Periferija

Genius sp hf 1250B recenzija (review)

Svrzic pon 13.5.2013 19:21

Evo kupio sam maloprije u protisu jer u instaru vise nemaju.

Zvucnici su bomba, ali ima jedan problem, kada su normalno postavljeni, lijevi pucketa dokle god je ukljucen, a kad je lijevi na desnoj poziciji, onda je sve ok, tako da smo zamjenili samo strane konektora i zamjenili pozicije zvucnika i sad je sve ok.

explorer 4 uto 14.5.2013 14:39
neduzan a kaznjen kaže...

dosla dva para :).... samo mi je steta sta nemoju line out za slusalice, i bas mi je krivo radi toga...

 

Šteta ali moraš nešto "pretrpit" s obzirom na cijenu.

 

A i da te utješim, line in za slušalice na Genius modelima su inače očajni, tako da uključi u front panel od kučišta i to je to.

explorer 4 uto 14.5.2013 15:12

Može može, nisam to nikad radio ali ima tu na forumu negdje objašnjeno kako se to radi.

 

Vidjet će netko poruku pa će ti reć kako, ja nažalost neznam jer ja kod sebe na pojačalu samo izaberem opciju koju želim pomoću prekidača i to je to.

deflagrated uto 14.5.2013 17:30

Uzeo sam ih maloprije u Protisu. Isprava su rekli da je cijena 180 jer su morali ponovo naručivat, a onda ipak ispalo 169. Tako da je izgledno da će opet porasti cijena.

 

Prvi dojmovi su izvrsni, čist zvuk, definitivno best buy u ovom cjenovnom rangu. {#}

 

Hvala još jednom na detaljnoj recenziji i dodatnom motivu za kupnju! {#}

Svrzic sri 15.5.2013 15:28
eyewear kaže...

stigli i meni danas,svaka čast na preporuci super sam zadovoljan,e sad imam samo jedno pitanje,kako te zvučnike spojiti na lcd?mogu li uopće?

trebao bi imati headphone out, pogledaj to, najcesce sa strane

rambox čet 16.5.2013 00:35
explorer 4 kaže...

Kurvin pir će bit gotov ubrzo, još su u Protisu i Instar informatici po 180 kn, kad to ode otići će i cijena vjerojatno na 300-350 kn.

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=Genius+HF+1250B

 

Pa tko ih je zapikirao, nek požuri.

Ja bi ih još i uzel onak iz fore,Nevinašce kao neka rezerva nek se nađe pri ruci jer je fakat mala cijena trenutno.No pošto mi u ormaru hiberniraju stari Creative Inspire T3000, kao neka stara zaliha za olovna vremena onda ništ nema smisla radit skladište zvučnika fučkaj ga sad.{#}

explorer 4 pet 17.5.2013 18:45
djigibao kaže...

Da li vam se zna desavat kad pojacavate volumen da se cuje ono krckanje/šum?

Koje su vam postavke BASS/TREBLE kod slusanja mjuze s nekog MP3 playera ili mobitela?

 

Tnx

 

Kad vrtim potenciometar za volume, sve mi je u redu, nikakav šum niti krckanje. Možda si dobio neki čudan primjerak.

 

Kod mene je postavka na filterima bass 70% (treba im dati malo basa, jer je na pola slab) a treble na 40%.

Haf932 pet 17.5.2013 20:52
djigibao kaže...

Da li vam se zna desavat kad pojacavate volumen da se cuje ono krckanje/šum?

Koje su vam postavke BASS/TREBLE kod slusanja mjuze s nekog MP3 playera ili mobitela?

 

Tnx

Ni kod mene nema nikakvog krckanja ni sumova , zvuk cist  !