Predstavljanje

Koji mobitel posjedujete?

Marko :D pon 22.7.2013 10:18

LG Optimus L9 :)

Mobitel je stvarno super za 1600-1800kn (preko njuškala). Još mi nijednom nije zablokirao od kad sam ga kupio. Sve radi fluidno. Pogonjen je Androidom 4.1.2.

trugati512 sub 11.1.2014 14:35
Marko :D kaže...

LG Optimus L9 :)

Mobitel je stvarno super za 1600-1800kn (preko njuškala). Još mi nijednom nije zablokirao od kad sam ga kupio. Sve radi fluidno. Pogonjen je Androidom 4.1.2.

moj s3 mini ima jelly bean, 4.2.1 :D

Budokai pon 20.1.2014 22:41
razermario kaže...

Samsung Galaxy S3 mini 

 

Super phone !

Ukrali su mi SG3 pa sam kupio Nokiu Lumiu 520.

 

Zanima me ima li taj SG3 mini, digitalnu stabilizaciju fotki ? (mogu novog povoljno nabaviti).

 

Koliko sam čitao po Webu nema, ali nisam siguran {#}

 

EDIT;

 

Ima :D

overhaul pon 17.2.2014 04:17

apple galaxy E4, sa bravia engine ekranom.

 

Edit;
-bio je ovo eksperiment, "hoće li itko pročitati ovaj navod".
Mislim - ako nema konteksta u kojem bi trebao neko objasniti svoj izbor i iskustvo imanja
konkretnog mobitela, nikog nije briga, osim onoga tko ponosno posta svoj imetak. Što se vidi po općem
manjku i TU i TD, dakle nezainteresiranosti za nizove statusa sa vlasništvom ovog i onog.

APW sub 10.1.2015 00:17

Samsung Galaxy Xcover 2 (GT-S7710) - 2 kom.

 

 

zapravo mob i nije nešto, gledano prema karakteristikama i ostalo.. ( moram ga root-at da bi mogao prebacivati bilo koji app na SD karticu ) ali meni je potreban zbog toga jer može sve  i svašta podnjeti :) dobio sam ga prvo kao službeni mob. , a onda sam se odlucio uzeti i sebi jedan :) Velika preporuka za korisnike koji ili su nespretni pa im ispada stalno ili okidati selfije pod tušom ili za one poput mene što na poslu uspiju i pregazit mobitel :D