lovac82 pon 23.1.2012 20:12
antimadridista kaže...

meni nije jasno kako kad provjeravam jeli mi dostupna MAX3 usluga piše da trenutno nemogu imati MAX3. A to nemože biti istina jer trenutno korsitim i telefon i internet i MaxTV. U čemu je problem onda? Totalna glupost.

Mislim da ne radi bas najbolje, mene samo zanima je li u to ukljucena pretplata, ako jest, e onda se vec vrijedi raspitati..... ako ne, onda je to zesci bulls***

DeusExMachin pon 23.1.2012 20:28

I sam sam korisnik tog paketa i rado bi ga preporučio. Uz oprez da mi je prije internet često prekidao ali sad je to sređeno a to je možda zato što živi bogu iza nogu...ugl paket mi se definitivno isplati..imam flat koristim ga na 3 računla...max tv odličan je, ima i boljih ali nudi najbogatiji izbor programa i sasvim zadovoljava..a fiksni isto super zato jer imam 150 minuta besplatnih pre svim fiksnim a plačam 75 kn pretplatu na telefon a ako prjeđem tih 150 min dodatno se plača ali vrlo jeftino neznam točno ali nekoliko lipa po minuti (odnosi se kad se zove fiksne a kad se zove mobilne bolje ne otvarat račune)..a tko traži beskonačni internet, telefon i širi izbor programa na tv-u ovo je definitivno za njega. Ali obratite pozornost na B.net. imaju odličnu ponudu.. neograničeni internet i telefon i još odličan tv (malo siromašniji od max tv-a ali kvalitetan izbor)..Osobno da je ponuda vrjedila prije nego li sam sklapao ugovor sa t-comom definitvno bi uzeo B.Net

 

ll2p ned 5.2.2012 20:52

Ok, i moji su prešli na MAX3 paket ovaj mjesec, i isto nakon nekoliko problema sa pucanjem konekcije i nemogućnošću spajanja na Internet - konačno je sada sve u redu. Međutim, primjetio sam da je brzina pala. Na ruter su trenutno spojena 4 računala (2 wireless, 2 žično) + MAX Tv. Za kojih 10-etak dana trebao bi stići još jedan MAX Tv i svega se bojim da će brzina još pasti. Trenutno prema ugovoru, brzina je 4Mbps. Jel ste i vi primjetili pad u brzini? Mislim da ću morat mijenjat brzinu u 10Mbps.

 

Evo rezultata kada sam još posjedovao ISDN ruter, pa su bile tri linije :

 

http://speedtest.net/result/1683275264.png

 

I evo rezultata odkad je uključen MAX3 paket :

 

http://speedtest.net/result/1754159629.png

 

Još jednom napominjem, u dogledno vrijeme trebao bi stići još jedan MAX Tv pa bi ta brzina postala još manja...

ll2p pon 6.2.2012 16:10

Da, ali nažalost, testirao sam brzinu tamo negdje 2.2. ili 3.2. i bila je 3.80 Mbps... A dok dođe još jedan Max Tv, sigurno će se spustit na 3.50... Jel zna neko di bi mogao promijenit brzinu? Hvala

ATJLučko uto 7.2.2012 21:31

Kada sam uočio ovu temu, jako sam se zainteresirao za mogućnosti koje se pružaju kroz takav paket 1/3 a sve na jednom računu, pa sam otišao i na njihovu stranicu, o onda malo mozgao, mozgao, i na kraju nazvao službu za korisnike!

 

Ukratko, dogovorio sam MAX3 L tarifu uz brzinu 10 Mbit/s za 457 kuna uključujući PDV, pa da vidim kako ću sutra surfat i ostalo na tih 10 Mbit/s, uz 10 GB prostora na spremalici, tako da je tu još nečeg novoga.

 

Dojmovi o viđenom i doživljenom slijede kroz koji dan, u slučaju da uočim neke nejasnoće ili moguće nepravilnosti u brzini, a baš me zanima koliki će biti mi onda upload, može li biti veći od 1 Mbit/s ili i opet manji?! 

ATJLučko uto 7.2.2012 21:41
lovac82 kaže...

Mene samo zanima je li u to uracunata pretplata (sumnjam da jest)

Ovako stoje stvari, ugovor kreće od 08. veljače 2012 do 08. veljače 2014 godine, i da, pretpostavljam da je u to uračunata i pretplata jer sam o tome detaljno razgovarao sa djelatnikom SZK-a, obzirom sam do sada primao dva računa, a od sada će sve ići na jedan, tako da {#}, valjda neće biti {#} ili ja {#} ??!!

 

Zaboravih napisati, prvi račun stiže u mjesecu ožujku, a do tada {#}!

Legendic1911 pon 13.2.2012 22:51

Nisam htio otvarati novi temu,jer je u vezi max3l paketa.

 

Evo ovako znaci:

Neznam tocno kada sam presao na max3l paket(negdje u 7,8 mj mozda cak i prije).

Do ovog 1. mjeseca ove godine racun je dolazio 357kn,tu i tamo cca 362kn radi poziva na mobilne mreze.

A ovaj mjesec je stigao racun od proslog i nije par kuna vise od 257kn nego jedno 50kn.

 

Kao da su 2 puta naplatili "Max 3l paket" , jednom 93kn,drugi put 236kn.

Uglavnom,max3l paket je na ugovor od 12mj.

A ovdje se vidi da je max3l paket s ugovorom na 12mj s 4Mbit/s 290kn bez pdv-a a 357kn sa pdv-om.

 

Je li ovo samo slucaj kod mene il nas ima vise?

diskDEfragmenter čet 15.3.2012 21:20

Već se neko vrijeme na TV-u vrte reklame za nove MAX3 pakete. Evo i LINK

 

Trenutno imam:

Halo Super 150

Flat 4Mbit/s

MAXtv osnovni paket - 0kn (promotivno razdoblje mi ističe ovaj mjesec)

 

To sve skupa sa MAXtv-om izađe nekih 350-360 kn mjesečno (ovisi o pozivima). Dakle, meni bi odgovarao jedino MAX3L paket. Samo, imam par nedoumica isplati li se uopće prelaziti.

Npr. telefon je neograničen - to je novost, ali samo prema T-Com mreži. Znači, nazoveš nekoga tko je prešao na neku drugu mrežu (a to ni ne znaš), i cijena ti za tren skoči na istih onih 350 kn. A prešli su svi oni koji mogu imati nešto drugo osim T-Coma. Npr. Bnet odavno nudi neograničeno telefoniranje prema svim mrežama.

Prijelaz na MAX3L se isplati jedino zbog MAXtv-a, jer se može odabrati dodatni paket za istu cijenu.

I još nešto - što je sa prikazom broja pozivatelja i pozivom na čekanju - to je sastavni dio Halo Super 150 paketa.

 

Stari MAX3L paket je imao uključen Halo Super 150, ali sad se to ne spominje. Piše samo neograničeno telefoniranje.