Periferija

Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

volegradele sub 28.7.2018 22:41
volegradele kaže...

Napokon kupio Sennheiser HD600 HD650 na MassDropu za 199 dolara,idem za 2-3 mijeseca u SAD pa ako bude srice valjda dojdu do tada u rođaka da ih pokupim!!

Stigle!!!!!

Sad amp/dac moram uzet,ekipa moze preporuka koja?

steve90 pet 10.5.2019 09:24

Aa čestitke na prinovi!  
Te Sennheiserice su mi san i u napasti sam da ih uzmem s Massdropa ali budući da imam Phillips Fidelio X2 ne mogu si opravdati još i ove. Ne znam koliki bi problem bio prodati X2 

igy pet 10.5.2019 11:27
steve90 kaže...

Aa čestitke na prinovi!  
Te Sennheiserice su mi san i u napasti sam da ih uzmem s Massdropa ali budući da imam Phillips Fidelio X2 ne mogu si opravdati još i ove. Ne znam koliki bi problem bio prodati X2 

Fidelio X2 su odlične slušalice, neće ih biti teško niti prodati niti ostaviti :)

steve90 pet 10.5.2019 11:45

Slažem se, stvarno sam zadovoljan s njima ali čisto bih iz znatiželje htio prijeći na HD6XX. Problem je samo što sam si htio u neko dogledno vrijeme ubosti dobre bookshelf (tipa Kanto Yu4) zvučnike pa se ne mogu odlučiti na koju investiciju ići :)

igy pet 10.5.2019 19:33
volegradele kaže...
HD6XXX su ubiti HD650!
Imam ih ali trenutno stoje bezposlene jer nemam kvalitetan DAC/amp za njih! :(((

Bas sam se ulinio i zapostavio ih maximalno

Ja svoje koristim sa zvučnom ZXR i sve je ok

Fiio Q1 Mk2 je malo preslab  za njih

U planu mi je kroz dogledno vrijeme Topping D30 i A30 i to će biti ok.

fix pet 17.5.2019 14:27

Hd650 su odlican izbor za slusalice za sva vremena, moje su ukopcane na aune x1s + x7s balanced ali komotno ih jedan mali smsl sap6 moze vrtiti bez ikakvog problema. Socniji midrange jos nisam cuo, uz malo eqa moze i low end propjevati ali daleko su od nekih bass ludila na kakvu je ekipa inace navikla :)

berzerker pon 27.5.2019 18:43

Evo meni danas došao jedan Magni 3 za hranit Hd650 i iznenadio sam se na low gainu da je dosta tih uparen s hd650. Za meni neko prihvatljivo slušanje na low gainu potrebno je 75-80% odvaliti potenciometar.  Iako sam čitao da nije linearan zbog osjetljivih IEM-ova

berzerker pon 27.5.2019 21:33

Nije tajina, ugrabio polovno na head-fi forumu za 70€
Razmišljao sam prvo naručiti novi JDS Atom ali mi se nije dalo sa carinom patit niti headsoundu dati skoro 100% više od cijene u dolarima i onda je ovo uletjelo i eto, ja zadovoljan