Reri123 pet 4.10.2019 15:30

Na drugoj sam godini studiranja i ove sam se godine preselio u stan pošto u stan nisam upao, no u navedenom stanu nema interneta.

Poznanik mi je preporučio kupovanje USB sticka za povezivanje na internet pa sam to malo istraživao, ali mi to još uvijek nije u potpunosti jasno. Da li ja kupim taj USB stick ukopčam ga u laptop i onda imam internet, moram li ja nešto dodatno plaćati (pretplatu ili nešto) ili je dovoljno samo kupiti. Kako mi je poznanik to rekao samo u prolazu shavtio sam da je dovoljno samo kupiti i to je to, ali mi je to nekako čudno..

kiki_b pet 4.10.2019 16:33
Reri123 kaže...

Na drugoj sam godini studiranja i ove sam se godine preselio u stan pošto u stan nisam upao, no u navedenom stanu nema interneta.

Poznanik mi je preporučio kupovanje USB sticka za povezivanje na internet pa sam to malo istraživao, ali mi to još uvijek nije u potpunosti jasno. Da li ja kupim taj USB stick ukopčam ga u laptop i onda imam internet, moram li ja nešto dodatno plaćati (pretplatu ili nešto) ili je dovoljno samo kupiti. Kako mi je poznanik to rekao samo u prolazu shavtio sam da je dovoljno samo kupiti i to je to, ali mi je to nekako čudno..

Usb stick i u njega ubaciš od operatera sim karticu, pikneš u laptop, naravno, aktiviraš si paket (bonovi/pretplata).


Istu stvar možeš napraviti i bez USBa, mobitelom dijeliš net.

 

No pravo pitanje, koliko tebi interneta treba i koliko novaca si spreman izdvojiti, jer ovi mobilni paketi interneta, to je malo prometa, a spominješ laptop, to ćeš potrošiti odmah.

 

Jedino da ideš na tele2 njihov neograničeni net. Ili tmobile mislim da je isto uveo neograničeni mobilni net, ili A1 homebox.

valisaurea pet 18.10.2019 14:56

da ne otvaram novu temu

dobio sam tablet alcatel 1t 10 koji se na internet poveziv asamo putem wifi,nema sim karticu

postoji li mogućnost drugog povezivanja na internet  tipa usb sim card,kao to se može povezati za windows,

dakle ma li nešto takvo i za android,tablet alcatel 1t 10