ERROR1911 ned 2.1.2011 15:08

Evo ja sam si kupio taj miš cijena je bila 120kn u Zagrebu u Chipoteki, meni je miš sasvim ok ima mogučnost biranja profila na koliko dpi-a da radi a moguči dpi su 800,1200,1600,2400 i još ima mogučnost da se izabere profil pucanja može recimo 1 klik 2 šuta,1 klik 3 šuta, 1 klik 8 šuteva miš ima podosta velik kablič za spajanje na kom nisam sad točno mijerio, i USB koji se uštekava u računalo pozlačen je.

OCJENE: Brzina 4/5    Udobnost na ruku 5/5    Tipke 5/5(jako su dobre mekane, i nije glasan klik)    Kotačič 4/5(jako ljepo radi)

ZAKLJUČAK: Ovaj miš je vrijedan tih novaca šta se mene tiče meni je odličan, nisam htio ništa bolje gamersko ovo mi je bilo sasvim dovoljno, nadam se da če se i vama svidjeti i da če te si ga kupit. Dole imate i par slikica.

Vapor ned 2.1.2011 23:53

Miš mi se svidja zbog niske cijene. @autore teme   Ako ti nije problem otvori paint i povuci par ravnih crta pa mi postavi sliku ovdje. Bez ikakvog truda da budu ravne samo povuci. Ili još bolje krugove napravi. Pitam jer me zanima da li ima prediction.

duma.ivan sri 13.7.2011 12:34

sry što dižem temu iz mrtvih, ali dns sam bio u chipoteke i slučajno vidjeh taj miš.

miš je predobar i ovih dana ga uzimam !!

i evo išao pronač nešto slika i naiđem na ovu temu :P

vidio tu sve tako da ga 100% uzimam :)

hvala puno na informacijama :D