Periferija

In ear slusalice (150kn max)

spliter pet 7.9.2012 19:03

Ja sam sebi kupio ove preko ebaya i poprilicno sam zadovoljan kvalitetom samih slusalica i zvukom (iako nisam neki audiofil). Prije nego sam ih narucio pogledao sam nekoliko reviewa po netu i vidio da ih dosta ljudi hvali.
A sto se tice kupnje kod nas u trgovinama nisam trazio pa ti nemogu reci sto ima u ponudi i kakve su cijene


Luxy2501 pet 7.9.2012 19:14
unimatrix001 kaže...

Isprobao (i imao) sam prilicno modela...trenutno imam dva modela AKG-a ... svakako bolje od Sony-ja (ovo se odnosi na Philips )  ... po zvuku sigurno po udobnosti tu negdje :))

Akg?

RePlaY pet 7.9.2012 19:28
spliter kaže...

Ja sam sebi kupio ove preko ebaya i poprilicno sam zadovoljan kvalitetom samih slusalica i zvukom (iako nisam neki audiofil). Prije nego sam ih narucio pogledao sam nekoliko reviewa po netu i vidio da ih dosta ljudi hvali.
A sto se tice kupnje kod nas u trgovinama nisam trazio pa ti nemogu reci sto ima u ponudi i kakve su cijene


Slažem se, ja sam ih mislio uzet ali nisan ih moga nabavit.

 

Ali još više ti preporučujem Brainwawz Beta koje su sada na sniženju (15$).

Ja ih iman i fenomenalne su šta se tiče zvuka, te solidne izrade.

Imaš review na Head-Fi forumu gdje su svi audiofili i navode ih čak kao jedne od najboljih ili najbolje u rangu do 100 dolara kada se govori o kvaliteti zvuka.

Naručiš ih na toj stranici i dođu ti za 15ak dana.

Father_Dougal pet 7.9.2012 20:25
RePlaY kaže...

Imaš review na Head-Fi forumu gdje su svi audiofili i navode ih čak kao jedne od najboljih ili najbolje u rangu do 100 dolara kada se govori o kvaliteti zvuka.

Naručiš ih na toj stranici i dođu ti za 15ak dana.

Head-Fi je skupina entuzijasta i balavaca koje veže hobi. Zgodan sajt za vidjeti mišljenje o nekim slušalicama, jer su ljudi različiti, no imaj na umu da bi slušalice ipak morao prvo preslušati.