Predstavljanje

Koje časopise kupujete?

Lily uto 8.4.2008 23:44

ništa. bug čitam al to ja ne kupujem- to kupuje moj brat- on kupi pročita(hvala bogu brzo čita) i da meni... skupo mi je dat 30-35 kn (kolko bug dođe) ako ga mogu dobit besplatno hehe

pixelatem sri 9.4.2008 01:31

kupujem one koje mogu citati na wc-u,

a to bi bio bug i klik...

 

vjerojatno se mogu i druge novine citati na 'kraljevskoj stolici', ali ova dva imaju i dobro stivo.

Pohvala bugu za korice, nisu im nekvalitetne kao Klikove koje se nakon par dana deformiraju od vlage u wc-u.

 

dnevne novine citam samo na kavi (a kavu u kaficu pijem jedino ako je vanka sunce).

novine ne nosim na wc zbog njihovog formata, tesko je okrecat listove....

 

istina, 24sata su malog formata ali po meni spadaju u zuti tisak... naprosto primitivan komad papira!

 

Cool

 

preporucam sljedece pitanje u ovom moru 'nebitnih' pitanja u rubrici predstavljanje:

koji wc papir koristite?


Pobrkao sam svoje namjere s svojim mogućnostima.
Horagio sri 9.4.2008 11:27

ja kupujem bug, pretplaćen sam na Enter i Drvo znanja, a ponekad kupim i PCPlay

moj tata kupi jutarnji,nacional i feral tribune tak da za ove ostale novine koje nemaju preveč veze s informatikom ne platim niš

kaj mislite o Feral Tribune?

H-MAN RULES!!!11
PROTECTOR pon 2.6.2008 15:35
pixelatem kaže...

Cool

 

preporucam sljedece pitanje u ovom moru 'nebitnih' pitanja u rubrici predstavljanje:

koji wc papir koristite?


 BUG i Mrežu. Koristim troslojni s mirisom breskve. Belji seSmijeh
Dado_ZG78 pon 2.6.2008 20:56

Samo Bug i Gameplay. Prije sam Bug i Hacker, ali kako je Hacker prestao izlaziti prešao sam na GP Namigiva

Bug-ove imam SVE, čitavu kolekciju i to totalno ušćuvanu u fasciklima da se ne praše puno. Totalna me pere nostalgija kad čopim prvih par brojeva pa prelistravam.. kud su sve te godine već proletjele..

 

 

lebo1 pet 6.6.2008 13:30

Ovisi od teme-VIDI.BUG, PCchip, Auto Blic, Auto Klub, EVO i to je to. A za ove što kupuju Večernji i 24 sata i sl., zar to ne spada u dnevne novine, mislim da ih ne treba navoditi u ovoj temi, osim ako želiš navest kako si načitanŠutim.

HCSC pet 6.6.2008 13:54

Obavezno svaki mjesec si kupim Mobil, a dok je izlazio kupovao sam i Moby, sada je u sklopu PcChip, kojeg kupim tu i tamo možda koji broj godišnje, ako ima koja interesantna tema. Od ostalih IT magazina znam si po koji broj godišnje kupiti BUG i VIDI, sve najviše zbog dobrog DVD, uvijek se nešto nađe ili kada ima koja interesantna tema da me zanima pa si kupim.

 

A od dnevnih novina, samo vikendom Novi list te tu i tamo Jutarnji.