Eld čet 13.1.2011 09:51

Inace u dokumentima ne citam mala slova na dnu stranice ali sad slucajno primijetih na zadnjem racunu za internet sljedece: "Tijekom sijecnja Iskon ce povecati ADSL brzine sa 3 Mbps na 5 Mbps i 5 Mbps na 10 Mbps ...". Konacno su se sjetili.  

Lacko sri 19.1.2011 14:04

no mene zanima dali sigurno povecavaju brzine i dali ce se cijene promjeniti. jer taman isteko ugovor ot t-šrota i iso bi na iskon samo nezz sada dali da uzmem 3 ili 5 vise mi se isplati uzet 5 i placat 200kn ako ce dici brzinu na 10 a placam isto

Littlemanbeingerased pet 21.1.2011 09:18
Lacko kaže...
no mene zanima dali sigurno povecavaju brzine i dali ce se cijene promjeniti. jer taman isteko ugovor ot t-šrota i iso bi na iskon samo nezz sada dali da uzmem 3 ili 5 vise mi se isplati uzet 5 i placat 200kn ako ce dici brzinu na 10 a placam isto

cijene bi trebale ostati iste. znaci.. ako sad netko ima 5 .. imat ce 10 po istoj cijeni.

upload banana i dalje. fuj.

Bladepu pet 21.1.2011 09:58
Ivan1902 kaže...

A za trio ništa???

Trio zbog limitiranog ukupnog bandwitha ostaje isti.

 

Iskon.TV oko 5Mbita rezervira to pomnoži X2 prijemnika i tu smo već 10Mbita odvojili samo za TV.

Na tih 10Mbita da dodaš još 10Mbita Interneta, tu dolazimo na sveukupnih 20Mbita.

 

To je teoretski moguće progurati, ali u praksi je to problem. Ja znam iz iskustva da po Puli većina ima limit priključka na nekih 8-15Mbita.

Znam ljude koji upale sadašnji TRIO od Iskona i download ide na 5Mbita a čim upale TV download pada na 3Mbita...

 

Ali istina je da su u Iskonu mogli staviti 10Mbita na TRIO korisnike sa napomenom da ćeš dobiti onoliko koliko ti dozvoljava priključak.

Pa ono, ja recimo imam dobru infrastrukturu i kada su bili ljudi iz Iskona, mjerili su prohodnost priključka i rekli su mi da prelazi 20Mbita, tako da bi ja mogao imati Iskon TRIO sa dva TVa i 10Mbita internetom.

A drugi, vjerujem da bi rađe imali i 7Mbita ako već ne može 10. {#}

 

brane47 sub 22.1.2011 16:53

Znaci za hr duo nista?Znam da je to ipak usluga na t-com liniji, to bi podrazumijevalo da i oni dignu brzine, u sto sumnjam..

 

Neka dignu sa 4 na 6 barem, ili 8 kao B-net..

 

I nek se dotaknu uploada malo, a ne ostavit na sugavih 256 kbit/s

LVL sub 22.1.2011 20:10
brane47 kaže...

Znaci za hr duo nista?Znam da je to ipak usluga na t-com liniji, to bi podrazumijevalo da i oni dignu brzine, u sto sumnjam..

 

Neka dignu sa 4 na 6 barem, ili 8 kao B-net..

 

I nek se dotaknu uploada malo, a ne ostavit na sugavih 256 kbit/s

 Bolje ti je da ne dignu kao Bnet, jer bnetova infrastruktura nemoze podnjet to i 8 mbps ti je jedino po noci moguce imati..

P.S evo ti bnetovih 8 mbps :D

http://www.speedtest.net/result/1123127410.png

Bugofil sub 22.1.2011 20:38
Bladepu kaže...
Ivan1902 kaže...

A za trio ništa???

Trio zbog limitiranog ukupnog bandwitha ostaje isti.

 

Iskon.TV oko 5Mbita rezervira to pomnoži X2 prijemnika i tu smo već 10Mbita odvojili samo za TV.

Na tih 10Mbita da dodaš još 10Mbita Interneta, tu dolazimo na sveukupnih 20Mbita.

 

točno, ja npr. kod T-coma imam dva iptv-a i 4Mbit

 

u opcijama moj T-com od kad sam uveo drugi iptv prijamnik više uopće nemam mogućnost "naručiti" veću brzinu tako da kad bi i T-com digao nama sirotanima s 4 na 10 ja bih popljugao ili bi morao jedan iptv otkazati.

 

eeee jesmo bijeda. {#}

rambox uto 25.1.2011 21:57
Bakaluar kaže...

Zvao sluzbu za korisnike  (radi ovog gore problema) i lik ne zna nista o povecanju brzine :D

To kaj neko u SZK Iskona, nekaj ne zna ili nema informaciju nije ništa cudno to se događa.{#} Ja sam ih zval glede tog povecanja brzine, i to nakon kaj mi je na racunu za 12 mjesec pisalo da se budu povecavale brzine tokom 1 mjeseca 2011. Tip u Iskon SZK kad sam ih ja zval je potvrdil povecanje brzina, tokom 1 mjeseca 2011 ali za sad samo u IskonDUO paketima i to tak bude sigurno. Samo se strpi nema žurbe pa ne gori vatra fuckaj ga, kakva sad panika bezvezna ipak smo u Hrvatskoj kaj ne pa se to povecanje brzina bude otegnulo na Veljacu vjerojatno i nema frke.{#}{#}

klimama uto 1.2.2011 12:29
reservoir dog kaže...

Da li u povećanje brzine ulazi Iskon.duo Carnet? Ne vidim zašto ne bi, ali ima bolje informiranijih od mene.

  Ne. Samo Iskon.duo.

Jack Sparrow kaže...

Joj, baš me zanima dali će sad i t-com povečati brzine. Kao odgovor na potez konkurencije.

  Iskon baš i ne doživljavam kao konkurenciju T-comu, budući da im je vlasnik isti.

 

 

Ima li još netko, osim mene, da mu još nisu digli brzinu?

M4r10 uto 1.2.2011 13:38
klimama kaže...
reservoir dog kaže...

Da li u povećanje brzine ulazi Iskon.duo Carnet? Ne vidim zašto ne bi, ali ima bolje informiranijih od mene.

  Ne. Samo Iskon.duo.

Jack Sparrow kaže...

Joj, baš me zanima dali će sad i t-com povečati brzine. Kao odgovor na potez konkurencije.

  Iskon baš i ne doživljavam kao konkurenciju T-comu, budući da im je vlasnik isti.

 

 

Ima li još netko, osim mene, da mu još nisu digli brzinu?

 

 

Strpi se još malo...