Predstavljanje

BUG Forum - neocekivani preokret na vrhu

Friday pet 27.10.2017 12:18
Čitatelj kaže...

Desava se. Makar mi je smijesno da nema sinkronog rezernog napajanja iz drugog dijela, da preuzme na sebe odgovornost,

te nekakav Net-Bot koji Emailom obavjestava tehnicare/elektricare da je napojni/struni dio izbacen/neaktivan.

 

Tonci se zajebava

goodye pet 27.10.2017 12:19

Hajde neka se nesto desava.

Eto sta Irska uradi, da nisi otisao nebi otvorio temu, i nebi toliko spamao u svojoj temi.

ali, hajde, zasluzeno, pomogao si iseliti dosta mladih i hrvatske :D

 

Cestitke

 

btw. kako uopce radi algoritam, poprilicno sam siguran da staz ima veze, jer nisam aktivan ne znam koliko, nemam can ni 3k poruka u ovih 9 godina, a dobro "kotiram"

NiramX pet 27.10.2017 12:24
goodye kaže...

 

btw. kako uopce radi algoritam, poprilicno sam siguran da staz ima veze, jer nisam aktivan ne znam koliko, nemam can ni 3k poruka u ovih 9 godina, a dobro "kotiram"

 

To je dobro čuvana tajna. Ni Wikileaks ne zna.

Friday pet 27.10.2017 12:24
goodye kaže...

Hajde neka se nesto desava.

Eto sta Irska uradi, da nisi otisao nebi otvorio temu, i nebi toliko spamao u svojoj temi.

ali, hajde, zasluzeno, pomogao si iseliti dosta mladih i hrvatske :D

 

Cestitke

 

btw. kako uopce radi algoritam, poprilicno sam siguran da staz ima veze, jer nisam aktivan ne znam koliko, nemam can ni 3k poruka u ovih 9 godina, a dobro "kotiram"

 

Fala, fala...

 

Ja sam isao na kartu spamanja i upalilo je 

overhaul pet 27.10.2017 20:07
Gale92 kaže...
I dalje je forum nedostupan na desktopu....

Ali mi vjerni štovatelji i dalje ostajemo uz BUG i BOL

 Redizajneri su krivi. Moram li spominjati da mi se ne sviđa redizajn? Naravno, navika je kriva. Ali forum ste ipak mogli prebacivati preko noći, drag bugofci.

mind_challenge sub 28.10.2017 13:41
overhaul kaže...
Gale92 kaže...
I dalje je forum nedostupan na desktopu....

Ali mi vjerni štovatelji i dalje ostajemo uz BUG i BOL

 Redizajneri su krivi. Moram li spominjati da mi se ne sviđa redizajn? Naravno, navika je kriva. Ali forum ste ipak mogli prebacivati preko noći, drag bugofci.

 Miro je opet popio previše one rakije pa zapeo za kabel. Nije prvi put 

Čitatelj pon 25.6.2018 19:08

Cini se kao logicki potez - ako je broj 1, i odjavi se, ostaje mu statistika, i time je "vjecni" broj 1.

Isto kao sto je Cobain broj 1 Grungea, tako je i Friday broj 1 foruma. Nagrada i prokletstvo u jednom.

NiramX pon 25.6.2018 19:16
Čitatelj kaže...

Cini se kao logicki potez - ako je broj 1, i odjavi se, ostaje mu statistika, i time je "vjecni" broj 1.

Isto kao sto je Cobain broj 1 Grungea, tako je i Friday broj 1 foruma. Nagrada i prokletstvo u jednom.

 

Slaba mu je to slava kada više nije na popisu.