Povezivanje na Internet

Problem sa povezivanjem na internet

deity pon 23.10.2023 17:29

Ej book, dakle imam laptop sa frisko instaliranim Windows 10, u pitanju je HP Notebook, dakle moj laptop ne prepoznaje 5G mrezu, tacnije moram da objasnim u sitne detalje jer je komplikovano

 

- Dakle laptop podrzava 5G mrezu to jest njegov adapter, sused mi ima 5g ruter i normalno mi ga ocitava na listi dostupnih mreza

- Ali imam Telemach unlimited paket koji podrzava 5G mrezu i kada podijelim internet sa svog telefona u pitanju je Samsung A52S 5G, ponekad mi ocita mrezu na listi a ponekad ne

- Dakle desi se nekad i da ocita mrezu kao dostupnu ali kada idem da se spojim pise mi " Cant connect to this network ", a desi se nekad i da me ubaci na moj hotspot, dakle nesto je zblesirano jako, ponekad se desi da me spoji ponekad ne priikazuje uopce a ponekad samo izbacuje error.

 

Dakle kupio sam novi USB Wifi Adapter koji podrzava 5G mrezu, ustekam ga driver se instalira ali pogle cuda on uopce ne zeli ni da prepozna moj Hotspot.

 

Da li je neko ima problema slicnih

deity uto 24.10.2023 15:19

Nije stvar u tome frende, malo sam iskomplikovao tekst pa sam zbunio i sebe i vas vjerovatno, ali u kratkim crtama dakle moj Laptop nekad prepozna moj Hotspot koji dijelim sa svog mobilnog uredjaja i uredno se spoji, a nekad ga ne zeli prepoznat, niti se spojit na njega pri cemu mi baca gresku " Cant connect to this network "

 

do mene je :P