doxy čet 12.11.2009 14:31

evo tema gdje možemo stavljat naše usernameove i dodavat se međusobno na steam u svrhu međusobnog klanja u tf2, css, cod:mw2 ...

ukoliko netko ima problema s Steam aplikacijom neka ovdje postavi pitanje pa ak je sretan možda dobije i odgovor xD

 

moj je ddoxy ... halam prek njega TF2, a za koji dan i MW2...

 

sljedeći?

 

Mauro čet 12.11.2009 16:11

Evo, napravio sam Public grupu na Steamu.

Naziv grupe je: BOL_CRO

 

Eto, pa ako zeli ekipa se moze joinat i organiziravat igranje.

Ako nesto ne radi sorry, ovo mi je prvi put da sam radio grupu na Steamu Osmijeh

Horagio sub 14.11.2009 16:52
Mauro kaže...

Evo, napravio sam Public grupu na Steamu.

Naziv grupe je: BOL_CRO

 

Eto, pa ako zeli ekipa se moze joinat i organiziravat igranje.

Ako nesto ne radi sorry, ovo mi je prvi put da sam radio grupu na Steamu  Osmijeh

To je nepotrebno jer već postoji Bug grupa sa stotinjak članova(uključujući neke članove redakcije).

 

Tallahasee kaže...

Jesi mozda otvorio public grupu na Steamu? Ako jesi postaj nam ovdje kak se zove. Tak bi bilo najlakse okupit ekipu.

Bug Group

Strajkasi(grupa napravljena iz zezancije)

 

Inače, nick mi je horagio

 

nfsbaby kaže...

Imam pitanje..Jel se može Team Fortres downloadati sa Steama besplatno...

  Ako ga platiš da :)

 

DreamKetcher pet 20.11.2009 14:07

trazio sam na forumima kako da igram COD MW2 MULTIPLAYER pa sam naisao na ovo vase i stavio sam vas za frendove na STEAM-u,imam pirat verziu COD-a,a cekam orginal pa sam nestrpljiv da igram MULTIPLAYER,pa ako mogu u vasu grupu da upadnem i kako? HVALA

 

Bernard Huky Hux pet 4.12.2009 18:21
doxy kaže...

evo tema gdje možemo stavljat naše usernameove i dodavat se međusobno na steam u svrhu međusobnog klanja u tf2, css, cod:mw2 ...

ukoliko netko ima problema s Steam aplikacijom neka ovdje postavi pitanje pa ak je sretan možda dobije i odgovor xD

 

moj je ddoxy ... halam prek njega TF2, a za koji dan i MW2...

 

sljedeći?

 

moj steam accaunt:delacruser5 igram left 4 dead2 i half-life deathmachCool