Periferija

Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

unimatrix001 čet 20.7.2017 10:11
ZeroC00l kaže...

Drage kolege forumasi, na ovoj slici je zorno prikazano sta budala s viskom love kupuje za slusanje glazbe

 

 Ah...koliko god da si ih platio ne na tome jos i mozes slusati i ne mozes se usporediti sa onima koji kupuju Beats :) 

ZeroC00l čet 20.7.2017 10:35

A ono. Tjesim se da cu nabaviti "negdje" AKG K712 Pro za 17.99€  pa necu sam sebe pariti s njimaEvo i koliko sam ih platio, pa mi sad reci da ne mogu.

 

Istina je da nikad nisu kupljene iskljucivo za slusanje glazbe, iako kad sam na kompu nesto na njima svira pa ispada da jesu; osim ako ne gledam film ili seriju a tek onda dolaze do izrazaja.

unimatrix001 čet 20.7.2017 11:12
ZeroC00l kaže...

A ono. Tjesim se da cu nabaviti "negdje" AKG K712 Pro za 17.99€  pa necu sam sebe pariti s njimaEvo i koliko sam ih platio, pa mi sad reci da ne mogu.

 

Istina je da nikad nisu kupljene iskljucivo za slusanje glazbe, iako kad sam na kompu nesto na njima svira pa ispada da jesu; osim ako ne gledam film ili seriju a tek onda dolaze do izrazaja.

 17.99 ...uuuu ..zeznuo si mjesto te tockice ...dolazi iza trece znamenke 

Ali da si ih platio previse , to fakat jesi . A meni ''netko'' nesto govori kad platim Audeze malo vise 

 

 

450 grama ??? ..jbt pa 200 grama teze od AKG K712 

ZeroC00l čet 20.7.2017 11:27

A cuj, treba probati jel. Za sve postoji prvi put 

 

Vidi stvarno, nisam nikad gledao koliko su teske. A i to mi je bas svejedno, jedina stvar koja mi je bitna kod slusalica je da mi ne dodiruju uho, na to poludim.

fix čet 20.7.2017 14:51
unimatrix001 kaže...
ZeroC00l kaže...

A ono. Tjesim se da cu nabaviti "negdje" AKG K712 Pro za 17.99€  pa necu sam sebe pariti s njimaEvo i koliko sam ih platio, pa mi sad reci da ne mogu.

 

Istina je da nikad nisu kupljene iskljucivo za slusanje glazbe, iako kad sam na kompu nesto na njima svira pa ispada da jesu; osim ako ne gledam film ili seriju a tek onda dolaze do izrazaja.

 17.99 ...uuuu ..zeznuo si mjesto te tockice ...dolazi iza trece znamenke 

Ali da si ih platio previse , to fakat jesi . A meni ''netko'' nesto govori kad platim Audeze malo vise 

 

 

450 grama ??? ..jbt pa 200 grama teze od AKG K712 

 

"netko" ce ti reci da si platio audeze previse jer je to kao da pricamo o osovini McLarena P1, vise kao trash talk tipa "ah cemu karbon kad celicna bolje drzi i imas downforce", to je ta premium kategorija :D

Plus vidio sam EL8 closed i mogu reci da su stvarno dobro sklepane, djeluju jako kvalitetno, za zvuk ne znam jer imbecilna trgovina nema nista odakle ih mogu slusati pa sam slusao s moba, dok sam stajao, uz buku i komešanje i gurkanje ljudi pored mene.

 

Ovo sa STRIX hedsetom je skroz druga kategorija, granici sa zdravom logikom :D za 2k kn si mogao dobiti HD6xx ukljucujuci import taxes, ili K7xx, plus (OSOBNO) te asus rog stvari su mi užasne :D

fix čet 20.7.2017 15:27
ZeroC00l kaže...

Sad me vec lagano przis; onak, ko odojka . Bez brige, prije par sati sam rijesio problem s kolegom na obostrano zadovoljstvo 

 

Moja preporuka, prodaj ih dok stignes i dok su jos svjeze, kupaca za flashy headsetove uvijek ima :D

hrka11 čet 20.7.2017 16:18

Zadnja rata vjerovatno 

 

Kontam isto kupiti neke bolje slusalice,trenutno sam na logitechu g430(meni su ok za gejmanje),glazbu na slusalicam ne slusam nikako,za to sam nabavio krk roki 5 g3.

Koje bi bile dobar izbor za gejmanje,a tu i tamo kad pustim nesto na njih da su ok?

 

Jebote pa sta kesa skrsite na to,je li se neko bavi profesionalno s necim pa kupujete tako skupe slusalice ili cisto eto "onako" ?

fix čet 20.7.2017 17:19

Iako je primarno krenulo iz znatiželje, slusalice (primarno HD650 i MDR7506) koristim kao reference za obradu slike i zvuka, slaganje mixa i testiranje, što mi je i struka iako mi day job nosi titulu art direktora u maloj firmi u Zadru, tako da se moze reci da ih koristim u poslovne svrhe iako nam je svima jasno da taj posao mogu odradjivati i slusalice od 500 kn :)

 

Vecinu love utucem u TOTL racunalo koje mi je daily bread (3d, grafika) pa sam usput zabrazdio u slusalice i tu ostao zatocen :)

matija656 čet 20.7.2017 20:11
ZeroC00l kaže...

Samo se ti tjesi...dolijat ces ti kad tad. Nego sta ono planiras nabaviti jednog dana?

 uh, nekoliko toga imam na piku za kupnju ako jednog dana bude prilike, popis po nekim prioritetima kako bi htio

 

zatvorene : mrspeakers ether flow c ili mrspeakers aeon, zmf eikon, fostex th900 (iako su semi otvorene)

otvorene : mrspeakers ether flow, audezee lcd-x, sennheiser hd650, monoprice m1060

 

možda ili sigurno sam nešto zaboravio, ali jedno od ovih definitivno bi volio imat jednog dana

unimatrix001 čet 20.7.2017 23:21
fix kaže...
unimatrix001 kaže...
ZeroC00l kaže...

 

 

"netko" ce ti reci da si platio audeze previse jer je to kao da pricamo o osovini McLarena P1, vise kao trash talk tipa "ah cemu karbon kad celicna bolje drzi i imas downforce", to je ta premium kategorija :D

Plus vidio sam EL8 closed i mogu reci da su stvarno dobro sklepane, djeluju jako kvalitetno, za zvuk ne znam jer imbecilna trgovina nema nista odakle ih mogu slusati pa sam slusao s moba, dok sam stajao, uz buku i komešanje i gurkanje ljudi pored mene.

 

Ovo sa STRIX hedsetom je skroz druga kategorija, granici sa zdravom logikom :D za 2k kn si mogao dobiti HD6xx ukljucujuci import taxes, ili K7xx, plus (OSOBNO) te asus rog stvari su mi užasne :D

 Ah...kostaju li vise nego sto vrijede ...vrlo vjerovatno , kao i sve . Zvuce li dovoljno dobro za tu cijenu ...meni da . Ali obzirom da pikiram i na bolesno skupe Focal Utopia koje zvuce bolje ali ne i 5x  bolje ...onda spadam o klasu '' bolesnih '' . 

unimatrix001 čet 20.7.2017 23:23
ZeroC00l kaže...

Yup 

 

hrka11 kolega da te ne saljemo u drugu temu, HyperX Cloud 1 ili 2. To je jedini odgovor koji mozes dobiti na ovom forumu. I ne, ne bavi se tu niko nicim; to je bolest. Neki su kriticno, a nekima se tek javljaju prvi znakovi

  Blizu...vrlo 

fix pet 21.7.2017 15:02

Dobro utrosena prva plata, apruvam :)

Sad ti trebaju neutralne/detaljne slusalice da imas komplet, onda jos isto to ali mobile verziju, i onda isto to ali visi rang :)

A onda jos ampovi i dacovi :)

ZeroC00l pet 21.7.2017 23:28

Napisao je da mu trebaju. To samo po sebi implicira da ce biti pitanja...pazi sta ti kazem (nije da ja necu pripomoci)

 

EDIT: steta sto nije dodao u ime teme "buduća operema"; nemoj slucajno da te utepim da prepravis post sa recenzijom prije razmjene "dobara" 

unimatrix001 sub 22.7.2017 01:00
ZeroC00l kaže...

Napisao je da mu trebaju. To samo po sebi implicira da ce biti pitanja...pazi sta ti kazem (nije da ja necu pripomoci)

 

EDIT: steta sto nije dodao u ime teme "buduća operema"; nemoj slucajno da te utepim da prepravis post sa recenzijom prije razmjene "dobara" 

 Bar to nije problem :)

 

A sto se buduce opreme tice :

 

Jedno od ova 2 :

 

Edit : Focal Utopia ispadaju iz igre ...pored Elear ( sto se zvuka tice a i konstrukcijski ) neisplative . Plus..mislim da bi i meni ono scriputanje dopi..ilo jako brzo kao i suskanje drivera kod Open back Audeze modela 

 

unimatrix001 sub 22.7.2017 10:44

Posto volim topliji i dinamicniji zvuk malo vise uvelike se razmatra jednan bolji tube amp . Hoce li biti DAC/AMP combo ili samo amp ...ne znam . Trenutno imam druge prioritete a i rjesavam se dijela slusalica . 

U svakom slucaju gledat cu da ima balanced headphone output 

 

Recimo Little Dot MK 8

fix sub 22.7.2017 16:26

Osobno su mi tube ampovi svojevrsni endgame, tako da se skuplja parica za valhallu2, odma preskakanje low i mid teritorija :)

 

A sto se tice SS ampova, SMSL IDEA je novi mobilni smslov dac/amp koji je stvarno impresivan (osobno po mom uhu, zvuku i specifikacijama) tako da ce ostati raditi kao DAC u chainu, u rangu (po brojevima) i bolji od Dragonfly Red-a.