Sejki32 pon 4.10.2010 22:20

Roccat Vire su ti ok in-ear slušalice i dođu 260 kn u NH kompjuterima. Ako imaš Sony Ericsson mobitel onda ti neće ići, a ima nastavak za MP3. Ali ja ih nebi bađ kupio samo za mob i mp3 jer su isplative najviše za gejming. Ako hoćeš kupi.

lukavg sub 4.12.2010 23:51

Evo, pošto su moje Skullcandy Ink'd crkle (problemi s kontaktom) nakon godinu dana korištenja tražim nove in-ear slušalice. Ove koje sam imao platio sam 130kn prije godinu dana, zvuk je bio solidan za moj ukus (nisam neki audiofil, već sasvim prosječan korisnik). Slušam pretežno elektroničku glazbu i od slušalica tražim odličan bas (koliko je to moguće pošto nisam spreman za slušalice izdvojiti neku veliku svotu). Slušam mp3 u 320kbps na ipodu nano četvrte generacije i povremeno na nokii e55 ako to znači nešto . Očekujem također da su dosta kvalitetne tj. da ne crknu kao ove gore spomenute nakon godinu dana korištenja. Neću ih maziti - slušalice namotavam na ipod ili "zgužvam" u džepu. Dao bih MAX! 250kn s tim da moraju biti dobavljive u Zagrebu. Preferiram sony (dobro iskustvo), ali može i sennheiser ili neki drugi poznatiji audio brand.

PsychoticBaklava sub 4.12.2010 23:59
lukavg kaže...

Evo, pošto su moje Skullcandy Ink'd crkle (problemi s kontaktom) nakon godinu dana korištenja tražim nove in-ear slušalice. Ove koje sam imao platio sam 130kn prije godinu dana, zvuk je bio solidan za moj ukus (nisam neki audiofil, već sasvim prosječan korisnik). Slušam pretežno elektroničku glazbu i od slušalica tražim odličan bas (koliko je to moguće pošto nisam spreman za slušalice izdvojiti neku veliku svotu). Slušam mp3 u 320kbps na ipodu nano četvrte generacije i povremeno na nokii e55 ako to znači nešto . Očekujem također da su dosta kvalitetne tj. da ne crknu kao ove gore spomenute nakon godinu dana korištenja. Neću ih maziti - slušalice namotavam na ipod ili "zgužvam" u džepu. Dao bih MAX! 250kn s tim da moraju biti dobavljive u Zagrebu. Preferiram sony (dobro iskustvo), ali može i sennheiser ili neki drugi poznatiji audio brand.

hoćeš in ear klasične ili ear canal slušalice?

 

od klasičnih in ear, sennheiser mx370/371 su 119kn(vemil) i po meni su toliko dobre da je ta cijena u rangu krađe :p (dobiješ s njima i malu torbicu te spužvice i gumeno prstenje,staviš šta god ti više odgovara)

 

 

lukavg ned 5.12.2010 00:02
PsychoticBaklava kaže...

hoćeš in ear klasične ili ear canal slušalice?

 

od klasičnih in ear, sennheiser mx370/371 su 119kn(vemil) i po meni su toliko dobre da je ta cijena u rangu krađe :p (dobiješ s njima i malu torbicu te spužvice i gumeno prstenje,staviš šta god ti više odgovara)

 

 

Vidi stvarno nisam napisao, in-ear isključivo. Hvala, svakako ću ih pogledati.

vexx5555 sri 12.1.2011 09:51
pod009 kaže...
A mozda i necu... Pročitao reviw i čovjek s žali da su ga sprzile strujom! Imaju li neke da ne prze i po mogućnosti dostupne u Splitu? :D

 To ti je glupost. Moja sestra i još barem 15 ljudi koje poznajem imaju ih-i nikad, ama baš nikad nisu imali problema.

kamilica.jak sri 12.1.2011 13:33

hm ako to ne postoji ona mi se čini da ću se u kategoriji jeftinijih morat odlučit želim li in ear ili te sa ''zaušnjacima''.

dosad sam imao one pioneerove al nisam zadovoljan bio količinom okolnih šumova. to jest previše sam čuo okolinu.

ako pak uzeme in ear onda mi pri trčanju ispadaju.

 

sad se dvoumim, ove mi se čine kao kompromis izmedju šumova okoline i sporta a ond aopet inear su nemjerljive s ičim što se tiće okolnih zvukova pa sam mislio uzet ove sennheiser.

 

imal ko ideju kako razriješit dvojbe? da uzemem oba para :D

The Man sri 12.1.2011 15:20

vexx5555, postoje ti takve slusalice. Ja ih imam vec skoro 2 godine i odlicne su. Model je Sony MDR-EX52. Najbolje in-ear sluske koje sam ikad imao, a imao sam ih bezbroj. Imaju posebnu membranu i mozes skinut zausnjake i koristiti ih kao obicne in-ear sluske. Lake su kao pero i turbo udobne.

strahec.luka sri 12.1.2011 21:06
The Man kaže...
vexx5555, postoje ti takve slusalice. Ja ih imam vec skoro 2 godine i odlicne su. Model je Sony MDR-EX52. Najbolje in-ear sluske koje sam ikad imao, a imao sam ih bezbroj. Imaju posebnu membranu i mozes skinut zausnjake i koristiti ih kao obicne in-ear sluske. Lake su kao pero i turbo udobne.

Yep, to su zakon sluje. Imao sam ih i ja dok ih nisam posijao negdje :( mislim da koštaju oko 200 para.

 

yep, evo provjerio. od 200 kunića. čak se tako i reklamiraju :''Opis Dvostruke zatvorene slušalice koje se isporučuju s odvojivom kukicom za dobro pričvršćivanje''

 

ima i skuplja varijanta

strahec.luka sri 12.1.2011 21:14
hrvatskafarkasevec kaže...

moze preporuka nekih slusalica,al da nisu in-ear (zakon su mi,al nemogu ih imat dok sam na biciklu

vozim se slucajno okrenem pogled i vidim kolonu vozila iza sebe lol)

ovisi o parama al ovo čudeso je best buy za bajs. dobro stoji, ivrstan zvuk kad ih nabiješ, pogotovo bas al i dalje čuješ okolinu.

obavezno uzmi ovakav model da ti ne bi ispadale pa da ne bude skuplane zubiju po cesti kad ih budeš namještao. LOL

hrvatskafarkasevec sri 12.1.2011 21:16
strahec.luka kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

moze preporuka nekih slusalica,al da nisu in-ear (zakon su mi,al nemogu ih imat dok sam na biciklu

vozim se slucajno okrenem pogled i vidim kolonu vozila iza sebe lol)

ovisi o parama al ovo čudeso je best buy za bajs. dobro stoji, ivrstan zvuk kad ih nabiješ, pogotovo bas al i dalje čuješ okolinu.

obavezno uzmi ovakav model da ti ne bi ispadale pa da ne bude skuplane zubiju po cesti kad ih budeš namještao. LOL

haha 

hvala 

cek to je samo 67kn? ili krivo gledam

strahec.luka sri 12.1.2011 21:18
hrvatskafarkasevec kaže...
strahec.luka kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

moze preporuka nekih slusalica,al da nisu in-ear (zakon su mi,al nemogu ih imat dok sam na biciklu

vozim se slucajno okrenem pogled i vidim kolonu vozila iza sebe lol)

ovisi o parama al ovo čudeso je best buy za bajs. dobro stoji, ivrstan zvuk kad ih nabiješ, pogotovo bas al i dalje čuješ okolinu.

obavezno uzmi ovakav model da ti ne bi ispadale pa da ne bude skuplane zubiju po cesti kad ih budeš namještao. LOL

haha 

hvala 

cek to je samo 67kn? ili krivo gledam

ne gledaš krivo :) ja sam ih prije dvi godine bio platio 90 ak kuna. uvijek se začudim kako su jeftine :)

hrvatskafarkasevec sri 12.1.2011 21:18
strahec.luka kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
strahec.luka kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

moze preporuka nekih slusalica,al da nisu in-ear (zakon su mi,al nemogu ih imat dok sam na biciklu

vozim se slucajno okrenem pogled i vidim kolonu vozila iza sebe lol)

ovisi o parama al ovo čudeso je best buy za bajs. dobro stoji, ivrstan zvuk kad ih nabiješ, pogotovo bas al i dalje čuješ okolinu.

obavezno uzmi ovakav model da ti ne bi ispadale pa da ne bude skuplane zubiju po cesti kad ih budeš namještao. LOL

haha 

hvala 

cek to je samo 67kn? ili krivo gledam

ne gledaš krivo :) ja sam ih prije dvi godine bio platio 90 ak kuna. uvijek se začudim kako su jeftine :)

odlicno hvala jos jednom :)

The Man sri 12.1.2011 23:13
strahec.luka kaže...
The Man kaže...
vexx5555, postoje ti takve slusalice. Ja ih imam vec skoro 2 godine i odlicne su. Model je Sony MDR-EX52. Najbolje in-ear sluske koje sam ikad imao, a imao sam ih bezbroj. Imaju posebnu membranu i mozes skinut zausnjake i koristiti ih kao obicne in-ear sluske. Lake su kao pero i turbo udobne.

Yep, to su zakon sluje. Imao sam ih i ja dok ih nisam posijao negdje :( mislim da koštaju oko 200 para.

 

yep, evo provjerio. od 200 kunića. čak se tako i reklamiraju :''Opis Dvostruke zatvorene slušalice koje se isporučuju s odvojivom kukicom za dobro pričvršćivanje''

 

ima i skuplja varijanta

Ala, pa ne mogu vjerovat. I ja sam svoje skoro posijao u Konzumu na blagajni, ali vratio sam se nazad po njih brzinom munje. Imam dojam da će mi trajati vječno. Toliko su lagane da im nikakav pad ne može ozbiljnije naštetiti, a što se kvalitete tiče, dovoljno je reći da mi niti jedne (High End) Philips/Nokia, Pioneer i Sennheiser nisu durale toliko dugo i besprijekorno. Uopće ne razmišljam o tome da kupim druge, a ako ih strgam ili izgubim opet kupujem iste takve makar morao prerovati cijeli Zagreb.

RuskeGTT čet 13.1.2011 01:07
vexx5555 kaže...
pod009 kaže...
Ima li itko preporuku jeftinijih Slusalica (in ear) za iPhone? Hvala :)

  iFrogz. Imaš Graffiti model koji košta 75 kn. http://www.ishop.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=1076&Itemid=191

kakvu si mu ti baju ponudio...osjetljivost je na razini slusalica od 20kn, ovo ne vrijedi 75kn...a i raspon frekvencija je manji nego moja preporuka...

 

pod009 (ili kako vec): slusaj mene, uzmi si sennheiserice, odusevljen ces biti...