Solo761 čet 27.6.2019 13:44

To sam već napravio :). Pa ćemo vidjeti da li će tehničari nešto znati o tome, ovi sa korisničke službe ne znaju, no to me ni ne čudi, ne postavljaju oni infrastrukturu. Sada ćemo vidjeti što će tehničari reći.

Uglavnom, ako netko bude imao istih problema može provjeriti što router kaže da mu je vanjska adresa, a što "internet".

sibica čet 27.6.2019 18:18
RuskeGTT kaže...

sta mislite o onoj njihovoj akciji net.tv za 150kn 18mj, pa 280kn zadnja 6mj? navodno da kad isteknu tih 18mj se nazove i promjeni paket, da se ne placa 280...riskirati ili ne?

Meni je nekako ostalo u glavi kako se produženje ili promjena paketa bez naplate može napraviti tek 3 mj. prije kraja ugovorne obaveze..

crack pet 28.6.2019 14:44

Ovi iz iskona su takvi biseri, poslao sam im opremu nazad na njihov trošak (s drugim operaterima to ide tako) da bi mi odbili paket. Sad moram platiti 60 kn da bi preuzeo paket i 39 kn da bi im poslao nazad ponovno paket o svom trošku. U onoj obavijesti koju sam dobio, nigdje ne piše da ja moram platiti poštarinu. Što da radim sad?

Solo761 pet 28.6.2019 19:30

Da dovršim priču, vratili mi postavke kako su bile i sada port forward opet radi.

@crack

Nisu oni organizirali preuzuimanje opreme? Kada sam otkazao iskon tv prije cca godinu dana oni su naručili overseas da ga pokupi.
Na stranu to što je overseas za ku*ac i što sam tri dana čekao poslije posla da dođu, da bi na trackingu samo napisali da nije bilo nikoga kod kuće, bez da je itko zvonio, nazvao, ostavio papirić na vratima ili bilo što, pa sam na kraju popi*dio i osobno im odnesao STB.

TonyM pon 1.7.2019 23:43

Sa Iskonom nemam problema nikakvih kako sam prešao sa t-coma ali imam nešto što drugi možda nisu primjetili ili jesu pa da mi kažu zašto.Danima imam istu IP adresu.Kada restartam ruter IP adressa bude opet ista.Znaci svakih 24 sata ne ide restart Ip nego danima ista Ip adresa što mi stvara problem kod nekih  trackera.Ako netko zna zašto je to na Iskonu tako dok na T-com-u dok sam bio svakih 24 sata restar Ip.

ihush uto 2.7.2019 07:47

-zato jer je takva postavka routera (operaterov u centrali) tj dodjeljuje ti isti ip dok je slobodan. To je čak mala prednost (za ddns i sl.) jer možeš znati napamet svoj ip kao da imaš fixni.

-tebe više brinu torrenti.. to nije poželjna tema, ili ako ti je ip jedini problem, budi sretan :)

myroman sri 3.7.2019 21:43

Iskonovci,
bratu sam naručio Xiaomi WIFI repeater 2
Brat je na Iskonu ali kad pokušam preko Mi Home aplikacije upariti repeater uvijek mi puca kod spajanja repeatera na router (treći korak). Negdje na 85% progresa. Pokušao sam resetirati repeater ali i dalje isto.
Sad sam taj repeater donio kod sebe, jer sam ja na HTu pa imam drugačiji router. Uglavnom, kod mene se normalno spoji i sve radi OK.
U čemu je problem sa bratovim routerom od Iskona (ne znam točno koji model, potpisao je ugovor u svibnju, bakrena linija)?
Ako netko ima iskustva s uparivanjem Xiaomi WIFI repeatera 2 sa na iskonov router neka mi da neku informaciju. :)
Hvala!

Prayer sri 14.8.2019 21:07

Ljudići, pošto sam dobio poziciju u Iskon imam široku lepezu odličnih popusta i pogodnosti pa ako je netko zainteresiran za jeftinu optiku, vdsl sa odličnom televizijom, dostupan sam na PM ;)

Jebodiah čet 15.8.2019 23:58
Prayer kaže...

Ljudići, pošto sam dobio poziciju u Iskon imam široku lepezu odličnih popusta i pogodnosti pa ako je netko zainteresiran za jeftinu optiku, vdsl sa odličnom televizijom, dostupan sam na PM ;)

Danas sam primjetio, da je otezano naci provjeru dostupnosti. Zanimalo me, sto ce reci za mene koji ima FTTH od HT. Iskon pIse, da daju maksimalnu brzinu preko optike  do 100 Mbps. Zanima me, koje brzine vi tolerirate? Ono sto vi kazete da imam (HT-ova je opticka infrastruktura) ili cete mi dati 500Mbps jer mi to HT veli da imam mogucnost. Ovo je informativno jer sam 9 mjeseci njihov pa imam ohohooooo do isteka.

Hvala.

Prayer pet 16.8.2019 09:10
Jebodiah kaže...
Prayer kaže...

Danas sam primjetio, da je otezano naci provjeru dostupnosti. Zanimalo me, sto ce reci za mene koji ima FTTH od HT. Iskon pIse, da daju maksimalnu brzinu preko optike  do 100 Mbps. Zanima me, koje brzine vi tolerirate? Ono sto vi kazete da imam (HT-ova je opticka infrastruktura) ili cete mi dati 500Mbps jer mi to HT veli da imam mogucnost. Ovo je informativno jer sam 9 mjeseci njihov pa imam ohohooooo do isteka.

Hvala.

Zdravo, ako imas FTTH u HT imat ces ga i kod nas u Iskonu :) Brzine su ti do 100mbs no moguce je cak i do 200mbs! :)