eXpl0it čet 4.2.2010 23:34

Imam Siemensov Gigaset SX 763 Wlan dsl spojen u bridge modu i ne postoji nacin da ga prebacim u router mode jer je moj firmware document.write(rpsp_device_firmware_version); 4.3.52.15.00a da bi podrzavao router mode mora biti document.write(rpsp_device_firmware_version); 4.3.52.14.0.

Nabavio sam sada Thomsonov Router ST780i WL i razmisljam da njega koristim da procesira router mode a da siemensov router rabim samo za telefon.

E sada dali je moguce izvesti da simensov router spojim nekako sa thomsonom te da thomson obraduje internet a siemens samo telefon?

Ako da koje postavke bi trebao mjenjati na Siemensu i kako spojiti thomsona na siemensa?koje lan ulaze koristiti na simensu a koje na thomsonu?kako konfigurirati sve to skupa da radi normalno te da sam preko thomsona uvjek spojen na net te nemoram raditi hebeni rasdial na svakom kompu/laptopu koji donesem doma da bi se automatski spojio na net.

totalcmd sub 13.2.2010 19:39

prepostavljam da ti je taj router sinkorniziran sa t-comovom centralom,pa ne mozes stavit da ti router radi u router modu.

nazovi t-com i reci im da imas taj router da da ne zelis da ti se sinkronizira sa centralom.

 

 

Pozdrav!