Periferija

Nove gamerske slusalice

AntonioXX uto 28.2.2012 18:19

E ovako po sto su mi se slusalice pokvarile odnosno samo jedna ,,pa sad planiram kupit nove

mobo bih izdvojit jedno 200-250 kn ali da su gamerske i dobra kvaliteta ..

posto se nekuzim u to bas :)

pa ako neko zna kakve su najbolje nek kaze heh :D

hvala unaprijed ! :D

DommY čet 8.3.2012 17:06
AntonioXX kaže...

Ev narucio sam slusalice iz medije

i sad na kraju nema nista da pise kad ce doc ili da je naruceno

??

malo mi to nije jasno

ili oni trebaju nazvat ?

trebalo bi ti doc za cca 3 radna dana, vjerovatno drugi tjedan!

191x7 čet 22.3.2012 22:52
gamer4ever kaže...

Zanima me koje slusalice su najbolje od ovih tri. Trenutno imam neke no brand, te me usi bole nakon dužeg nošenja. Po meni su najbolje gamecom 367, ima li tko iskustva s njima?

Ja imam Fatal1ty. Meni je dobar headset, mogu ga dugo nositi i dobro reproducira zvukove (naspram onih koje sam prije ili drugdje koristio).

Nekima ne odgovara jer tvrde da sjedaju na školjke ušiju, no kod mene to nije slučaj (taman uši stanu u školjke slušalica).

Koristio sam i Medusa NX, također nije loš headset.

Haf932 pet 23.3.2012 09:45
gamer4ever kaže...

Zanima me koje slusalice su najbolje od ovih tri. Trenutno imam neke no brand, te me usi bole nakon dužeg nošenja. Po meni su najbolje gamecom 367, ima li tko iskustva s njima?

Osobno bih isao na Plantronics Gamecom 367 , po meni su najbolje od ponuđenih. Procitaj si i domaći review !

Vapor pon 26.3.2012 18:35

Ako imate vremena čekati na eBayu se daju nabaviti Siberie v2 po cijeni od ~260kn. LINK

 

Jedino što dolaze bez produžnog kabla pa je za dodatna dva dolara potrebno uzeti 3.5mm produžni. LINK Inače je kabel samo 1m dug.

 

EDIT: Za one koje pitaju za carinu. Citat iz descriptiona. Dakle, neće vas carinit.

We always send the package as a "gift" and describe cheap value on shipping label.

Perki sri 28.3.2012 11:19
Vapor kaže...

EDIT: Za one koje pitaju za carinu. Citat iz descriptiona. Dakle, neće vas carinit.

We always send the package as a "gift" and describe cheap value on shipping label.

 

Nemoj se zavaravati, nisu carinici tak bedasti. Ako ti roba prođe "netaknuta" kroz carinu, to je isključivo zbog njihove dobre volje ili lijenosti, a ne zato jer bezuvjetno imaju povjerenja u Kinezove žvrljotine. Poklon je ionako podložan carinjenju, a vrijednost će sami procijenit i/ili te tražiti račun.

U konkretnom slučaju, slušalice su oslobođene carine, ali su zakonski dužni naplatit PDV (i još nešto sitno troškova). E sad, ako prođe - prođe (a vjerovatno i bude).

plavi83 sri 11.4.2012 15:16
Vapor kaže...

Ako imate vremena čekati na eBayu se daju nabaviti Siberie v2 po cijeni od ~260kn. LINK

 

Jedino što dolaze bez produžnog kabla pa je za dodatna dva dolara potrebno uzeti 3.5mm produžni. LINK Inače je kabel samo 1m dug.

 

EDIT: Za one koje pitaju za carinu. Citat iz descriptiona. Dakle, neće vas carinit.

We always send the package as a "gift" and describe cheap value on shipping label.

 

 

Da li je netko naručio ove sluške preko ebay-a?

dvoumim se da li uzeti te ili kod nas ove?

 

 

Nm4st3r sri 11.4.2012 15:28

Naručio sam  prek ebaya Siberiu v2 i mogu reći da su slušalice dobre. Jedino koji sam imao problem je što nosim naočale pa su mi smetale prvih par tjedana ali sam se sad priviknuo. Uzeo sam i usb zvučnu pa imam uštekanu u prednji usb umjesto tog kabla. Također sam se dvoumio između gamecom i siberie ali sam čitao da ove gamecom se lako strgaju pa sam ipak uzeo Siberiu.

Badaboom sri 11.4.2012 16:49

Da li se isplati potegnut do Speedlink Medusa NX 5.1 ili nekih drugih u tom cjenovnom rangu ili su Plantronics Gamecom 367 za 270kn (sa dostavom) još uvijek bolja kupnja? I koliki skok u kvaliteti, a posebno u trajnosti bi bio prelazak na neki viši segment, tipa do 700tinjak 800tinjak kuna?

 

Muku mučim sa slušalicama otkad znam za sebe. Služile bi za sve pomalo.

 

EDIT: Evo konkretno, Logitech G35 za cca 850kn. Da li su avion za ove ostale nabrojane i što mi je važnije, da li će mi trajati godinama uz najnormalniju uporabu?

jura pon 2.7.2012 12:48

Koje slusalice mi preporucate.malo vise za muziku,a manje za igre.s tim da bi ako se odlucim siberia sluske narucil sa ebaya.
molim objektivne odgovore i oni koji su imali priliku isprobati neke od ovih slusalica.do sad sam imal panasonicove i super sam bil zadovoljan s njima tak da razmisljam opet za panasonic.

Gamerxrxx uto 10.7.2012 03:11

Pozdrav trebale bi m islusalice za slusanje mmuzike bez mic  . moze preporuka 

 

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-sennheiser-hd-202-ii&option=artikl&id_kategorija=10050636&id_artikl=100.506.386

Slušalice SENNHEISER HD 202 II

 

 

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-steelseries-4h&option=artikl&id_kategorija=10050654&id_artikl=100.506.257

 

Slušalice STEELSERIES 4H

 

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-creative-labs-hq-1600-crne&option=artikl&id_kategorija=10050610&id_artikl=100.506.375

 

Slušalice CREATIVE LABS HQ-1600, crne 

 

 

 

 

 

trebale bi imati malo vise basa tehnija .. 

 

hvala

LP. ;)