amsi pet 28.8.2015 20:48

Ima li šta bolje od Logitech Z906 za te novce što se tiče 5.1 sistema ? Imam još koji dan da odlučim da li definitivno uzeti njih ili ipak uzeti nešto drugo. I koja  bi zvučna kartica bila optimalna za jedan ovakav sistem, a koja bi bila neki minimum (Asus ili Creative nebitno) ?

 

Lijep pozdrav

softwaremaniac pet 28.8.2015 20:58
amsi kaže...

Ima li šta bolje od Logitech Z906 za te novce što se tiče 5.1 sistema ? Imam još koji dan da odlučim da li definitivno uzeti njih ili ipak uzeti nešto drugo. I koja  bi zvučna kartica bila optimalna za jedan ovakav sistem, a koja bi bila neki minimum (Asus ili Creative nebitno) ?

 

Lijep pozdrav

 Budi oprezan s tim sustavom. Ja ga imam i imam velikih problema. Pregorio mi je CPU u kontrolnoj jedinici i već mjesec dana pokušavam nabaviti samo konzolu, ali ni za lijeka. Dakle, oprez s kupovinom. Naravno, garancija to pokriva, ali koliko vidim puno ljudi ima problem s time kao i s pregrijavanjem.

amsi pet 28.8.2015 21:13
softwaremaniac kaže...
amsi kaže...

Ima li šta bolje od Logitech Z906 za te novce što se tiče 5.1 sistema ? Imam još koji dan da odlučim da li definitivno uzeti njih ili ipak uzeti nešto drugo. I koja  bi zvučna kartica bila optimalna za jedan ovakav sistem, a koja bi bila neki minimum (Asus ili Creative nebitno) ?

 

Lijep pozdrav

 Budi oprezan s tim sustavom. Ja ga imam i imam velikih problema. Pregorio mi je CPU u kontrolnoj jedinici i već mjesec dana pokušavam nabaviti samo konzolu, ali ni za lijeka. Dakle, oprez s kupovinom. Naravno, garancija to pokriva, ali koliko vidim puno ljudi ima problem s time kao i s pregrijavanjem.

 Hvala ti puno na informaciji. Uzimao bih to iz Njemačke, pošto su cijene u BiH nenormalne (400 eura otprilike ovdje košta taj sistem). Dakle na tu garanciju od prodavača ni ne računam. E sad, imam jako dobro iskustvo sa Logi supportom (pokvaren G400, a zauzvrat dobio novi G400s...) ali ne bih se volio opet igrati sa tim jer nije mala lova u igri :D

amsi sub 29.8.2015 14:03

Je li postoji najava da bi Logitech uskoro (u roku godinu dana) mogao izbaciti novu liniju sistema tj. nasljednika Z906 ? Da se ne zaletim sa ovim Z906 jer vidim da pojedini imaju probleme sa pregrijavanjem i da nije sve tako bajno iako je očito da je sistem vrhunski.