Danny_HR sri 8.4.2009 12:05

Vrhunski miš koji bi definitivno bio moj da nema jednu manu.

A to je zamjenjiva baterija. Odnosno da imam 2 baterije od kojih se jedna puni dok drugu koristim.

Dok nešto takvoga ne izađe, ostajem pri svome G7, iako je ovo zbilja dobar miš.

ShadoW pon 27.4.2009 18:15
Mauro kaže...

130$ je cijena za USA, a za Europu je cijena 130€

 

Ako je netko nestrpljiv ima ih naruciti ovdje:

 

http://www.rodcad.be/index1.html

 

Ja sam od njih narucivao Hyperglide Mouse Skatez za Logitech G9 i sve proslo bez problema, pa vjerujem da su "dobri" trgovci.

No problem je onda garancija

 A porez i te gluposti. I dostava. Jel znas koliko bi to izaslo? Kad se sve zbroji.
franky sub 2.5.2009 17:06

130€ + rabat za miš. Ne hvala, ima puno pametnijih stvari za potrosit tu lovu. Ionako nitko tko ce kupit taj mis nece koristit njegove prednosti, nego ce imat osjetljivost podesenu kao i na onom i od 50 kn.

Zaja sri 24.6.2009 18:15
Razer Mamba kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Evo čini se da je stigao i kod nas. Jeeee odmah ga naručujem. Cool

ja neznam sto vi vidite u ovome misu...Kupujem ga!!!

 

hehehee odlican mis SmijehSmijehSmijeh awww pre sexy je :D

loool hilju kn za misa.boze sacuvaj. moj logitech mx500 od 300 kn nekad davno rulez nakon svih ovih godina.

Razer Mamba sri 24.6.2009 20:47
Zaja kaže...
Razer Mamba kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Evo čini se da je stigao i kod nas. Jeeee odmah ga naručujem. Cool

ja neznam sto vi vidite u ovome misu...Kupujem ga!!!

 

hehehee odlican mis SmijehSmijehSmijeh awww pre sexy je :D

loool hilju kn za misa.boze sacuvaj. moj logitech mx500 od 300 kn nekad davno rulez nakon svih ovih godina.

ovaj je bezicni,lijepo izgleda,lijepi stalak za punjenje gaming mis i razer :D :D :D stvarno prejak mis =)

Oly_E3 ned 28.6.2009 23:39
Razer_Copperhead kaže...
 Ja isto. Odbrojavam dane kad će doći i odmaš je naručujem, a sad imam Copperhead koji je isto odličan.Cool

Ništa moraš napraviti novi account (i ja isto kada kupim jednog dana novog Olya)Smijeh

 

 

Razer_Copperhead pon 29.6.2009 07:14
Oly_E3 kaže...
Razer_Copperhead kaže...
 Ja isto. Odbrojavam dane kad će doći i odmaš je naručujem, a sad imam Copperhead koji je isto odličan.Cool

Ništa moraš napraviti novi account (i ja isto kada kupim jednog dana novog Olya)Smijeh

 

 

Možda tamo negdje u dalekoj budućnosti za jedno 100-150 godina. SmijehBelji se

Mrgud Veliki uto 30.6.2009 02:39
zaki kaže...

da ali mambu moyes pristekat na zicu i puni se i moses igrat za to vrijeme

definitivno ju kupujem

 

Problem je koliko sam vidio to da je uzasno tesko istekati taj 'kabel' iz nje... Moras se bas svojski potruditi, a sve izgleda jako 'nepopularno' (citaj mora se poprilicno snage upotrijebiti za taj cin) za tu cijenu....

BTW vidim da je tu bilo nekih koji su najavili da ce ga kupiti vec prvi dan, pa bi mogli i dojmove staviti.

Razer_Copperhead uto 30.6.2009 06:59
Mrgud Veliki kaže...
zaki kaže...

da ali mambu moyes pristekat na zicu i puni se i moses igrat za to vrijeme

definitivno ju kupujem

 

Problem je koliko sam vidio to da je uzasno tesko istekati taj 'kabel' iz nje... Moras se bas svojski potruditi, a sve izgleda jako 'nepopularno' (citaj mora se poprilicno snage upotrijebiti za taj cin) za tu cijenu....

BTW vidim da je tu bilo nekih koji su najavili da ce ga kupiti vec prvi dan, pa bi mogli i dojmove staviti.

Ja sam ga naručio, ali živim na otoku pa moram čekati 3 dana da dođe s dostavom pa kada dođe javim dojmove.

Mrgud Veliki sri 1.7.2009 03:20
Razer_Copperhead kaže...

Ja sam ga naručio, ali živim na otoku pa moram čekati 3 dana da dođe s dostavom pa kada dođe javim dojmove.

 

Aj' bas me zanima... Bio sam neki dan u feniksu i nisam ga nigdje vidio, a i cjenik im je zbrda-zdola.

Na stranicama (koje mi jedine ne znam zasto resetiraju komp. nakon sat vremena, ako ih ostavim) pise da imaju nesto, a kada sam dosao ispalo da nemaju nista od toga.

Uglavnom, najvise me zanima onaj dio sa zicom. Jel' to ide lagano odvojiti ili bas onako kao na video materijalu koji sam vidio. Pogotovo, jer nekada znam raditi s misem i daleko vise od 14 sati dnevno, a toliko mu kao traje baterija, ako se non stop igra, sto mi je (nekada), moram priznati - malo, buduci da nema zamjenske baterije. Samo se nadam da su sredili te svoje 'zice', jer prijasnji njihovi misevi su znali pucati samo tako, bas oko kontakta zice i misa. Mada, da ponovim, za te pare su stvarno mogli dati i zamjensku bateriju, jer za korisnike koji dulje rade na kompu on jednostavno postaje zicni mis koji te pare jednostavno ne vrijedi, osim za one koji se pale na fency stvari...