Povezivanje na Internet

A1 iskljucivo flat alternativa zbog naknade

TwinBlade pon 4.11.2019 15:21

Pozdrav,

racun mi je uvecan bez ikakve najave za 20kn, razlog "pristup uslugama fiksne mreze". Imam samo internet, doma nemam ni tv ni radio ni fiksni telefon, a mob mi je na bonove.

5 godina sam njihov pretplatnik za flat ali ovo mi je stvarno odvratno pa me zanima kod koga preci ? Odnosno po vasem misljenju tko ima najbolju ponudu za pristojnu brzinu ? Velika stambena zgrada u zagrebu bi trebala imat sve providere.

Marko :D pon 4.11.2019 15:33

Iz A1 su povećanje najavili, ali ti na to nisi obraćao pozornost. Korisnici fiksnih usluga na kućnu adresu su dobili obavijest, ista je bila postavljena na njihovim stranicama, a i mediji su prenosili o tome (između ostalog i Bug). Što se tiče raskida ugovora bez penala, malo si zakasnio. Ugovor si mogao raskinuti do 31. kolovoza, a sada normalno plaćaš penale za prijevremeni raskid.

TwinBlade pon 4.11.2019 16:03

a jesu da ne kazem kaj, kunem vam se da nisam nis dobio preko poste, tim vise gledam racune prije i ne vidim nikakvu napomenu... al ajde moja greska jer ne citam novine ni portale..

 

jer ima netko od vas kakvu preporuku ? Nemam bas puno love a 170kn/mj mi je sad malo prevec.  Gledao sam iskon ali sam cuo da su uzasni sa podrskom/brzinom. Moze i privatno preko poruke ako se ne smije tu..

TwinBlade pon 4.11.2019 18:59

Nisam. Ma podstanar sam i odradio sam prvih 2 god, na ugovor, dalje su kao nekaj nudili pa sam povecao brzinu. Sad je vec 5 godina i mislim da je bilokakva obveza istekla, zato i gledam to zamijenit jer iskreno nemrem vjerovat da mi sam tak mogu dignut racun za oko 15%, pa makar bilo pisljivih 20kn.

Manzi uto 5.11.2019 16:43

A gledaj, išla je ta obavijest i bilo je razdoblje kada se moglo odjaviti bez obzira na ugovornu obvezu. Iskreno, sve te cijene su tu negdje. Vidi i raspitao se direktno kod telekoma, jer tako odmah provjeriš jesu li dostupni kod tebe