Periferija

Periferija - ultimativna tema

djigibao pet 15.2.2019 20:21

Trebao bi raditi i bez softvera ali nisam 100% siguran.

Imam tu tipkovnicu i koristim ju na smrt tv-u, radi normalno, e sad da li će se drugačije ponašati sa tim drugim usb-om ne bih znao ali trebalo bi raditi.

Apocalypso722 pon 18.2.2019 11:59

Može please neka preporuka za neki brži, izdrzljiv miš sa što manjim lagom za do 250kn, po mogućnosti jos i manje.

Imam neki Logitech, star cca 5-6 godina, kostao oko 250kn. Poceo se cudno ponasat, i.e. crkavat, reko bih. 

DeeKay pon 18.2.2019 20:46

Ja bih trebao preporuku za školski miš, za učenike koji svakodnevno koriste po cijeli dan i klikaju. 

Uzimali smo set Genius KM130  , nije neka sreća, ali zbog cijene nam je bilo prihvatljivo. Sada bih uzeli samo miševe.  Probao bih promijeniti, isplati li se uopće uzeti za srednjoškolce nešto bolje, kvalitetnije? S obzirom kako oni to sve i s koliko pažnje koriste, upitno je i da li bi neki drugi duže trajao. 

metallic pon 18.2.2019 21:02
DeeKay kaže...

Ja bih trebao preporuku za školski miš, za učenike koji svakodnevno koriste po cijeli dan i klikaju. 

Uzimali smo set Genius KM130  , nije neka sreća, ali zbog cijene nam je bilo prihvatljivo. Sada bih uzeli samo miševe.  Probao bih promijeniti, isplati li se uopće uzeti za srednjoškolce nešto bolje, kvalitetnije? S obzirom kako oni to sve i s koliko pažnje koriste, upitno je i da li bi neki drugi duže trajao. 

Imao sam ovog na poslu, dobro je podnosio gnjavažu!!

logitech-m90