nick54312 ned 1.5.2011 13:36

Pozdrav, vidim da dosta vas igra s gamepadom pa bih i ja probao. Tražim gamepad isključivo za igranje auto igara na PCu, točnije pripreman se za Dirt 3 

 

Razmišljao sam o Microsoft Xbox 360 žičnom.

Je li on dobar? Da li je on za PC? Ako ga ko ima kako ste zadovoljni s njim?

 

 

Hvala

 

 

gjurki ned 1.5.2011 13:57
nick54312 kaže...

Pozdrav, vidim da dosta vas igra s gamepadom pa bih i ja probao. Tražim gamepad isključivo za igranje auto igara na PCu, točnije pripreman se za Dirt 3 

 

Razmišljao sam o Microsoft Xbox 360 žičnom.

Je li on dobar? Da li je on za PC? Ako ga ko ima kako ste zadovoljni s njim?

 

 

Hvala

 

 

Ista stvar i mene zanima i razmišljam o istom gamepadu. Čini mi se najbolji, a i u novom Bugu su ga ocjenili sa "Best buy" i "Naš izbor" tako da mislim da je to najbolji izbor od svih gamepada. Ima ga u MagazinRS-u za 230 kn mi se čini. Ima podršku za veliku većinu igrica, za PES i Fifu sam siguran da ima, a vjerujem da ima i za NFS, DIRT i te trkaće igrice. Ajde ako ima neko ko ga koristi pa da kaže malo dojmove, iskustva o tom gamepadu.

gjurki ned 1.5.2011 14:03
Slash 666 kaže...

Opće ne razmišljaj, ja sam ga kupio i nisam požalio.

Svaka igra skoro ima predefinirane postavke za njega, kvaliteta izrade na nivou, čak je i pakiranje super.

Kažem ti, kupuj, nećeš požaliti.

Puno hvala, najvažnije mi je to da ima predefinirane postavke jer mi se neda je*avat sa tim namještanjem.

LynkS ned 1.5.2011 14:17
nick54312 kaže...

Pozdrav, vidim da dosta vas igra s gamepadom pa bih i ja probao. Tražim gamepad isključivo za igranje auto igara na PCu, točnije pripreman se za Dirt 3 

 

Razmišljao sam o Microsoft Xbox 360 žičnom.

Je li on dobar? Da li je on za PC? Ako ga ko ima kako ste zadovoljni s njim?

 

 

Hvala

 

 

Ako ti treba samo za auto igre, zar ti nije bolje onda uzei neki volan?

nick54312 ned 1.5.2011 14:22
LynkS kaže...
nick54312 kaže...

Pozdrav, vidim da dosta vas igra s gamepadom pa bih i ja probao. Tražim gamepad isključivo za igranje auto igara na PCu, točnije pripreman se za Dirt 3 

 

Razmišljao sam o Microsoft Xbox 360 žičnom.

Je li on dobar? Da li je on za PC? Ako ga ko ima kako ste zadovoljni s njim?

 

 

Hvala

 

 

Ako ti treba samo za auto igre, zar ti nije bolje onda uzei neki volan?

Imam volan (neki jadan), evo ti par raloga zašto kupujem gamepad ( Xbox 360):

1. Da mogu igrat u bilo kojoj pozi, znači da mogu ležat na fotelji i igrat.

2. Dosta je jeftin a čujem da je i dosta dobar.

3. Ko kaže da neću kupit G25/27? Vjerovatno hoću samo trenutno nemam i trenutno ne mislim davat 2000kn za volan koji nebih mogao u potpunosti iskoristiti. O njemu ću razmišljati tek kad se pojavi neka prava simulacija.

gjurki kaže...
nick54312 kaže...

Puno vam hvala. Samo u kojem novom Bugu? 5 mj?

Da, na nekih 4-5 strana su recenzije nekih 10 gamepada, upravo to sad čitam. Xbox 360 za PC je najbolje ocjenjen!

Hvala, još mi nije stigao za 5mj bude možda sutra {#}

crystal6 sub 2.7.2011 22:50

Pozdrav ljudi.

Molim pomoć oko kupovine novog gamepada. Dakle, igram samo FIFA-u 11 i volio bih da imam gamepad koji će mi u potpunosti omogućiti kretanje u svih 360 stupnjeva (kretnje, driblinzi). Nisam pri novcu, pa tako i ne bih mogao izdvojiti puno (150 kn max). Ima li koji vrhunski gamepad za tu cijenu??

 

P.S. Vidio sam da kolega prodaje X360 gamepad za PC. Bi li osjetio veliku razliku sa tim gamepadom?

maxy0 sub 19.9.2015 20:24
apoteka kaže...
Skripi meni desni triger vec dugo... Imas garanciju, zasto bi se zivcira

 viditi cu kroz narednih par dana jel ce prestat.. onda bi mogo poslat.. samo nez jel to spada pod kvar i kako bi ga uopće popravljali

Hyperion ned 20.9.2015 05:06

Kad sam kupio XboX 360 Gamepad za PC s Amazona prošle godine, također mi je lijevi analogni stick počeo škripiti. Pošto naravno nisam se htio zezati zbog te banalne stvari s amazonom, tražio sam na netu o čemu je stvar i kako to riješiti.

 

Uglavnom rastavio sam gamepad i podmazao sa sprejom za podmazivanje (ne WD-40) te razradio analogni stick, čime sam problem riješio.

(hrpa videa i uputa na google-u se da naći)

 

Ak imate garanciju i ako vam se da čekat, šaljite na servis, ja sigurno ne bih.

Hexfire ned 20.9.2015 07:47

Meni neki dan došao s alzashopa novi xbone gamepad sa blokiranim lijevim trigerom. Vraga bi slao natrag u Češku nego sam otvorio zadnju stranu i sami je trebalo pomaknuti neki šeraf za pola cm. Sad radi kako treba.

Btw, ako netko sad kupuje novi gamepad za PC, xbone je dosta bolji izbor. Osim ako su pare tako veliki problem, nema smisla kupovati 360.

chaselol pet 29.1.2016 11:03

Kako mi se nakupilo konzolaskih naslova da odigram odlucih se uzeti neku dzoju. Vidim da se ne isplati uzimati neke random kineze jer su losi, brzo se kvare i jednstavno se ne isplati bacati novac.
Frend mi preporuci da pogledam ovo i evo danas stigao, plug n play, radi savrseno, to nije kopija vec je klon, identican xbox kontroler koji radi savrseno, vec testirao u 6+ naslova i apsolutno nikakvih problema nema, za 13 eur koliko kosta, cisto sumnjam da se moze naci ista bolje. Odmah sam narucio drugi za multiplayer