shilev pon 12.3.2018 13:26

imam par pitanja vezana za taj pro ping

1) ako sam dobro shvatio antena se stavlja na krov ili balkon, a zatim zicno spaja s modemom u kuci? da li je stabilna veza tokom dana ili ima oscilacija ovisno o opterecenosti?
2) da li zna netko gdje je njihov odasiljac u KC, ako bi stvarno islo stablino na 50mbit uzeo bi

hvala

kbenzema pon 12.3.2018 14:30

U tri godine kak ih koristim, nikakvih većih problema, mada neki znaju imat problema. Kaj se tiče brzine od 50 mbits, direktor mi veli da je ta brzina moguća jedino u KC zato jer tam imaju najbolju opremu, pa možda da se malo raspitaš po gradu ako ko ima taj paket jel to stvarno tak.

Zlobna Vila čet 3.5.2018 19:03

Pozdrav , javljam se  nastavno na tvoje pitanje .

Veza oscilira između 30-50mbit ali paket i je Wifi 30+ tako da to i je u granicama dogovorene brzine.

Postavlja se antena na krovište-balkon sukladno optičkoj vidljivosti prema točki koju imaju u blizini , od antena je povezana sa routerom i to je u principu to 

LepiSladja sri 12.12.2018 11:58

Ja koristim pro ping vec 3 godine, placam najjeftiniju tarifu (5mbps) 85kn/mj i generalno sam zadovoljan, iako svaki mj jednom moram ostaviti na sat vremena da se router odmori, ali morat cu uzet bar 20, e sad pitanje je koliko uopce moze kod mene jer je bilo pitanje da li ce mi i 5 raditi (slatina, ali dosta daleko) od centra u brdima.

Gogy7 sri 12.12.2018 19:07

Pozdrav. Ja sam iz Slatine, prvo sam imao 10 mb pa kad su uveli veće brzine uzeo sam 20 mb. Plaćam 150kn bez ugovora. Brzine su mi oko 15-20 mb. Nikad nisam imao problema. Jednostavno ih kontaktiraj i pitaj za brzine koje su ti dostupne. Lp

LepiSladja pet 11.1.2019 18:51
Gogy7 kaže...
Pozdrav. Ja sam iz Slatine, prvo sam imao 10 mb pa kad su uveli veće brzine uzeo sam 20 mb. Plaćam 150kn bez ugovora. Brzine su mi oko 15-20 mb. Nikad nisam imao problema. Jednostavno ih kontaktiraj i pitaj za brzine koje su ti dostupne. Lp

Nazalost, rudolfa kolibase moze imati samo 10 mb