Periferija

Printer za printanje na cd

mar123 sub 19.11.2011 22:08

vidio sam na internetu da postoje printeri koji printaju cover na dvd/cd i to mi se sviđa jer mi bas takvo nesto treba. sad ja trebam preporuku nekog takvog printera za najmanju mogucu cijenu. hvala!

Ivanjino96 sub 19.11.2011 22:34
mar123 kaže...

vidio sam na internetu da postoje printeri koji printaju cover na dvd/cd i to mi se sviđa jer mi bas takvo nesto treba. sad ja trebam preporuku nekog takvog printera za najmanju mogucu cijenu. hvala!

Evo ja ti imam HP Photosmart D5460 i zadovoljan sam jako sa njim 

Ivanjino96 ned 20.11.2011 00:07
mar123 kaže...

jel mi mozes objasnit kako to uopce funkcionira?

Pa dobiješ sa printerom program koji ima u sebi na cd printanje i onda uzmeš dvd koji ima ko bijeli papir na sebi naljepit i klikneš print i sva mudrost 

Wolverine ned 20.11.2011 02:54
mar123 kaže...

a jel to pisanje po cd-ima trosi puno tinte?

ovisi koju kvalitetu ispisa staviš

 

ja imam dva epsona koja mogu printati na cd i oni su došli sa plastičnom pločom (u nedostatku boljeg naziva) koja na sebi ima udubinu u obliku cd-a, tu staviš printable cd (ili dvd), umetneš tu ploču sa cd-om u printer, pokreneš program za ispis na cd (obično dođe uz printer) i to ti otprinta...

bobobalde sub 27.10.2012 22:16

Evo da malo dignem temu... Zanima me kakvo je stanje danas po pitanju tih printera?

Dakle zanima me najjeftiniji INKJET koji printa na CD/DVD


Dakle marka mi NIJE bitna... Samo da je cijena niska

 

NAJVISA moze bit do 500 kuna.

 

I naravno cim manji da je to bolje al nije uvjet ;)

Dakle oni koji znate te cijene kako se krecu i naravnO MODELE jer nigdje nisam nasao stranicu gdje mogu po tome filtrirat printera, to mi isto treba, dakle modeli

 

 

Hvala unaprijed =)

 

bobobalde ned 28.10.2012 11:44

bio sam al gle problem je u tome sto nema u onim opcijama filtriranja opcija za cd/dvd printing. kak da ja znam koji od tih ima tu opciju :S

Nasao sam na ekupi.hr na akciji je ip4950 ali vidim da je kod svih drugih (vecine) oko 600 i NEDOBAVLJIV je . sad me zanima jos i za njega, dal je on OK i koji je noviji (da ga ima u Hrvatskoj u ponudi) model tog ip4950.?