više od dvije stranice (1920 x 1200, font mid size, full screen). čak me i wikipedija uvrstila u opis. rođen sam istoga datuma kad i michelangelo (renesansna ninja kornjača) a i godina je tu negdje. po zanimanju sam nezainteresiran i nezanimljiv a zvanja imam nekoliko (zajedno s pripadajućim školama/fakasima; u onome koje mi je najmrskije dogurah do mr. sc. po starom, a dr. po novom). jedan border collie (a tako se zove jer se pokenja uvijek na granici asfalta i trave, neovisno o veličini travnate površine) i ja činimo nerazdruživ par-nepar-bim-bam-bus. hobi mi je spavanje ali nemam duplića za razmjenu. duhan uživam oralno. ne gravitiram alkoholu ili trozi. kao ortodoksno-stoički idealist, vjerujem da će svi ljudi (pa i sestre) jednom (nažalost) biti braća, što ukazuje na opći incest. tu prestaju sva moja vjerovanja i ufanja. (pre)sretno razveden poput rvacke obale, već skoro 3 decenije. najveći otok mi je trbušni. radim doma pa sam osuđen na samomobbing i zabranu sindikalnog organiziranja. nadimak za forum odabrao sam zbog pseudonima. smrt me neće dobiti živoga. 

Shockwave čet 28.3.2019 16:44
O_O_O kaže...

Pozdrav ljudi!

Opis prosjecnog rvata na internetu. Najjace mi je ovo s titulama, svi su direktori svemira, visoka primanja, posjeduju vise nekretnina na moru (s bazenom), a u stvarnosti rade kao zamjenik pomocnog portira u brodogradilstu.

Brajac04 ned 9.6.2019 21:51

Pozdrav svima, ime mi je Matej, imam 15. Trenutno polazim 1. razred TŠS, zanimanje strojarski računalni tehničar. Volim "gaming", a volim i dobro papati . Eto, zanima me programiranje, planiram se aktivirati u tom pogledu, kao i 3D Dizajn, odnosno animacije. Također sam upoznat sa nešto Web Dizajna, rođo moj ima taj predmet pa od njega prepišem nešta, pa da probam, hehe. Pozdrav svima!