gringo88 pon 24.1.2011 16:55

Ukratko, ne daju me bijesni novci za miš. Do 400 kuna. Bitno mi je da je udoban za veću ruku i da je ok za gaming.

 

Od popularnih miševa znam za Logitech MX518, Logitech G500 i Sharkoon Fireglider. Koji od ovih da uzmem, također slušam i druge prijedloge.

igy pon 24.1.2011 16:57
gringo88 kaže...

Od popularnih miševa znam za Logitech MX518, Logitech G500 i Sharkoon Fireglider. Koji od ovih da uzmem, također slušam i druge prijedloge.

ja bih preporučio baš G500 ali mislim da je on skuplji od 400kn

uglavnom radi se o dosta dobrom mišu, za ajmo reći pristojnu cijenu, nije best buy ali je sigurno kvalitetan

Luxy2501 pon 24.1.2011 17:20
gringo88 kaže...

Ukratko, ne daju me bijesni novci za miš. Do 400 kuna. Bitno mi je da je udoban za veću ruku i da je ok za gaming.

 

Od popularnih miševa znam za Logitech MX518, Logitech G500 i Sharkoon Fireglider. Koji od ovih da uzmem, također slušam i druge prijedloge.

znam da ovaj prelazi za dobrih 50kn ali mislim da se isplati Deathadder ADM

gringo88 pon 24.1.2011 17:48

^^ Death Adder se također čini kao dosta dobar miš. 50 kuna gore nije toliko strašno ali dalje od toga definitivno ne idem.

 

Imaju li Razeri problema s driverima? Nisam toliko istraživao miševe ali gdje god se spominje Razer uleti netko sa spikom o driverima. Ovako na prvi pogled mi izgleda dobro, dovoljno mi je da mi leži dobro u ruci i da jednostavno radi kad ga uštekam, ne treba mi bijesni broj tipaka :).

igy pon 24.1.2011 18:02
gringo88 kaže...

^^ Death Adder se također čini kao dosta dobar miš. 50 kuna gore nije toliko strašno ali dalje od toga definitivno ne idem.

 

Imaju li Razeri problema s driverima? Nisam toliko istraživao miševe ali gdje god se spominje Razer uleti netko sa spikom o driverima. Ovako na prvi pogled mi izgleda dobro, dovoljno mi je da mi leži dobro u ruci i da jednostavno radi kad ga uštekam, ne treba mi bijesni broj tipaka :).

ja sam imao razer i imao sam problema s driverima, no ima od toga već par godina - pa valjda su ih uglancali

Luxy2501 pon 24.1.2011 18:05
gringo88 kaže...

^^ Death Adder se također čini kao dosta dobar miš. 50 kuna gore nije toliko strašno ali dalje od toga definitivno ne idem.

 

Imaju li Razeri problema s driverima? Nisam toliko istraživao miševe ali gdje god se spominje Razer uleti netko sa spikom o driverima. Ovako na prvi pogled mi izgleda dobro, dovoljno mi je da mi leži dobro u ruci i da jednostavno radi kad ga uštekam, ne treba mi bijesni broj tipaka :).

neznam meni se cini super no kada gledam u ostalim trgovinama kosta 550kn pa se tako isplati, ja planiram jedan uzet uskoro 

igy pon 24.1.2011 18:23
gringo88 kaže...

Još ću malo israživati oko drivera pa budem odlučio. Kako stoji bit će ili MX518 ili Razer. Razer ću vidjeti kako stoji preko ebaya.

mislim da se ljudi na forumu nisu žalili na probleme s driverima, tako da pretpostavljam da su ok